Skocz do zawartości
IGNORED

Kino Domowe / Stereo 50 na 50 - cena 6-7 max.


East

Rekomendowane odpowiedzi

Chęć zakupu dobrego sprzętu.

 

Ale widzę, że więcej osób poleca Klipsch, Zensor, Heco, i do tego Onkyo. I tak wkółko się powtarzają te oferty i sprzęt. Przeglądając sporo tematów można się natknąć na ten sam schemat :)

 

O B&W właśnie ciężko coś znaleźć, stąd moje zapytania. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Ja bym tej Yamah-y nie chciał za darmo... albo model niższy albo wyższy 1060. Ten 840 ta taki niby Avantage ale tak na prawdę gra gorzej niż niższy model!!! Słuchałem więc wiem co mówię. Masz na rynku Denona/Marantz ten sam koncern, onkyo, pioneer, nad-a i wiele innych marek produkujących sprzęt. W Polsce sie przyjęło że musi być Yamaha i Onkyo niższość typu Pioneer czy Nad nie są polecane bo w tych pieniądzach dostajemy tylko podstawe a w tych popularnych 7 kanałów Atmos i Bóg wie co jeszcze. Byle tylko upchać jak najwięcej kosztem jakości.

 

Szczerze to zadaj sobie pytanie....

1. Ile kanałów chcesz wykorzostać???

2. Chcesz mieć Dolby Atmos? ??

3. Jak duże chcesz mieć kolumny (fronty)

4. Jakiej muzyki słuchasz ??? Techno, Dance, Hip Hop, Rna, klasycznej, jazz...

5. Brzmienie??? Dużo basu, czysta i delikatna góra,

6. Stereo to tak by w tle coś tam brzeczalo czy bedziesz siedział w miejscu odsłuchu podczas słuchania muzyki...

7. Kino ma być efektowne czy tylko dla kotleta i znajomych jak przyjdą.

 

 

8. NAJWAŻNIEJSZE to Nowe czy Używane? ??

 

9. Pokój dzienny czy osobny??

 

 

Aha za tą cenę chcesz mieć cały set czy masz możliwość np za dwa miesiące kupna czegoś tam???

 

Bo jeżeli chciałbyś to rozłożyć w czasie to za te pieniądze można kupić teraz dobry Amplituner + kolumny frontowe za dwa miechy central i tak dalej będzie to dłużej trwało ale kupisz lepszy sprzęt

 

 

 

Jeżeli byś jednak chciał kupić kolumny Klipsch to mogę Ci taki zestaw załatwić taniej niż w Pl.

 

Mowa o tym : https://m.ceneo.pl/51055813

 

W tedy ampli onkyo lub Marantz i masz kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Sprzęt nowy. Całość chcę kupić na raz. Miejsce odsłuchu salon z kuchnią. Ma grać dobrze dla mnie.

 

Napisałeś o ampli aby innego szukać. Ok, a co sądzisz o kolumnach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że więcej osób poleca Klipsch, Zensor, Heco, i do tego Onkyo. I tak wkółko się powtarzają te oferty i sprzęt. Przeglądając sporo tematów można się natknąć na ten sam schemat :)

 

O B&W właśnie ciężko coś znaleźć, stąd moje zapytania. :)

 

bo te i inne marki mniej znane zagrają dobrze tylko z dobranym wzmakiem a nie z amplitunerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

A więc tak:

Sprzęt nowy. Całość chcę kupić na raz. Miejsce odsłuchu salon z kuchnią. Ma grać dobrze dla mnie.

 

Napisałeś o ampli aby innego szukać. Ok, a co sądzisz o kolumnach?

