Skocz do zawartości
IGNORED

Najważniejszy start na przyzwoitym poziomie


arturocki

Rekomendowane odpowiedzi

Tannoy M2.5 kupione i śmigają aż miło :) myślę, że okazyjnie kupione od prywatnej osoby, która miała je od nowości!!!! Jestem szczęśliwym drugim właścicielem, zadbane, nigdzie nie obite ...kupiłem do nich kabelki Klotz, jak na mój zestaw wystarczą ;)

 

Wrażenia... głębia :) bas wrócił z całą jego różnorodnością, wydaje mi się, że mocy mu brak choć potrafi też zaskoczyć (może do zestawu kiedyś włączę aktywny subwoofer, tylko nie wiem czy nie stracę na stereofonii - na to razie melodia przyszłości), ale za to przestrzeń piękna, słychać każdy instrument bez większego wysiłku. Siła w zestawie jest WIELKA mój pokoik wypełnia się dźwiękiem już na godz. 12 i powyżej już na prawdę na razie nie miałem potrzeby kręcić, chyba że tylko dla testów :)

 

Kilka słów jeszcze o podłączeniu sprzętu, tak aby optymalnie to pospinać. W tej chwili PS3 mam podpięty analogiem (component) do wejścia CD, a tuner NC+ analogiem (EURO) do wejścia TUNER we wzmacniaczu. Czy teoretycznie nie byłoby lepiej, gdyby dźwięk przechodził cyfrowo przez plazmę? ...połączenie HDMI z tunera i konsoli do TV i analogiem do wzmacniacza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie do końca. Do jest na gumie nie piance z kolei góra jest bardziej otwarta detaliczna.

Artur no to co się udało że nie od handlarza.

Ps3 analogowym komponent do cd? Component to obraz tylko. Jaki masz CD który ma wejście analogowe? Coś pokombinowales. Najlepiej to rozrysuj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie CD z wejściem analogowym, tylko połączyłem kablem COMPONENT konsolę PS3 z wejściem CD we wzmacniaczu Azur, takim kablem jak tutaj: (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) - oczywiście wpięte są tylko końcówki od dźwięku biały i czerwony. I pytanie: czy tak jest najlepiej? ...czy jednak lepiej puścić dźwięk przez HDMI do TV i następnie wyjściem analogowym do wzmaka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie do końca. Do jest na gumie nie piance z kolei góra jest bardziej otwarta detaliczna.

Hmmm... to chyba kupie sobie m2 albo chociaz poslucham z ciekawosci jak bedzie okazja. Gora bardziej otwarta, wiecej basu... jak srodek ten sam to moze byc fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.