Skocz do zawartości
IGNORED

> Zakup Dac, tuning Rotel 971, Kable, poprawa akustyki i ustawienie kolumn


1Ender

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stoję przed dylematem zakupu przetwornika Dac czy modyfikacją wzmacniacza. A może jedno i drugie? Zastanawiam się, czy sam tuning Rotela wystarczy, ale z tego co czytam to nie wydaje mi się - chyba, że jestem w błędzie to proszę o sprostowanie. Ustawieniem kolumn i poprawą akustyki, zakupu ewentualnych ustroii, chciałbym się zająć troszkę później, ze względu całkowitą zmianę wystroju pokoju odsłuchowego wraz z zakupem nowych mebli.

 

Na zakup Dac chcę przeznaczyć max. 650zł ale wiadomo im mniej tym lepiej.

Może być sprzęt używany. Zdaję sobie sprawę, iż może być ciężko z takim budżetem, ale spróbujmy! Czytałem, że dobre Dac-i zaczynają się od 2000 zł w górę - prawda to?

Źródłem dźwięku są TV- bez optical, CD, DVD oraz Laptop - ten jednak używany sporadycznie - kabelki mogę przełączać.

Dobrze, aby Dac miał na WE coax, usb, na WY jack, rca - optical jest dla mnie całkowicie zbędne.

Zastanawiałem się nad Fiio jakiś bardziej rozbudowany w wejścia wyjścia. Co sądzicie? Czy np. jakiś wzmacniacz słuchawkowy z Dac też będzie dobry?

Dziękuję za wskazówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci DAC, skoro jako źródło muzyki używasz głównie CD? Zarówno CD jak i DVD wysyłają wystarczająco dobry sygnał do wzmacniacza przez RCA i zasadniczo DAC nie jest tu do niczego potrzebny. Sygnał TV nawet cyfrowy też zbyt dobrej jakości nie jest.

 

Napisz lepiej jakie masz kolumny, jakiej muzyki słuchasz i w jak dużym pomieszczeniu, a zwłaszcza czego Ci w dźwięku brakuje bo podejrzewam, że problemem jest raczej kwestia złego doboru elementów niż braku DAC-a. Z tego co czytałem wzmacniacze Rotel mają dość specyficzne brzmienie, nie każdy je lubi i nie z każdymi kolumnami zagrają dobrze.

 

A jak dobierzesz elementy do zacznij od akustyki. Dobrą akustyką nie nadrobisz niedostatków źle dobranych elementów, a bez dobrej akustyki nawet dobrze dobrane elementy kiepsko zagrają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci DAC, skoro jako źródło muzyki używasz głównie CD? Zarówno CD jak i DVD wysyłają wystarczająco dobry sygnał do wzmacniacza przez RCA i zasadniczo DAC nie jest tu do niczego potrzebny. Sygnał TV nawet cyfrowy też zbyt dobrej jakości nie jest.

 

Witaj, a skąd taki szybki wniosek? 80% muzyki z TV i internetu, 20% CD - sam sobie odpowiedziałeś "Sygnał TV nawet cyfrowy też zbyt dobrej jakości nie jest."

 

Napisz lepiej jakie masz kolumny, jakiej muzyki słuchasz i w jak dużym pomieszczeniu, a zwłaszcza czego Ci w dźwięku brakuje bo podejrzewam, że problemem jest raczej kwestia złego doboru elementów niż braku DAC-a. Z tego co czytałem wzmacniacze Rotel mają dość specyficzne brzmienie, nie każdy je lubi i nie z każdymi kolumnami zagrają dobrze.

 

Kolumny Phonar Skan Akustik Pro 20 wysokie słupki ok 80 cm - 2 głośniki wysokotonowy i niskośredniotonowy. Moc: 70w- Nominal Power, 4ohm, Pasmo 32-20000hz, Skuteczność 88dB /1W/ 1m.

Konstrukcja klejona. Zrobiona dość solidnie, tylna ścianka grubości ok. 8mm, boczne i przednie jeszcze grubsze. W środku świeże luty, grube kable ok. 4-6mm. Ostatnia cena na ebayu 850 euro.

Brzmnienie Rotela bardzo mi odpowiada! :-D

Dźwięk odrywa się od kolumn, szeroka scena, średnica wyraźnie wyczuwalna, góra jak u Rotela słychać żele, bas punktowy szybki lub mięsisty i głęboki, zależny od repertuaru. Nie zauważyłem żadnych opóźnień basu - wszystko w punkt.

