Skocz do zawartości
IGNORED

najlepszy DAC do plików, do 20 tyś. zł


rafszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sir.jax napisał:

Zresztą już moderacja się wypowiedziała w innym wątku, więc wszystko jasne.

Gdzie?

Ja Ci kiedyś mówiłem, że szybko bym zrobił porządek. xD

2 minuty temu, sir.jax napisał:

Nie sądzę, a widzisz jakiś skutek? bo ja nie.

W tematach w których jestem, widzę. Tych gdzie mocno trollują, staram się unikać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sir.jax napisał:

Załóż wątek o grających źródłach, kabelkach i co tam jeszcze Tobie gra...😉

Zobaczysz kto się pojawi po chwili, na to nie ma rady, chyba sam widzisz.

Za chwilę nic nie będzie można napisać, bo zawsze dla kogoś będzie coś paliwem do hejtu.

 

Problemem tej zakładki i chyba całego forum jest, że tutaj praktycznie NIC NOWEGO SIĘ JUŻ NIE PISZE.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, J4Z napisał:

Gdzie?

W wątku o bezpiecznikach.

 

2 godziny temu, J4Z napisał:

Tych gdzie mocno trollują, staram się unikać

O.K.

Ale Ty możesz sobie unikać ile chcesz, jak założysz stosowny wątek, jak pisałem wyżej,  to już oni Ciebie sami znajdą. 

😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmcomp napisał:

Problemem tej zakładki i chyba całego forum jest, że tutaj praktycznie NIC NOWEGO SIĘ JUŻ NIE PISZE.

 

a kto miałby to robić? 

ci którzy sobie poszli bo nie mieli już ochoty czytać przemyśleń lokalnych "techników" na poziomie znanego audiofila 🙂  - "reduktora szumu" czy "tonu składowego"?  

głuchy jeden z drugim założy sobie kanał na jutubie i wypowiada się o jakości sprzętu 🙂  

a z jakością nawet się nie zetknął

żenujące

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sir.jax napisał:

bo zawsze dla kogoś będzie coś paliwem do hejtu

Nie chodzi o to by nic nie pisac tylko nie w chodzic w absolutnie zadna dyskusje/ trzymac w ignorowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmcomp napisał:

Problemem tej zakładki i chyba całego forum jest, że tutaj praktycznie NIC NOWEGO SIĘ JUŻ NIE PISZE.

 

Pietka.

Co drugiego osobnika z innym zdaniem niż Ty do znudzenia zapraszasz na jakieś testy w ciemno. Dziwisz się, że dali sobie spokój? Daj ludziom żyć, to zaczną pisać. A że być może nie na Twoją modłę, cóż weź to na klatę. Posiadłeś wiedzę tajemną, to teraz się męcz i ewentualnie doradzaj, a nie wyniośle krytykuj. I tylko w sytuacji, gdy ludzie tego chcą, bo tak cała praca jak krew w piach. 😉

Do tego w pakiecie cały czas po przekraczającym jej kompetencje dziale lata maskotka tej zakładki w imię spokoju na forum mająca fory u moderacji i mamy wyjaśniony temat marazmu.  

Ludzie nie chcą się tutaj kopać, tylko wymieniać doświadczeniami. Jak kogoŚ coś boli, niech przeniesie dany wpis do tematu "Audiomity" i tam niech się nawala. Nie tutaj. Jednak jestem dziwnie przekonany, że również  tamtym wątku  wielu bywalców ma już dość monogamii tematycznej naszego cichego bohatera. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Problemem tej zakładki i chyba całego forum jest, że tutaj praktycznie NIC NOWEGO SIĘ JUŻ NIE PISZE.
 

Nic nowego się nie pisz, bo:
1. Na forum nie przybywa ludzi.
2. Ci którzy są z czasem dopracowali swoje systemy.
3. Większość ludzi ma dość „piopowców” wyśmiewających pytania, czy odczucia innych.

