Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do kolumn Dynaudio Emit M20


gross12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Posiadam kolumny Dynaudio Emit M20 , Wzmacniacz Nad 326, odtwarzacz Cd Pioneer pd 50.

Muzyka jakiej słucham Rock, Metal, Pop.

 

Jestem bardzo zadowolony z zestawu, no ale wiadomo, ciągle chce się więcej ;)

Przymierzam się do zmiany wzmacniacza na coś lepszego.

Kwota nie duża gdyż około 2000 zł więc raczej tylko używki wchodzą w grę.

 

Mysłałem nad takimi wzmacniaczami:

 

NAD 356 - tutaj czytałem, że jest ponoć jaśniejszy od 326 i wypycha dość ostrą wyższą średnicę do przodu , a tego raczej chciałbym uniknąć

 

Roksan Kandy K2 - na papierze ma on ogromną moc, zarówno przy 8ohm jak i 4ohm. Producent zaleca do niego kolumny 8ohm - a w specyfikacji przy 4 ohm oddaje onprawie 200W więc o co chodzi - nie uciągnie tych Dynaudio?

 

NAD 372 - tutaj znowu naczytałem się o awaryjności tych serii, więc nie wiem czy warto.

 

Może coś ze starszych Sony Es.

 

Sony Ta-f 770 Es

 

Sony Ta-f 670 Es.

 

Chciałbym aby wzmacniacz nie był suchy, krzykliwy, jaskrawy a bardziej dociążony, muzykalny, ale też nie totalnym mułem.

 

Moze jakieś inne propozycje?

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

A może warto posłuchać lampy - spójrz na wzmacniacz Yaqin MS-30L (https://www.q21.pl/yaqin-ms-30l.html), który moim zdaniem powinien Cię w pełni usatysfakcjoniwać brzmieniowo.

Zapraszam serdecznie na odsłuch do naszego salonu, na miejscu masz dziesiątki wzmacniaczy, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za wypowiedzi.

 

Zwrócę uwagę, na polecone tutaj wzmacniacze, do niektórych i tak bym musiał dozbierać, nawet patrząc na używki. Generalnie z Nadem, bardzo ładnie te Emity się zgrywają. Zrobię tak , że się wstrzymam jednak póki co i dozbieram trochę pieniędzy na coś definitywnie lepszego ... ;)

 

Pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam - do mojego k2 albo jakieś fajne monitory (emit 20 ew x18) albo małe podłogowe zależy mi na przestrzeni i tu moje typy x34 albo no właśnie - sonus faber toy tower - myślałem też o atc scm7 ale nie mają takiego wypełnienia jak pozostałe - szczególnie interesuje mnie porównanie x18 z x34 ew sonusy / dm 26 i 27 miałem i wspomnienia dobre więc emit 20 to byłby powrót do przeszłości - a może nie? Ktoś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę uwagę, na polecone tutaj wzmacniacze, do niektórych i tak bym musiał dozbierać, nawet patrząc na używki.

No właśnie.

K3? To uzywany minimum 2x założony budżet. H100 i H200 to to samo. Jak masz tyle wydać to lepiej zrobisz zmieniając kolumny na mniej wybredne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.