Skocz do zawartości
IGNORED

Dwie końcówki mocy MACA-jaki rezultat ??


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

Mam troche inny model:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ma ~500W, moze więcej

Niby słucham go codziennie po kilka godzin - ale narazie jedyna obserwacja to że trochę szumi tuż po włączeniu - potem pracuje zdecydowanie ciszej.

Najgorsze jest to że czasami on mnie wcale nie słucha - niewdzęcznik jeden ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jestem ciekawy to nie znaczy, że biegnę do sklepu i mówię : dwa MACI please :-)

Wiem ,że robią coś takiego na różnego rodzaju prezentacjach, wystawach.

Po drugie muzyka na żywo to przede wszystkim olbrzymia energetyczność przekazu w najdrobniejszym szczególe, oczywiście z całą tą resztą-której McIntoshowi nie brakuje, ale największa różnica pomiędzy koncertem, a odsłuchem w domku to power.

Ostatnio w Holandii w sklepie muzycznym zdarzyło mi się stanąć na przeciwko kolumny profesjonalnej podczas prezentacji gitary i energia, żywość brzmienia mnie zaskoczyła.

I zaznaczam nie zależy mi na głośnym słuchaniu.

W ogóle chciałem posłuchać opini wrażeń-skoro to robią to coś w tym jest ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage fakt, ze moj domowy kompek ma ponad 6 lat to bedzie raczej trudne ;)

Zapewniam cie jednak, ze za rownowartosc 6 kzl mozna w naszym pieknym kraju zlozyc o wiele wydajniejszy komputer niz ten power mac ze zdjecia. No, chyba ze podana tam cena obowiazywala 2 lata temu - w takim razie prosze uwazac moj poprzedni wpis za niebyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pożyczyć zamiast tak prawić o niczym ? Albo jeszcze lepiej pożyczyć też od razu 402 i zobaczyć co lepiej zagra.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.