Ciekaw jestem czy jakbyśmy się spotkali twarzą w twarz to też by forumowi hejterzy byli tacy otwarcie chamscy. Szczerze wątpię, to bariera ekranu wyciąga z człowieka chama i prostaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O.K.
Ale Ty możesz sobie unikać ile chcesz, jak założysz stosowny wątek, jak pisałem wyżej,  to już oni Ciebie sami znajdą. 

 
A pamiętasz jak kilka miesięcy temu na sąsiednim forum była jakaś dyskusja z tym, co rozmawia się z nim jak z botem, czyli ProjectPi i napisałeś mu wtedy, żeby się nie wymądrzał, żeby spróbował pójść na Audiostereo to od razu dostanie z liścia za te swoje głupoty i chłopaki go zmiażdżą od razu . No nie tak dosłownie oczywiście cytuję, ale taki mniej więcej był sens. Odpisałem Ci wtedy, żebyś wypluł te słowa, bo jeszcze tu przyjdzie i będzie truł życie ludziom. No i ku7wa przyszedł i we dwóch z Bumem grasują po wszystkich tego typu wątkach i trollują. Twoja wina .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzysztof.filipak napisał:

3. Większość ludzi ma dość „piopowców” wyśmiewających pytania, czy odczucia innych.

Nie kojarzę 😉 To mnie atakują jak wyrażę swoje zdanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, umka napisał:

Pietka.

Co drugiego osobnika z innym zdaniem niż Ty do znudzenia zapraszasz na jakieś testy w ciemno. Dziwisz się, że dali sobie spokój? Daj ludziom żyć, to zaczną pisać. A że być może nie na Twoją modłę, cóż weź to na klatę. Posiadłeś wiedzę tajemną, to teraz się męcz i ewentualnie doradzaj, a nie wyniośle krytykuj. I tylko w sytuacji, gdy ludzie tego chcą, bo tak cała praca jak krew w piach. 😉

Do tego w pakiecie cały czas po przekraczającym jej kompetencje dziale lata maskotka tej zakładki w imię spokoju na forum mająca fory u moderacji i mamy wyjaśniony temat marazmu.  

Ludzie nie chcą się tutaj kopać, tylko wymieniać doświadczeniami. Jak kogoŚ coś boli, niech przeniesie dany wpis do tematu "Audiomity" i tam niech się nawala. Nie tutaj. Jednak jestem dziwnie przekonany, że również  tamtym wątku  wielu bywalców ma już dość monogamii tematycznej naszego cichego bohatera. 🙂

Jak w pokerze ... mówię sprawdzam.

Albo mają słabą kartę, albo chickeny albo nie powinni siadać przy tym stoliku 😉 

 

Można się wymieniać doświadczeniami? Patrz mój wątek o kolumnach vintage hi-end.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, umka napisał:

Ale ile razy można to robić?  Masz zdrowie. 😉 

Muzyki też się nie da słuchać 24 na dobę.

 

A zobacz ile mają zdrowia i powera żeby się nap...ać w polityce ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nawet nie próbuję zaglądać, bo to kopanie dla samego kopania nawet bez oczekiwania, że druga strona choćby spróbuje zrozumieć cokolwiek z wpisu adwersarza. 😃  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pmcomp napisał:

Można się wymieniać doświadczeniami? Patrz mój wątek o kolumnach vintage hi-end.

Ty patrz, mnie vintage nie interesuje to tam nie zaglądam. Ciebie bezpieczniki nie interesują a piszesz cały czas..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wito76 napisał:

A pamiętasz jak kilka miesięcy temu na sąsiednim forum była jakaś dyskusja z tym, co rozmawia się z nim jak z botem, czyli ProjectPi i napisałeś mu wtedy, żeby się nie wymądrzał, żeby spróbował pójść na Audiostereo to od razu dostanie z liścia za te swoje głupoty i chłopaki go zmiażdżą od razu . No nie tak dosłownie oczywiście cytuję, ale taki mniej więcej był sens. Odpisałem Ci wtedy, żebyś wypluł te słowa, bo jeszcze tu przyjdzie i będzie truł życie ludziom. No i ku7wa przyszedł i we dwóch z Bumem grasują po wszystkich tego typu wątkach i trollują. Twoja wina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Tak pamiętam.