 

Kolumny miałem co prawda starsze modele B&W 601 s1, cdm1 w 25 i 28 metrach cdm grały lepiej od 601 ale to inna klasa. Co do twoich to ujme to tak szału nie będzie. Płacisz za markę po tem za brzmienie... teraz się u nich pozmieniało i kładą nacisk na bass bardziej punktowy i z mniejszą ilością (nowe 703s2) soprany delikatne dużo powietrza srednica też piękna tylko dół... jak bym miał szukać kolumn to na pewno nie b&w w połączeniu z Amplitunerem. Tylko wydajny wzmacniacz one potrzebują prądu a tu ampli im nie podoła. Szukaj czegoś innego bo tu jest specyficzne granie. Jak dla siebie nie kupił bym ich, chyba że za darmo to bym je zaraz sprzedawał

 

Adek dobrze prawi

 

Plus dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko upchać jak najwięcej kosztem jakości.

To nie wiesz , że w dzisiejszych czasach nie liczy się dźwięk tylko FUNKCJONALNOŚĆ !? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede inny niz wszyscy i polecam Tannoye i Heco hehe.

A tak wogole to temat jak setki innych a glowny zainteresowany robi ten sam blad co 95% ludzi.

Pyta nas o opinie ktory zestaw bedzie lepiej u niego gral itp. Co jest smieszne na dzien dobry.

 

Po 1 ty sie zdecyduj czy ty chcesz kino i stereo. Jedno jest do czego innego i drugie tez. Na ampli nie sie osiagniesz takiego stereo jak na wzmaku i tych wszystkich smaczkow. A na wzmaku systemu nie zrobisz i dzwieku przestrzennego.

 

A po 2 to odsluch chlopie. Kazdy ma inne upodobania dzwiekowe. I nikt ci nie doradzi lepiej niz twoje uszy. Ja zanim swoje Tannoye Precission 6.4 wziolem to bylem na 8 odsluchach. I moze sa lepsze kolumny ale te mi najbardziej pasuja choc wybor jest jak kosmos.

 

A na koniec pamietaj ze wazna tez jest akustyka twoim pokoju/salonie. I ktos ci poradzi wez to a okazac sie moze totalna chala.

 

A tego BD Onkyo to sobie odpusc...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

 

To nie wiesz , że w dzisiejszych czasach nie liczy się dźwięk tylko FUNKCJONALNOŚĆ !? :)

 

Hah nie stety ale wiem. Dlatego zamiast Denona, Yamahe i inne wolałbym Anthem-a lub Arcam-a gdzie liczy sie jakość a nie ilość nafaszerowanych dupereli... dlatego poszedłem w stereo bo na razie mnie nie stać na takie klocki. A żyć też trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo BD-SP353. Jest kiepski...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Aaaa..... szukam napędu co mi CD odpali , czasem film jakiś.

 

Do muzyki się nie sprawdzi?

Powiem ci tak.

Za cene tego Onkyo to mozesz znalesc PS4. Gdzie masz juz lepszy naped i jeszcze konsole do gier.

A co do muzy hmm ja mam nowe Oppo UDP-205 za ponad 7000zl i po analogach i muzie w jakosci HI Res czyli wyzszej niz CD gra gorzej niz 10 letni cd od Onkyo za 500zl (uzywany).

W dodatku jak szukasz BD to juz sobie kup 4k. Bedziesz mial na przyszlosc. I tak ci odpali kazda plyte jaka bedziesz chcial.

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiesz , że w dzisiejszych czasach nie liczy się dźwięk tylko FUNKCJONALNOŚĆ !? :)

 

Funkcjonalność jest ważna dla przeciętnego klienta, a dla tych stawiających tylko na jakość dźwięku też chyba się coś znajdzie w aktualnej ofercie, pozostaje ewentualnie kwestia ceny :)

 

Za cene tego Onkyo to mozesz znalesc PS4. Gdzie masz juz lepszy naped i jeszcze konsole do gier.

A co do muzy hmm ja mam nowe Oppo UDP-205 za ponad 7000zl i po analogach i muzie w jakosci HI Res czyli wyzszej niz CD gra gorzej niz 10 letni cd od Onkyo za 500zl (uzywany).

W dodatku jak szukasz BD to juz sobie kup 4k. Bedziesz mial na przyszlosc. I tak ci odpali kazda plyte jaka bedziesz chcial.