Natomiast przy repertuarze z TV (ponad 30 programów muzycznych) dźwięk "taki se" - bas malutki lub ciut większy ale wciąż go za mało. Średnica i góra w miarę.

 

Kabel połączeniowy 2xRCA-2xRCA Digital (D-2RR05) - 0,5m

oraz Melodika MDC2150G Gunmetal Edition Przewód głośnikowy OFC klasy 4N 2x1,5mm2 z żyłą BassCore.

 

Muzyka której słucham to Heavy Metal, Rock, Rap, Techno, Drum & Bass , Klubowa , Jazz, elektroniczna, muzyka gitarowa, czasem jakieś kawałki symfoniczne.

 

Pokój ok 18m2.

 

Dźwięk z TV był "puszczony" z gniazda słuchawkowego kablem jack - 2xRca do wzmacniacza. Gniazda optical - brak. Jest jeszcze wyjście w TV coax.

 

I co dalej kolega będzie się upierał, że Dac jest zbędny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skori 80% to dla Ciebie "sporadycznie" fsktycznie DAC moglby cos pomoc.

 

Przede wszystkim czy dzwiek z CD Ci odpowiada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dobierzesz elementy do zacznij od akustyki. Dobrą akustyką nie nadrobisz niedostatków źle dobranych elementów, a bez dobrej akustyki nawet dobrze dobrane elementy kiepsko zagrają.

 

Akustyką zajmę się po przebudowie i zmianach wystroju pokoju o czym pisałem wcześniej - kolega nie doczytał? Możliwe, że konieczne będą jakieś dodatkowe ustroje.

 

Skori 80% to dla Ciebie "sporadycznie" fsktycznie DAC moglby cos pomoc.

 

Przede wszystkim czy dzwiek z CD Ci odpowiada?

 

Dźwięk jest ok, brzmienie super, choć nie ze wszystkich płyt, bywają "przestery".

I znowu zacytuję sam siebie i nieco wyjaśnię:

"Źródłem dźwięku są TV- bez optical, CD, DVD oraz Laptop - ten jednak używany sporadycznie - kabelki mogę przełączać."

Laptop - sporadycznie. TV i programy muzyczne bardzo często. Multimedia mam tak skonfigurowane, że w TV jest non-stop internet i też dość często słucham z Youtube, ale często się tego nie da słuchać.

Sterowanie Youtube poprzez smartfon.

Zwróć też uwagę, iż TV nie posiada optical o czym też pisałem wcześniej.

Kolega jest, albo ciut zmęczony, albo trochę rozkojarzony. :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dac smsl, sam używam do tv i laptopa i uważam, że w tej cenie jest super. Nikt z branży go nie poleca bo nikt ich nie sprzedaje:) A wiele zadowolonych osób korzysta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model TV, CD, DVD bo cos w Twoich zeznaniach nie gra. I przede wszystkim to odpusc sobie ocene jakosci na podst Youtube. Stacje radiowe i TV tez szalu nie robia. Jakie masz wyjscia w TV? Masz port USB? Moze sie okazac, ze wine za jakosc dzwieku nie ponosi sprzet jakosc mediow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

mam podłączone KD do TV analogiem, ale ze SCARTa i efekt jest

dokładnie taki sam, zarówno z TV Philipsa ( utylizowany ) jak i teraz z Panasonica.

TO SIĘ TAK NADAJE żeby klienta zachęcić do zakupu płyt, a nie żeby poprzestał

na samych teledyskach czy koncertach.

Włączona w tym kinie ścieżka oryginalna filmu w TV czy płyta CD to zupełnie inna bajka.

Ciekawe, że jak włączę np. MEZZO, dźwięk już jest całkiem niezły zarówno na klasyce,

jak i na koncertach jazzowych.

Jak się dopasujesz do tego, co dają tzw. stacje "muzyczne" będziesz miał po włączeniu

normalnego dźwięku efekt podobny do regulacji koloru na pierwszym w historii kina

kolorowym filmie i nagłym przeskoku za chwilę na FHD ;-)

Ból głowy gwarantowany....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mp3 puszczone z TV i z PC przez DAC (smsl sanskrit) brzmi tak samo (w szczegoly na granicy percepcji nie wnikam). To samo mp3 puszczone przez mini jack z PC brzmi jako-tako, a przez mini-jack z TV nie da sie sluchac. Za to programow muzycznych puszczonych z TV (zarowno TV cyfrowe jak i radio cyfrowe) nie da sie sluchac przy zadnym polaczeniu.