Ale on już chyba wtedy był na AS, ja przypuszczam, że tam ktoś pomógł gościowi i podrzucił temat, że tu się kilku z nas udziela w kablach i innych bezpiecznikach.

No to siup, no i mamy „pana” Kopackiego 😄

Dzisiaj też tam było wesoło, komuś pączki z ajerkoniakiem uderzyły pod kopułkę.

Skądinąd wiem, nie mogę powiedzieć, że kilku z nich moderacja ma dosyć dziś też się czepili bezzasadnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sir.jax napisał:

Skądinąd wiem, nie mogę powiedzieć, że kilku z nich moderacja ma dosyć dziś też się czepili bezzasadnie.

Od 3 lat mają dosyć i? ... i nic (o 3 latach wiem, bo tyle tam byłem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, J4Z napisał:

Od 3 lat mają dosyć i? ... i nic

No właśnie, jedynie sprzątają wpisy.

Dzisiaj już też zadziałała sprzątaczka forumowa 😄😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zajrzę. Widzę, że smród silikonu nadal się ciągnie xDDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wito76 napisał:

@sir.jax podpowiedz, w którym wątku ewentualnie dziale, popaczę chociaż

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma już, pisałem, że posprzątane.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Wito76 napisał:

Chyba już wiem w którym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę, że sam się domyśliłeś.

Odpisałem, może znów się uruchomią  wrażliwcy 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, rafa napisał:

Ty patrz, mnie vintage nie interesuje to tam nie zaglądam. Ciebie bezpieczniki nie interesują a piszesz cały czas..

Jak nie interesują … bezpiecznik to zagadnienie psychologiczne. Calkiem jak muzyka psychodeliczna 🙂 . Wszystko jest w glowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sir.jax napisał:

To temat dla administracji i moderacji.

Ten przypadek od lat jest szczególny, ale AS przyzwala.

A jeszcze chwilę temu na forum obok raczyłem skomentować polecaną aukcję interkonektów, to raczono ze mnie zrobić chama, najchętniej żeby administracja się mną zajęła, chociaż nic takiego nie zrobiłem.

Wrażliwość,  albo uderzyłem w aukcje kolegi czyjegoś kolegi itp.

Cóż niektóre audiodzbany przylepiły mi łatkę jakiś czas temu i teraz nie można skomentować kabelka itp.

Pewno wyczyszczą wątek, ale tu jak widać autentyczni hejterzy i trolle są akceptowani.

 

Sąsiednie forum NA niczym nie różni się od tego, podlizywanie się prezesowi, a jak podskoczysz to wypad z forum, planeta i inne fora też podobne, wychwalanie się kto ma lepsze klocki i poklepywanie po plecach. 

Tutaj wystarczy ignorować niesłyszących, nie wdawać się w przepychanki słowne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, RCD napisał:

Sąsiednie forum NA niczym nie różni się od tego, podlizywanie się prezesowi, a jak podskoczysz to wypad z forum, planeta i inne fora też podobne, wychwalanie się kto ma lepsze klocki i poklepywanie po plecach. 

Tutaj wystarczy ignorować niesłyszących, nie wdawać się w przepychanki słowne

Jestem tam od niemal samego początku, prezeska mało kto lubi, ale nie zauważyłem, żeby ktoś szczególnie się podlizywał. 

Często z prezeskiem miałem sparingi zwłaszcza w kontekście tematów covidowych, kto mnie zna ten wie, że nie przebieram w słowach i jakoś nikt mnie nie wykopał.

