Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawią sie Iluminatory.

 

ARIES to konstrukcja dojrzala brzmieniowo,to typ brzmienia ktory skłoni do ich posłuchania kogoś kto jest po "przejściach" i wielkim poszukiwaniu tego co dobre w muzyce.

One nie są efekciarskie ,one nie są nawet efektowne,one są po prostu bardzo rzetelne.

Kultura i naturalnosc ,bez "wbijania " szpileczki słuchaczowi.

Kolumny które uspokoją słuchacza,ale nie tracąc nic ze swojej szczegółowości.

 

ARIES będzie w ofercie Studia 16 Hertz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Audio Show i powiem wam szczerze, że z mojego systemu z Minasami, starym angielskim Audiolabem i pewnymi dodatkami jestem wręcz dumny :) Systemy, które wzbudziły moją ciekawość (było naprawdę co słuchać) zaczynały się cenowo za same kolumny to Minasy x 3, a reszta toru to.... kosmos. Kupiłem sobię kilka ciekawych albumów i słucham teraz, a samopoczucie mam zdecydowanie lepsze niż przy wczorajszej wieczornej sesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych doświadczeniach jestem śczęśliwym człowiekiem :) Słuchałem m.in. 2 par kolumn, które o mało nie kupiłem i wiem, że pewnie wystawcy częściowo się nie popisali dopracowaniem sytemu ale... straszne to było po prostu.

 

terror twins, 8 Lis 2009, 10:23

 

>a jakieś wtopy są?

 

Nie rozumiem troszkę pytania. Jeśli chodzi o moje "wtopy" przy "strojeniu" systemu to mogę zaliczyć tylko zakup kabla Qed Spiral bo ni jak nie pasował do systemu. Ogólnie zmiany w kablach głośnikowych słychać dość drastycznie i trzeba po prostu znaleść ten pasujący do całości. Ja pewnie jeszcze kiedyś coś pokombinuje w tym temacie choć uważam, że teraz jest dobrze ale pewnie można lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem m.in. 2 par kolumn, które o mało nie kupiłem i wiem, że pewnie wystawcy częściowo się nie popisali dopracowaniem sytemu ale... straszne to było po prostu.

 

ciekawe zdanie,

 

możesz troche więcej;D

wtopy tzn, miałem na myśli jakieś kiepściutkie zestawy głośnikowe na AS

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek o AS w dziale stereo i tam można sobię poczytać co było "be", a co "cacy" :) Wiesz to jest kwestia gustu i preferencji. Jednym pasuje to, a innym tamto. Rozczarowaniem chyba największym dla mnie było stoisko Monitor Audio - RX8 zagrały tragicznie. Harpia wystawiła 300B Grande w pokoiku no nie wiem jakieś 15m2 i wyszła tragedia, szczególnie w niskich partiach pasma. Kilka zestawów za setki tysięcy złotych zagrały jak "koszmarki". Mnie zaiteresowało kilka zestawów ale cenowo zdecydowanie nie mój target więc w sumie taki troszkę dumny jestem z tego co mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz dudzinski, 10 Lis 2009, 14:32

 

>Oczywiscie zdeklasował morela.Narazie wygrzewanko i z godziny na godzine jest siudme niebo.

>Jak emocje opadną napisze więcej.

>Musze przyznac ,że profesjonalne podejście do każdej sprawy samego konstruktora jest na bardzo

>wysokim poziomie .

 

 

Jak tylko usłyszałem D-260 w Credo , wiedziałem , że muszę je mieć w Minasach.

 

Teraz obaj mamy Minasy Preminm :-)

 

Do tych , którzy się wahają - naprawdę warto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.