Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz jako uzupełnienie kina (8000zl)


hp13

Rekomendowane odpowiedzi

skoro redaktorzy słyszą tak wielkie różnice pomiędzy najtańszymi amplitunerami,i tak super ocenili Yamahę 481 to rzeczywiście są to testy wiarygodne.Amplitunery w tym samym przedziale cenowym czy to do 2 tyś czy do trzech tyś,różnią sę tak znacznie chyba tylko obudowami,bo jedne są całe plastykowe,a inne z domieszka metalu.Toż to wszystko jeden czort.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

skoro redaktorzy słyszą tak wielkie różnice pomiędzy najtańszymi amplitunerami,i tak super ocenili Yamahę 481 to rzeczywiście są to testy wiarygodne.Amplitunery w tym samym przedziale cenowym czy to do 2 tyś czy do trzech tyś,różnią sę tak znacznie chyba tylko obudowami,bo jedne są całe plastykowe,a inne z domieszka metalu.Toż to wszystko jeden czort.

 

Czyli co od 2tyś do 3 tyś Amp av, najczęściej spotykane to Onkyo656, Marantz5010, Denon3200w, Yamaha681 czy Pionek1130 to dla Ciebie to wszytko tak gra???? Hmmm ciekawe to co mówisz :)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ja mam prenumeratę od 2005 r AV kiedyś było wydawane przez IDG pismo Kino Domowe i we wszystkich jest klasyfikacja sprzętu jeśli chodzi cena jakość ww tym Yamaha wypada najlepiej jeśli chodzi o cenę i jakość poczytaj potem się wypowiadaj

Pomiajm już testy ale wypowiem sie jeszcze raz że w tej cenie właściciel salonu kon-sul wypowiedział się wyraźnie w tej cenie co ja kupowałem nie ma nic lepszego a droższe Onkyo czy Denon jest bardziej awaryjne ja mogę tylko czytać opinie ale on ma sklep wiec wie więcej od ode mnie

Plastik jest w tych czasach standardem Onkyo w nowych modelach to stosuje tyle gałek tobie odpowiada mi nie? urok starych aplfów tej firmy uleciał.Na forum Kikiego spotkałem się że nowe denony X gałki piszczą przy obracaniu dla czego tego nie m au innych producentów pomijam am już Yamahe po masz do nie jaką niechę czuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z baczę z tematu ale muszę to dodać że kupiłem medera z testu Pmcomp który tu sie tez udziela i na forum macka bo bardzo dobre tam testy robią i rzetelne i to nie jest kryptoreklama tylko testy z prania. Więc nie wszystkie testy są z dupy wzięte

Ja nie mówię że czytanie recenzji jest złe, one pomagają przy zakupie, bo mamy już jakieś typy na których można się skupić.

Dla mnie błąd jest czytać i kupić promowany produkt bez testów jego nawet w sklepie, każdy ma inne ucho i inne upodobania co do dźwięku.

 

 

Nie wiem czy wiesz ja mam prenumeratę od 2005 r AV kiedyś było wydawane przez IDG pismo Kino Domowe i we wszystkich jest klasyfikacja sprzętu jeśli chodzi cena jakość ww tym Yamaha wypada najlepiej eśli chodzi o cenę i jakość poczytaj potem się wypowiadaj

Pomiajm już testy ale wypowiem sie jeszcze raz że w tej cenie właściciel salonu kon-sul wypowiedział się wyraznie w tej cenie co ja kupowałem nie ma nic lepszego a droższe Onkyo czy Denon jest bardziej awaryjne ja moge tylko czytać opinie ale on ma sklep wiec wie więcej od emnie

No i widzisz a ja mogę to samo powiedzieć, jeszcze nie słyszałem aby ktoś narzekał na Denony, na Onkyo ostatnimi czasy bardzo ludzie narzekają, Yamaha też słyszałem iż dobre są ale mało się ich sprzedaje, ciekawe czemu???

Dobra bo my tu już zaczynamy dyskusje nie na temat hehe i sam dałem się zrobić....przepraszam autora za zamęt :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha jest liderem sprzedaży w tym segmencie :)

 

2.Denon

3.Onkyo

4.Pioneer (bo prowincja)

5.Marantz

 

Żaden normalny szanujacy się "specjalista" nie będzie sie raczej zagłębiał w niuanse brzmieniowe najtańszych ampów bo to subiektywne i głupie, ocenia się raczej ogólne wrażenie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bali zgadzam się z tobą najlepszym testem jest własne ucho jeśli chodzi o głośniki i wzmaki i sprzęt audio

 

A dla czego jest lidem bo na mniej awaryjna jest i to samo potwierdza branża co ja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sponacz66

W których to Denonach tak jest, zaglądam tam i nic takiego nie widziałem za to Onkyo tak, a zresztą 2tyś-3tyś to są budżetowe amp i czego tu się można spodziewać. Miałem 3200w z 6mc i cały czas coś mi wizualnie w nim nie grało, zmiana na 6200w i teraz jest cacy :)

Hehe...na forum Kikiego :) nie będę nic mówił co tam się dzieje i nie mówię o normalnych ludziach którzy tam piszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1000 i 2000 wiem co tam sie dzieje bo cie też zbanowali jak mnie 6 lat teum za wypowiedź co do głosników JBL AR2 wypowiedział się że wprowadzam polityke na forum nie prawdę i od tamtego czasu nie powróciłem tam tylko tu sie udzielam

