Skocz do zawartości
IGNORED

jaki wzmacniacz do gramofonu?


maciuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Temat ten pewnie był wiele razy poruszany, ale chce kupić jakiś sprzęt, na razie myśle o gramofonie do 1000 i wzmacniaczu stero do 2000. Czy warto pchać się w hk? mam na oku hk 3380 czy warto?

Jest to amplituner czy lepiej wzmacniacz solo?

 

Z góry dzięku ja za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego należało uprzedzić, iż potrzebny mu jest wzmacniacz z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym czyli posiadający wejście phono. Wszystkie chyba starsze wzmacniacze takie wejście posiadają, natomiast w nowszych to zupełna rzadkość. A jeśli nie ma to trzeba kupować przedwzmacniacz jako dodatkowy element. Skoro jednak nie ma jeszcze wzmacniacza, to moż elepiej, żeby kupił taki z od razu wbudowanym? Czyli raczej używany. Za niezłe uchodzą przedwzmacniacze wbudowane w starych integrach Naima (Naim Nait 1 na pewno, nie jestem pewien czy był w 2 ale chyba też) i te mogę polecić, bo mam ;-) W tej cenie powinien się zmieścić. Może jeszcze coś ktoś doda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem,że jest wybitny.Urządzeń wybitnych jest może parę na rynku.

Mam Audiolaba od wielu lat i słuchałem gramofonów z wykorzystaniem swego wzmacniacza.

Stąd wiem i uważam,że jest wyśmienitą alternatywą dla wielu przedwzmacniaczy zewnętrznych.

Porównywałem z paroma urządzeniami i zazwyczaj wychodził z tych "pojedynków' z podniesionym czołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.