Skocz do zawartości
IGNORED

Klub użytkowników kondycjonerow DB


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2020 o 15:32, tedi02 napisał:

Proszę nie pisać brednii !!!!!!!  Na db5 kompresja dynamiki jest wyraźna w przypadku wzmacniacza ,do tego utrata szczegółów i muzykalności !!!!!!. Są też pozytywy . Proszę zmienić sprzęt ,udać się do laryngologa.

Kable wile też grają jak albedo Metamorphosis ;)) a łoją dołem w każdym systemie i z każdymi kolumnami ,choć mogą się sprawdzić w nie których przypadkach to nie ma mowy o jakiejkolwiek neutralności ,góra też nie powala krystalicznością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grają jak Albedo, z prostej przyczyny, Albedo ma inną charakterystykę bo są że srebra. To podstawowa różnica nie wspominając o reszcie. Jakościowo seria Ton to bardzo dobre przewody i Metamorphosis wiele na ich tle nie ma do zaoferowania. Jeśli masz problemy z basem w systemie to Wile na bank Ci ich nie usunie. Wręcz przeciwnie. Ale nie jestem zwolennikiem korekty niedoskonałości systemu okablowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dyzman69 napisał:

Nie grają jak Albedo, z prostej przyczyny, Albedo ma inną charakterystykę bo są że srebra. To podstawowa różnica nie wspominając o reszcie. Jakościowo seria Ton to bardzo dobre przewody i Metamorphosis wiele na ich tle nie ma do zaoferowania. Jeśli masz problemy z basem w systemie to Wile na bank Ci ich nie usunie. Wręcz przeciwnie. Ale nie jestem zwolennikiem korekty niedoskonałości systemu okablowaniem. 

Wystarczy wypiąć wile głośnikowe 5.0 i juz nie ma problemu z basem ;)) ton" mam coax i ten zostaje bo to dobry drucik ')

ps; odniosłem sie do albedo  matamorphosis bo przecież ty je porównywałeś kiedyś  i z tego co pmiętam  pisałeś że podobny poziom prezentują ,coś w ten deseń ??

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

To że coax równoważy Ci granie nie znaczy że jest lepszy od Wile. Druty powinny pokazywać jak najwięcej i jak najmniej ingerować w brzmienie, powinny być jak najbardziej transparentne dla sygnału. A to już sztuka. Wile w swojej cenie zaskakuje jakością brzmienia. Twojego kabla nie znam więc się nie wypowiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Cze ludność,  spędziłem ponad tydzień każdego sieczora żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat DB5 lub BD6, jak i gdzie wypożyczyć,  jaka strona,  nick doznan69 z IRO III wyczerpał temat do zera prawie w kwestii Za i przeciw ,  a ja nadal nie mam dostępu do źródła, jak nabyć owy kondycjoner.  Nawiasem mówiąc, chłopy nie pozabijajcie się.

Chciałbym sprawdzić to u siebie,  piec: musical fidelity tri vista po upgrade second stage napędza od niedawna proac k6, w jaki sposób mogę nawiązać kontakt z producentem lub sklepem DB??? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
W dniu 30.07.2020 o 11:27, dyzman69 napisał:

To że coax równoważy Ci granie nie znaczy że jest lepszy od Wile. Druty powinny pokazywać jak najwięcej i jak najmniej ingerować w brzmienie, powinny być jak najbardziej transparentne dla sygnału. A to już sztuka. Wile w swojej cenie zaskakuje jakością brzmienia. Twojego kabla nie znam więc się nie wypowiadam. 

Wile ton coax ingeruje w brzmienie i to dośc mocno , testowany w różnych systemach u różnych kolegów ,robi pierwsze wrażenie wow ale po kilku godzinach już się wie że to nie jest kabel neutralny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.