 

Kolega jest, albo ciut zmęczony, albo trochę rozkojarzony. :-D

Nie, to Ty zbyt malo widze jestes zorientowany w temacie aby przekazac cenne informacje i piszesz pierdoly. A ja staram sie znalezc dziure w calym, zebys nie wydal kasy na sprzet podczas gdy problemem jest jakosc sygnalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dac smsl, sam używam do tv i laptopa i uważam, że w tej cenie jest super. Nikt z branży go nie poleca bo nikt ich nie sprzedaje:) A wiele zadowolonych osób korzysta.

 

Możesz podać model, który polecasz? Jest tego trochę.

 

Nie, to Ty zbyt malo widze jestes zorientowany w temacie aby przekazac cenne informacje i piszesz pierdoly.

 

Szymon czegoś nie rozumiesz, masz z czymś problem, chciałbym pomóc. I te nerwy? To nie przystoi na godnego audiofila. Cenne informacje? - Powiadasz.

 

TV Funai 50FDI7725/10

poniżej instrukcja

 

cd - RCD 951 Rotel

 

DVD - mało istotne w tym momencie. Skupmy się na muzyce, z TV i internetu, z CD jest super, z tym że nie ze wszystkich płyt. No i z tego z tego co piszesz, to kupno daca mija się z celem skoro Ty nie zauważasz istotnych różnic. Szkoda.

Pozdrawiam

 

A może coś z Fiio? Na upartego wystarczyło by D03K, ale za mało WE, WY wolałbym żeby zamiast "optyka" miało np. usb. Powiedzcie czy wzmacniacz słuchawkowy z Dac by się nadał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Ender z takim tonem to za chwilę będzie cisza na Twoim wątku .

 

Wobec czego wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. Gdyby ktoś chciał jeszcze coś napisać w temacie, to proszę. Ludziom bardzo często trudno się do błędu przyznać, że coś nie doczytali. I zaraz się obrażają!

No, ale to przecież nasza "duma narodowa". Pozdrawiam

 

Nie, to Ty zbyt malo widze jestes zorientowany w temacie aby przekazac cenne informacje i piszesz pierdoly. A ja staram sie znalezc dziure w calym, zebys nie wydal kasy na sprzet podczas gdy problemem jest jakosc sygnalu.

 

Szymon nie unoś się tak, bo to tylko luźna dyskusja, która powinna być przyjemnością. Skoro masz jakąś wiedzę to proszę podziel się nią - bez emocji i obrażania innych. Jeżeli poczułeś się urażony - Sorry. Na przyszłość proszę czytaj uważniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zamieszanie! Nie dosc, ze piszesz bez skladu i ladu, to jeszcze zmieniasz zasadnicza tresc postow po tym, jak padaja na nie odpowiedzi. Nie wiem, czy wyjasnie wszystkie Twoje watpliwosci ale czytajac Twoje posty ciezko zrozumiec o co tak naprawde Ci chodzi.

 

Do rzeczy! Skoro z CD jest super to CD na razie sie nie zajmuj. Oczywiscie z technicznego punktu widzenia polaczenie TV przez minijack-RCA to najgorsze z mozliwych. Ale skoro masz coaxial nie przejmuj sie brakiem optyka bo za pomoca obu do DAC przeslesz dokladnie to samo.

 

Nie znam sie na tym, ale nie jestem tak narwany jak Ty i po przemysleniu sprawy zrobilbym tak:

Wez plyte, ktora Twoim zdaniem z CD brzmi najlepiej (plyty brzmia roznie bo sa roznie zrealizowane). Zripuj do wav lub mp3 bez zadnych "ulepszaczy" i zgraj na pendrive. Wsadz w TV. Pozycz od kogos DAC z wejsciem coaxial i podlacz przez niego TV ze wzmacniaczem. Jakosc dzwieku powinna byc zblizona do tej z CD, choc brzmienie moze byc inne. A teraz wlacz youtuba i ocen, jak gra. Wlacz TV i ocen jak gra. Bo widzisz nawet, jezeli "idealnie" polaczysz TV ze wzmacniaczem moze pozostac problem pod postacia slabego sygnalu Youtube i TV.

 

U mnie np. dzwiek z TV jest wyraznie lepszy przez DAC niz przez minijack, ale z jakoscia dobrej MP3 puszczona z tego samego TV nie ma porownania. O youtubie nie wspominam bo jakosc wiekszosci filmikow jest fatalna i dobry sprzet nic tu nie pomoze. Wybacz, ake slowa "kable" i "tuning" w watku dotyczacym jakosci dzwieku Yuotube ogladanego na TV brzmi smiesznie. Zrobisz nowy salon przystosowany akustycznie i bedziesz chcial podtawic kropke nad i to wroc z tymi pomyslami.