Kolega Kapausta(teraz ma inny nick) jak dobrze pamietam z tamtego forum dotykał i pisam jak ja sie jeszcze udzielałem znajdź na posty na forum kikiego tam tez udzielałem sie jako spinacz wiec nie mam nic do ukrycia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Spróbuj tam odpisać w wątku, gdzie ktoś pyta o markę, która nie współpracuje z nimi. Ban sypie się gęsto. Ale to dobrze, w końcu wyeliminują wszystkich i będzie spokój. Sami ze sobą będą pisać i wylądują w wariatkowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha no to witam w klubie....mnie zbanowali za to iż niby byłem pracownikiem pewnego sklepu, ręce opadają. Szkoda gadać hehe :)

 

Dobra a więc wzmacniacze podane modele i marki, ciekawe jak autor do Tego wszystkiego podejdzie i co kupi. Mam nadzieje iż jakieś info i foty da :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha sprzedaje sie najlepiej bo ma najtańsze modele, szeroką oferte, taniego BD do kompletu i bajer w postaci Music Casta a to przy zachowaniu dobrej relacji cena jakość. A konkurencja nie ma amplitunera 5.1 z internetami poniżej 2 tysi więc "481" nie ma konkurenta ;)

 

Yamaha sprzedaje sie najlepiej bo ma najtańsze modele, szeroką oferte, taniego BD do kompletu i bajer w postaci Music Casta a to przy zachowaniu dobrej relacji cena jakość. A konkurencja nie ma amplitunera 5.1 z internetami poniżej 2 tysi więc "481" nie ma konkurenta ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha jest liderem sprzedaży w tym segmencie :)

 

2.Denon

3.Onkyo

4.Pioneer (bo prowincja)

5.Marantz

 

Żaden normalny szanujacy się "specjalista" nie będzie sie raczej zagłębiał w niuanse brzmieniowe najtańszych ampów bo to subiektywne i głupie, ocenia się raczej ogólne wrażenie ;)

Tak panie kolego dokładnie tak jest jak napisałeś.

Różnice tylko subiektywne,podstawowa zaleta tego jest taka że po prostu wszystkie te amplitunery grają,tak samo jak że nowe samochody Dacia,Fiat jeżdżą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt to naczelny klupa wspominał przy teście jak ja kupowałem 481 że to stuningowny VW i z tym się zgadzam nic mu nie brakuję ja na 20m oglądam filmy przy -27 i przecie STX i subie magnata i jest szczegółowo,dynamicznie nic nie charczy jak wezmę na więcej ogłuchnąć idzie ale trza dobierać kolumny efektywne.Ja mam STX 88-89db i na mojm metrażu w KD jest z zapasem ale podkreślam u mnie tylko kino w 100% stereo nie słucham na mim

Moc jego na tle czyli z tyłu jest 260W a w teście i w manulau obciążeniu 5.1 wyraźnie pisze 600W i jeszcze jest wyszczególnine jakie modele US?Kanadyjsie czy europejskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w teście AV miał pomiar 80w al nie było napisane czy w stereo czy 5.0.natomiast najwyższy model RX z tej nowej serii miał pomiar 95W na kanał ale tez nie było wyszególnione czy stereo czy 5.0 i jak podkrslano do modelu 7xx nie obłaca się dokładac jak i to 5,6

Ale powiem tak przy moim metrażu i kolumnach mocy w KD mu nie brakuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom mozesz zerknąć w test jak masz gazetek lipiec albo sierpień tamtego roku ja nie mam nic do ukrycia

To był Maj test w we wakacje kupiłem 481 :) juz mam mniej szukania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak uparcie o tych testach,nie wiem ile osób kupuje sprzęt tylko przez jakieś testy.Taki amplituner to najzwyklejsza zabawka z wszystkimi bajerami,i tylko tyle można o nim napisać,zresztą podobnie jak inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych co mam w sygnaturece STX przody 88dB central i tyły 89dB i słucham na 20m pokoju u siebie na max -27dB filmy bo głośniej idzie ogłuchnąćpisałem to wcześniej .Dla tego amplifa do KD dobierałem kolumn aby sie zgrywało

Zgadzam się z kolegą wyżej testy i najlepiej jeszcze samemu porównać wtedy ma się odniesienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm serio nie slyszycie roznic w brzmieniu tanich ampkow???jak kupowalem 636, to porownywalem go z x2100 iroznica byla kolosalna

Proszę oświeć nas jaka była różnica pomiędzy tymi amplitunerami,z chęcią tego posłucham.

Jeden kiepski i drugi nie lepszy w czym była ta różnica w obudowie,i kolorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem amplify KD jakość dźwięku nie jest tak znaczącą jak w stereo. Do KD trzeba dobrać odpowiedni sprzęt i głośniki. Co z tego że kupimy hiper kolumny do KD czy mocnego kloca jak i tak je odcinany na 80hz i leca tam tylko efekty specjalne z przodów. Moim zdaniem w KD nie trzeba mocnego kloca tylko efektywnych głośników.Ale mówie tu jak ktos leci jak ja 100% kino na amplifie nie stereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha kinomaniak nie rob sobie jaj, tanie budzetowki ale barwa brzmienia calkiem inna, onkyo gra analitycznie skrajem pasma (dopiero seria rz wniosla calkiem inna charakterystyke) onkyo zagralo efekciarsko, a denon troche jak cieple kluchy, z wycofana gora i miekszym basem, wiec do kd wybralem wtedy onkyo, z reszta teraz tez sie przesiadlem na rz900 i przestaje kombinowac bo szkoda mi portfela - no moze w przyszlosci koncowka na fronty i dwa suby, ale to juz nie w bloku :)

edit: dodam ze wtedy odsluchy robilem na klipschach rp260 r280 i dali zensor 7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.