Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nie ma się czym chwalić. Ważnę, że Tobie, mi czy innemu właścicielowi danego systemu się całość podobała. Nie każdego stać na system za... 100 000 zł czy 1000 000 zł ale nikt od nas tego nie wymaga. U mnie kolumny to ok. 60% wartości całego systemu, razem z kablami ale bez płyt :) Mało czy dużo - nie wiem. Starałem się to zorganizować jak najskromniej bo rodzina się ciągle powiększa i wydatki ciągle rosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawi - daj spokój, nawet jak jakiś niesamowity trol się przyczepi Twojego portwela to go postraszyć moim :)

Strasznie polubiłem japońskie kable ale z tych co przetestowałem zdecydowana większość nadaje się raczej do tranzystorów (czysta miedź nie srebrzona). Ciekawi mnie ten Furutech i pierwszy odruch był - ech może odsprzeda :) ale potem doszło, święta, wstawienie esoteca, w marcu powiększa się znowu rodzina. Ach, że te kable na drzewach nie rosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad zakupem Minas Anor. Producent polecil mi aby zapytac sie na forum o mozliwosc odsluchu, gdyz wiekszosc ludzi ktora je kupuje jest z warszawy. Zaproscie mnie, prosze. Zastanawiam sie czy oby moj Rotel - 1062 nie bedzie za slaby do owej konstrukcji. Poradzcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.