 

PS. Osobiscie mam DAC smsl sanskrit, wyglada ladnie, ma trzy wejscia, dzial bezproblemowo. Polecac nie bede bo nie porownywalem z innymi, ale jak bedziesz szukal to wez go pod uwage.

 

PS. Nie mam czasu analiziwac instrukcja bo nie mam w tym bieglosci, moze masz wyjscia rca w tv? Jesli tak podlacz przez nie wzmacniacz o icen efekty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma wyjść RCA, to zwykłym kablem YTDY 2 x 2 x 0,5 połącz sobie

z EUROzłącza wyjścia L i R audio cinchami na wejście wzmacniacza.

U mnie jest dużo lepiej, niż po słuchawkach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o DAC-u za 2000pln. Hmmm... gdybym mial dolozyc 2000pln to pomyslalbym raczej o wymianie sprzetu niz wkladanie DAC pomiedzy dwa Rotele. Moze jakis wzmacniacz z wbudiwanym juz DAC? Bo byc moze DAC za 2000pln cos wniesie, tani chinczyk raczej. A skoro zalezy Ci na poprawie jakosci dzwieku z TV i Youtuba to kup najtanszego chinczyka spelniajacego funkcjonalne wymagania (USB dla PC i coaxial dla TV). Biorac pod uwage jakosc sygnalu z pewnoscia wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać model, który polecasz? Jest tego trochę.

 

SMSL Sanskrit fajna mała skrzyneczka i jak za tą cenę śmiga elegancko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na początek polecam RCA-RCA lub EuroScart-RCA bo może problem rozwiążesz za 5pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Dzialasz cos nerwowy kolezko?

 

Ze taz ja sam kupujac DAC do PC nie wpadlem na pomysl podlaczenia TV ze wzmacniaczem przez RCA-RCA. Ehhh...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon właśnie zauważyłem, że u mnie na kompie przy Twoich kolejnych postach w tym wątku nie wzrasta Ci ilość hehe cały czas 1005.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty za to masz caly czas 519, wiec i tak mnie misiu nie dogonisz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jakoś to przeżyje chociaż lekko nie będzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Dostałem wydaje mi się dość dobrą cenę z jednego ze sklepów na CAMBRIDGE AUDIO DACMAGIC 100 - 570zł za nowy- wysyłka gratis.

Czy ten będzie lepszy od Fiio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak osobiście mam cambridge dacmagic i jestem meega zadowolony już chyba dwa lata. A cena nawet spoko ja dałem więcej no ale to 2 lata temu :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DacMagic 100 - kupiony w sklepie S4 Home - Polecam, do tego kabelki Profigold PROA4201 2xRca 2xRca oraz Profigold PROA4802 Rca- coaxial. Kable trochę drogie, ale podobno bardzo dobre.

Pierwsze odsłuchy:

Nooo to powiem, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem co może takie małe "cóś" zrobić z dźwiękiem :-D

Pojawiła się głębia, bas jest tam gdzie powinien, poszerzyło scenę - muzyka wydobywa się z kolumn i odrywa - kiedyś "siedziało" w środku!

Brzmi bardzo naturalnie, aczkolwiek na niektórych utworach brakuje trochę góry i środka - myślę, że to zależy jak zostało zripowane. Ogromna poprawa w stosunku do tego, co było kiedyś. Testowane na TV programach muzycznych oraz Youtube bezpośrednio z TV.

CA naprawdę zrobiło dobrą robotę.

Technicznie - połączenie coaxial z TV do DacMagic 100 i RCA do wzmacniacza.

Nareszczie uszy nie bolą!!

Na chwilę obecną nie wykorzystałem jeszcze wszystkich możliwości Daca nie podłączałem laptopa. Zastanawia mnie to jak będzie ze wsparciem dla Linuxa.

Nagrywane CD sprawdzałem połączeniem - odtwarzacz - coaxial do Dac i Rca do wzmak, z racji, że mam jak na razie 1 kabelek zostawiłem w TV. Przy słabych nagraniach również jest poprawa może nie tak znaczna jak w przypadku TV i Youtube, ale wyraźnie słyszalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miales wczesniej podlaczony TV ze wzmacniaczem? Minijack - RCA? Sprawdzales RCA-RCA?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon...W TV wcześniej miałem mini jack i rca do wzmacniacza bez dac - kicha, Rca nie mam w TV, ale o złączach pisałem wcześniej, gdzieś na początku tematu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.