Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do wzmacniacza yamaha ax 870


Adicek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum! Pisze jak w tytule, chcę zakupić kolumny do wzmacniacza yamaha ax 870.Kwota jaką mogę przeznaczyc to 1500-2000zl max, myslałem nad uzywkami. Salon gdzie kolumny będą grać ma 28m, muzyka jaka słucham pop, hip hop, rock, elektronika. Zalezy mi na dobrym schodzacym basie i dobrym brzmieniu a nie chałasie, czasami lubię dac czadu. Wcześniej miałem wzmacniacz denon miał dobry bas ale wysokie tony zapiaszczone, w yamaha wysokie i srednie dobre, ale bas dużo szczuplejszy, przy okazji chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego wzmacniacza bo w internecie mało opini na jego temat, co do kolumn myślałem nad dali 450,470,850,tylko niewiem jak bysie to zgrało czy wzmacniacz byje dobrze je napędził.Proszę o wasze opinie i poradę.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

znam yamaha 892 i to był niezły dynamiczny piec oczywiście w swojej klasie cenowej, pewnie 870 to podobny model

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ja też jestem posiadaczem Yamahy AX-870 i zastanawiam się nad kolumnami do salonu ~30mkw. Po głowie chodzą mi ciągle STX Electrino 250 ale nie wiem jak się zgrają z tym wzmacniaczem. Podejrzewam że jak przyjdzie czas na zakup to wybiorę się ze sprzętem do siedziby firmy na odsłuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w Kef Reference one. lub Tannoy 638, za 2000 zł proponuje Swans 3.2 Dulce. koszt nowy oko,ło 6000zł lub Audiovector M3 Signatur za 2500zł ale to już zawodowe granie. Monitor Audio Silver 5 jakieś 1500 zł może uda się wyrwać 8 ale trzeba lekko dołożyć jak coś info na priv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.