Skocz do zawartości
IGNORED

Używany wzmacniacz okolice 2000/2500 pln


krymny

Rekomendowane odpowiedzi

Sosnowca mogę wpaść do Ciebie z moim Nadem c356bee po modzie.

Pozdrawiam.

 

Nad 356 od muda44 gra super. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakims wątku porownawczych napisales ze denona miales ochote ciagle sciszac a marantza poglasniac. Ja mam ze swoim Denkiem takie same spostrzezenia. O co tu chodzi. O jasnosc nadmierna?

 

Denon nie jest jasny. Raczej ciemny. Potężny bas, duża dynamika. Poroblem w tym że jest prosty jak cep. Brak w nim polotu, smaczków. Gra, bo gra, daje do pieca i tyle.

I ta cała seria 20xx gra tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

 

Chodzi mi po głowie wycieczka do Oświęcimia np. w sobotę do S4Home z Nad 356 muda44 i Roksanem Oxygenem. Zrzuta kasy za wynajem salki do odsłuchu od chętnych, zabrać inne swoje wzmaki i posłuchać, porównać, kawę wypić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł. Byłem już z moim Nadem u chłopaków z s4 przy okazji odsłuchu kolumn dla brata ale nie było czasu za bardzo go posłuchać bo skupiliśmy się głównie na kolumnach a wizta była dość późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł. Byłem już z moim Nadem u chłopaków z s4 przy okazji odsłuchu kolumn dla brata ale nie było czasu za bardzo go posłuchać bo skupiliśmy się głównie na kolumnach a wizta była dość późno.

 

No to temat na forum, pytanie do S4, termin, chętni, cena, dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to temat na forum, pytanie do S4, termin, chętni, cena, dzień.

Ja bardzo chetnie sie wybiore ale w przyszly weekend. Chetnie poslucham roznych klockow oraz mądrzejszych ludzi.

 

 

Denon nie jest jasny. Raczej ciemny. Potężny bas, duża dynamika. Poroblem w tym że jest prosty jak cep. Brak w nim polotu, smaczków. Gra, bo gra, daje do pieca i tyle.

I ta cała seria 20xx gra tak samo.

Mnie wlasnie czegos brakuje w tej prezentacji muzycznej Denona. Jakichs smaczkow nie wiem, jak to sprecyzować, może tej mikrodynamiki. Z pewnością brakuje ciepła tu nie mam wątpliwości. Dzisiaj właśnie siedzę u wuja i słuchałem trochę gratów głównie starych na czele z lampowym telefunkenem z lat 60 ubiegłego wieku i mimo że źródło strumień + dać to brzmiało to miło analogowo. Możliwe że denon brzmi za sterylnie. Cholera wie jak to nazwać. Za mały mam staż w branży. Języka się uczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze szukam wlasnie pewnego rodzaju plastycznosci w barwie, realizmu, cenił bym sobie takze szeroką i analityczna scenę. No ale dobrze by bylo zeby bas byl dobrze kontrolowany i schodzil nisko.

 

Zobacz Teac a-bx10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze szukam wlasnie pewnego rodzaju plastycznosci w barwie, realizmu, cenił bym sobie takze szeroką i analityczna scenę. No ale dobrze by bylo zeby bas byl dobrze kontrolowany i schodzil nisko.

 

Zobacz Teac a-bx10.

Copland csa 14 lub 28. Tylko trochę drożej.

Jak coś to zapraszam na odsłuch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moon 240i, Klipsch Heresy III, Mini PC, M2Tech HiFace Evo + Tomanek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie wycieczka do Oświęcimia np. w sobotę do S4Home z Nad 356 muda44 i Roksanem Oxygenem. Zrzuta kasy za wynajem salki do odsłuchu od chętnych, zabrać inne swoje wzmaki i posłuchać, porównać, kawę wypić.

 

No to temat na forum, pytanie do S4, termin, chętni, cena, dzień.

 

Ja bardzo chetnie sie wybiore ale w przyszly weekend. Chetnie poslucham roznych klockow oraz mądrzejszych ludzi.

 

Serdecznie zapraszam. Nie ma problemu z udostępnieniem salki :)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie trochę stanąć w obronie wzmacniaczy denona serii 1500 i 2000, jak dla mnie one działają jak tzw. zwykły drut ;). Jeśli do odtwarzacza zapodam płytkę nie sknoconą przez tzw. inżyniera dźwięku to od razu chce się słuchać. A jak niestety w dużej części płyty zgrywane przez niedbających o końcowy efekt no to wtedy nas uszy bolą ot cała prawda ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.