Jump to content
IGNORED

Amplituner do Kina Domowego do 1250 zł

TonyStrzalka

Recommended Posts

Witam.

Budżet nie jest wielki, raptem 1250 zł. Kolumny jakie będą podpięte na chwile obecna to Wharfedale Diamond 10.7 w trybie stereo ale z czasem skompletuje pełne 5.1 z tego modelu. Zastanawiałem się nad takimi amplitunerami jak: Denon AVR-X520BT, Pioneer VSX-430-K, Yamaha RX-V381 lub Harman Kardon AVR 155? Proszę o poradę jaki będzie najlepszym wyborem? Co możecie polecić i dlaczego?

ostatnio ja sprzedalem hehe i wtedy byly jeszcze 2 inne a teraz to nie wiem

trzeba czekac :D

edit potarguj hehe

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No właśnie, czekać. A ja nie chcę. Poluję już od dwóch miesięcy, ale nie mogę trafić na nic sensownego z gwarancją.

Dzięki, oferta podesłana do sprzedającego :)

Niestety nie chce zejść z ceny a jego oferta jest za wysoka.

Zastanawiam się czy nie kupić na raty czegoś mocniejszego np: ONKYO TX-NR656, co sądzicie? Ewentualnie coś innego do max 2100 zł. Gdyż faktycznie za 1200 zł nic ciekawego nie kupię i mogę mieć problem z napędzeniem kolumn tanim budżetowym ampli.

626 za 1500 zł. Nie opłaca się. Biorąc pod uwagę że za 500 więcej masz nówkę 656

Zastanawiam się czy nie kupić na raty czegoś mocniejszego np: ONKYO TX-NR656, co sądzicie? Ewentualnie coś innego do max 2100 zł. Gdyż faktycznie za 1200 zł nic ciekawego nie kupię i mogę mieć problem z napędzeniem kolumn tanim budżetowym ampli.

To wymagające kolumny i podpięcie do nich niższych modeli będzie zauważalny regres.

Co do mocy to Onkyo 656 jest najmocniejsze z amplitunerów nowych w tym pułapie cenowym. Ewentualnie Yamaha 681 jako bardzo dobry amplituner tyle że słabszy mocowo.

W razie pytań lub wycen pozostaje do dyspozycji.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.