 

To w końcu co polecasz? :) Bo albo PS4 i zwykły przeciętny napęd BluRay w nim umieszczony, albo odtwarzacz "przyszłościowy" czyli 4K, którego PS4 nie ma (nie obsługuje filmów BD-UHD). A jeśli dodatkowo ma to odtwarzać muzykę, to włączanie w tym celu konsoli i jej niedorobionego "odtwarzacza multimedialnego" po to aby posłuchać płyty to porażka.

 

W ogóle to coraz bardziej odlatujecie w kosmos z tym wątkiem, w tytule jest mowa o 6-7 tys. max, a tu już upchnęliście amplituner, 5 kolumn, a najlepiej jeszcze wzmacniacz i odtwarzacz BluRay :D Patrząc realnie to w tej kwocie można (jeśli chodzi o sprzęt nowy) kupić przyzwoity amplituner max ze średniej półki popularnych producentów (a nie żadne Anthemy czy Arcamy), do tego przyzwoity zestaw kolumn 5.0 do KD (czyli modele kolumn z rodziny gdzie jest wybór elementów do systemu wielokanałowego, pewnie w ofercie danego producenta max 2-3 od dołu oferty). Takie są realia, a nie jakieś farmazony o złożonych i skomplikowanych systemach.

 

Ale widzę, że więcej osób poleca Klipsch, Zensor, Heco, i do tego Onkyo. I tak wkółko się powtarzają te oferty i sprzęt. Przeglądając sporo tematów można się natknąć na ten sam schemat :)

 

O B&W właśnie ciężko coś znaleźć, stąd moje zapytania. :)

 

Pomijając fakt, że branża obecna na forum poleca często to, co ma do sprzedania (niekoniecznie wciskając to ludziom), to jak myślisz, dlaczego to się przewija często na forum? Bo wielu ludzi to sprawdziło, że ma to sens w danej klasie sprzętu i cenie. Najczęściej takie typy są też podyktowane tematami takimi jak twój, czyli wpada ktoś z hasłem "mam 6 koła, salon połączony z jadalnią przedpokojem i piwnicą, w sumie 45m2 ale słucham tylko na tych 15m2 pomiędzy kanapą a TV; chciałbym kino z oszałamiającymi efektami, a muzyki też lubię słuchać więc żeby grało jak na koncercie, aha słucham z YouTuba i z MP3; no i żeby się żonie podobało musi być białe w połysku, do tego żeby nie było to za duże bo nie mam miejsca" ;) Bez urazy, ale tak to najczęściej wygląda, a nie mówię tego z pozycji jakiegoś guru tylko również początkującego użytkownika, który jednak poczytał sporo wcześniej, potem kupił (akurat w ciemno i szczęśliwie trafił w to co mu odpowiada - później dopiero sprawdzone przez porównanie :)) Miałem jednak realne oczekiwania i odpowiedziałem sobie na kilka pytań jakie mam priorytety, bo mając ograniczony czas, budżet, warunki mieszkaniowe trzeba wybierać...

 

Reasumując nikt ci nie powie na 100% że coś będzie u ciebie i dla ciebie lepsze od innego. Interesujesz się tymi B&W bo znasz pewnie markę - jedyna opcja żeby sprawdzić czy warte są DLA CIEBIE dwa razy większej ceny od pozostałych typów to udać się na jakiś odsłuch, bo tego ci nikt nie powie jakie TY będziesz miał wrażenia przy nich, a jakie przy innych. Chyba że chcesz kupić na zasadzie "patrz szwagier, to są te kolumny co w internecie piszą, że najlepsze" to wal śmiało do sklepu i kupuj B&W czy co tam napiszą że dobre :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanskarix- to były tu kiedyś w tematach informacje że salon połączony z piwnicą? :)

 

