Skocz do zawartości
IGNORED

...czy ktoś zakładał taki wątek?Hi-fi -future


mer

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś temat będzie trochę nie sztampowy ,bo chyba nikt z audiofilów nie pytał o takie sprawy. Więc od razu przejdę do rzeczy,aby nie przedłużać i nie było głupiej gadaniny,więc napiszę,jak to jest , z mojego punktu widzenia. Po pierwsze- przeglądając forum, zawsze padają pytania o kolumny i wzmacniacz,lub odwrotnie. Ale dziwne w tym wszystkim jest to,dlaczego nikt nie bierze pod uwagę trzeciego elementu,czyli człowieka? Co ciekawsze ,jeśli ten trzeci element jest ważny,to nasuwa się kolejne pytanie, jak to słyszy,tak to widzi. No i dochodzę do końca moich rozważań. Jeżeli słuch jest bardzo ważny,to znaczy mniej ,czy więcej ,że nasze uszy są odpowiedzialne za całe spektrum dźwiękowe. Jeżeli są takie ważne ,to chyba powinno się mieć ten element jak najbardziej drożny .Czyli ucho powinno być na 100% sprawne. Więc sobie tak dywaguje,czy jeśli uszy nie są na 100% sprawne ,czy nie należy oczyścić ,lub coś zamiennie zrobić z tą sprawą? Wpadłem na genialny pomysł. Świecowanie uszy! Teraz już wiem,poszukuję świec do świecowania ,ale takich audiofilskich. Ktoś,coś ?? Proszę o pomoc....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gromnice bedą dobre?

Dymne lepsze.

 

A hi-fi w przyszłości to cyfrówka od początku do (prawie) końca. Nie znaczy to jednak, że lepiej, a tylko mniej strat energii, mniej materiałów, większe upakowanie i trudniejsza naprawa (lub jednorazówka, bez możliwości naprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.