Hehe może nie dosłownie, ale ja przez te kilka-kilkanaście miesięcy jak czytam ten dział i szukając dla siebie informacji w podobnych tematach widziałem już wszystkie kombinacje tego typu ;) Co chwilę się przewijają teksty w rodzaju "sprzęt jest do SALOOOONU 15m2, aha tylko że to jest otwarte na kuchnię, przedpokój, sypialnie ...blablablabla... w sumie to jest około 50m2, czy to coś zmienia i czy przeszkadza?" :D Nie kurna, nie przeszkadza, ładuj śmiało zestaw plastikowych mikro-jajek, będzie czad, dźwięk wie gdzie go chcesz słyszeć (w SALOOOONIE ;)) i tam zostanie, nie będzie latał gdzieś tam do kuchni nad WYSPĘ, albo po przedpokoju w kształcie kiszki nie będzie się snuł...

 

Coś dziś jestem źle usposobiony na głupoty, a ten temat to jeden z lepszych ostatnio, zaraz wpadnie ktoś i poleci adaptację akustyczną pomieszczeń albo jakiś tani używany wzmacniacz lampowy, bo bez niego nie będzie magii... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego East ale wiesz, że jeśli masz ten aneks kuchenny to może być kiszka bo wtedy z 25 metrów zrobi się 35 albo więcej a to robi różnice. Proponuję, żeby nie było jaj z dźwiękiem :) po rogach ustawić pułapki na ścianach jakieś ustroje -stwa a, żeby był dobry dźwięk w stereo to najlepiej kupić wzmak lampowy ale żaden używany, nówka najlepiej bo bez niego nie będzie magiji :) no a do niego naj najlepiej jakieś wysoko skuteczne kolumny coby "chłopak" się nie męczył z ich wysterowaniem

 

"zaraz wpadnie ktoś i poleci adaptację akustyczną pomieszczeń albo jakiś tani używany wzmacniacz lampowy, bo bez niego nie będzie magii... :) "

 

błahahahahahaha Kolego zanskarix "mówisz" i masz :)

 

oczywiście cały post to zart Kolego East nie mniej jednak Kolega zanskarix ma rację w pierwszej części swojego postu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto dopłacać do kina spod numeru 5. Jeśli to wciąż aktualne. Bo dopłacisz możesz do innego lepszego.

Ale odsłuch odsłuch odsłuch.

 

Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To w końcu co polecasz? :) Bo albo PS4 i zwykły przeciętny napęd BluRay w nim umieszczony, albo odtwarzacz "przyszłościowy" czyli 4K, którego PS4 nie ma (nie obsługuje filmów BD-UHD). A jeśli dodatkowo ma to odtwarzać muzykę, to włączanie w tym celu konsoli i jej niedorobionego "odtwarzacza multimedialnego" po to aby posłuchać płyty to porażka.

 

Jesli chcesz tylko BD to wez sobie PS4 i zwykly odtwarzacz CD. Uzywany w ladnym stanie za grosze wyrwiesz.

 

Jesli juz chcesz bardziej przyszlosciowo czyli z 4k to masz kilka tanich modeli od Samsunga, Sony czy Panasa i do tego takze jakis odtwarzacz CD.

 

Co do glownego tematu to ogolnie rzecz biorac ja to bym wybral tylko nowy amplituner lub jakis powystawowy a reszte bym dobral uzywane w dobrym stanie.

I spokojnie w tym budzecie bym sie zmiescil.

I bylo by 5.1 z BD i CD.

Ale wiekszosc ludzi woli nowki ze sklepu. Maly budzet lecz wymagania nie male.

A wiadomo ze Kino domowe to o wiele wiekszy wydatek niz Stereo.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy to prawda, że PS4 nie odpala płyt CD i muzyki se nie posłucham na PS4 ?

Niby ma jakas aktualizacja od Sony co to zmieni i wtedy bedzie mozna odtwarzac plyty CD na PS4 lecz dzwiek i tak bedzie lipny.

Jak masz taka kolekcje plyt CD i zalezy ci na jakosci to najzwyklejszy odtwarzacz CD po analogu bedzie lepiej gral.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy to prawda, że PS4 nie odpala płyt CD i muzyki se nie posłucham na PS4 ?

 

Niby ma jakas aktualizacja od Sony co to zmieni i wtedy bedzie mozna odtwarzac plyty CD na PS4 lecz dzwiek i tak bedzie lipny

 

Oj panowie, panowie... Jeden nie umie poszukać informacji, a drugi podaje jakieś dziwne wymysły. Jaka znowu aktualizacja od Sony? Tak było przez jakiś czas po premierze konsoli. Teraz normalnie można włożyć płytę CD do konsoli i słuchać, tylko trzeba uruchomić na konsoli np. systemową aplikację "odtwarzacz multimedialny", którą sobie trzeba w dodatku pobrać i zainstalować. Nie mając standardowo pilota do konsoli, odpalając jakieś aplikacje, taka to będzie wygoda słuchania muzyki z płyt, o jakości się nie wypowiadam, bo ja nie mam audiofilskich zapędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakości się nie wypowiadam, bo ja nie mam audiofilskich zapędów

Ja nie rozumiem co ma jakość do PS4 w ogóle? Przecież sygnał z PS4 i tak idzie cyfrowy do amplitunera, więc to od jego DACa zależy chyba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co ma jakość do PS4 w ogóle? Przecież sygnał z PS4 i tak idzie cyfrowy do amplitunera, więc to od jego DACa zależy chyba?

 

W sumie racja, obecne konsole nie mają już analogowych wyjść audio. Ale uważaj, zaraz ci ktoś udowodni, że cyfrowe połączenia też mają niebagatelny wpływ na jakość ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanskarix : dobre ;) Ożywiłeś dyskuję ;)

 

Koledzy wsadziłem płytkę do PS4 i nie odtwarza, piszę nie obsługiwany format. Ściągnałem jakiś odtwarzacz multimedialny i także nie działa...

 

Macie pewne info, że odtwarza płytki CD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to mam jeszcze PS3 i tam kiedyś na pewno coś odtwarzałem, więc może to ja namieszałem w kwestii Audio CD. Jeśli tak, to zwracam honor, moja wina. Na pewno jest aplikacja systemowa w PS4 która się nazywa "Odtwarzacz multimedialny" i za pośrednictwem tej aplikacji można różne multimedia odtwarzać. Nie mam żadnej płyty z muzyką teraz pod ręką żeby sprawdzić (tak pozbyłem się tych płyt które miałem, bo tylko kurz zbierają i niepotrzebnie zajmują miejsce :P), ale jeśli ci się nie udało, to może faktycznie namieszałem wcześniej i nie da rady tego odtworzyć na PS4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, PS4 nie odtwarza CD:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A po tym temacie chciałem sobie odkurzyć jakieś płyty i zobaczyć czy usłyszę różnicę między Spotify Premium, a CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Hmm w sumie to mam jeszcze PS3 i tam kiedyś na pewno coś odtwarzałem, więc może to ja namieszałem w kwestii Audio CD. Jeśli tak, to zwracam honor, moja wina. Na pewno jest aplikacja systemowa w PS4 która się nazywa "Odtwarzacz multimedialny" i za pośrednictwem tej aplikacji można różne multimedia odtwarzać. Nie mam żadnej płyty z muzyką teraz pod ręką żeby sprawdzić (tak pozbyłem się tych płyt które miałem, bo tylko kurz zbierają i niepotrzebnie zajmują miejsce :P), ale jeśli ci się nie udało, to może faktycznie namieszałem wcześniej i nie da rady tego odtworzyć na PS4.
No troche namieszales. Lecz kazdy by pomyslal ze jedli czyta dvd i bd to czemu nie cd ? Dla mnie troche glupie no ale nie ja to produkuje heh.

 

Tak czy siak chodzi o to ze nawet jesli by sie dalo sluchac muzy z cd na ps4 to i tak jest bezsens bo jakosc bedzie lipna.

Lepiej kupic zwykly odtwarzacz cd do muzy.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.