Wszędzie są większe lub mniejsze kółka wzajemnej adoracji, ale nie widzę tego w ten sposób w jaki to opisujesz,  czasem się różnimy w różnych wnioskach, ale robimy to ładnie i bez kopania się 😊

Co do planet mam podobne odczucia i nie widzę gego w gen sposób w jaki to opisujesz.

Z drugiej strony wyobrażasz sobie, gdyby tutaj ktoś zakładał takie wątki i pokazywał swoje salony audio, co by się działo? 

Bo ja tak, nawet wiem jakie osobniki by się zaraz zleciały, żeby hejtować i podważać zasadność posiadania takich sprzętów, czy innych akcesoriów. 

P. S.

Tylko dla jasności,  ja wcześniej nie pisałem o tych właśnie forach one są zamknięte, pisałem o innym...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, RCD napisał:

Sąsiednie forum NA niczym nie różni się od tego, podlizywanie się prezesowi, a jak podskoczysz to wypad z forum, planeta i inne fora też podobne, wychwalanie się kto ma lepsze klocki i poklepywanie po plecach. 

Tutaj wystarczy ignorować niesłyszących, nie wdawać się w przepychanki słowne

Mialem napisac ze klamiesz ale napisze tylko ze mijasz sie mocno z prawda..

Reszta dokladnie jak pisze sir.jax

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sir.jax napisał:

Często z prezeskiem miałem sparingi zwłaszcza w kontekście tematów covidowych, kto mnie zna ten wie, że nie przebieram w słowach i jakoś nikt mnie nie wykopał.

Jakieś 3-4 lata temu zostałem usunięty wraz z kilkoma kumplami, za podskakiwanie?... 

8 minut temu, sir.jax napisał:

Tylko dla jasności,  ja wcześniej nie pisałem o tych właśnie forach one są zamknięte, pisałem o innym...

 

Okej 

1 minutę temu, rafa napisał:

Mialem napisac ze klamiesz ale napisze tylko ze mijasz sie mocno z prawda..

Reszta dokladnie jak pisze sir.jax

No niestety taka jest prawda, jak miałem inne poglądy to byłem zły, nie lubię się podlizywać, mam swoje zdanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlizywania też jakoś nie zauważyłem, raczej takie normalne relacje. 

Natomiast tak jak tutaj jest Bum i ProjectPi, tam też były takie postaci typu Dzik, Stolarz, TomekN czy PaulKlacsa, którzy niczym ćmy do światła zawsze wpadały do wątków kablowych, zasilaczy, DACów z tą swoją mantrą, że wszystko gra tak samo. I ogólny przekaz "jesteście frajerzy", ci którzy kupujecie droższe kable itd. Niczym wirusy opanowywali wszystkie takie wątki. I co? Grzeczne prośby, potem mniej grzeczne, potem moralne dyskusje, czy to będzie humanitarnie wywalić ich na pysk itd. Były bany na otrzeźwienie, ale resocjalizacja nic nie dawała i koniec końców żadnego z tych trolli już nie ma. Były też w międzyczasie z ich strony oczy rannej sarny, zgłoszenia, że ktoś nazwał ich trollem a to przecież obraźliwe itd. W końcu miarka się przebrała, nie dało się normalnie pogadać w żadnym wątku i wywalono ich. Owszem, są teraz inni typu ProjectPi, ale jakby spokojniej mimo wszystko. 

Ja naprawdę nie rozumiem po co im to, tzn wiem, fajna rozrywka, ale codziennie tak obrywać hejtem od ludzi, przyjemne?

Co chwilę jakieś kwiatki wyskakują. Ktoś pyta jaki zasilacz do Wiima polecacie - odpowiedź "a co niby miałoby to wnieść?". Wiadomo, nie chodzi o podniesienie wiedzy tym pytaniem, tylko by sprowokować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy tygodnie jestem ustawiony na testy Meitnera MA1 V2, przyjma Gustarda w rozliczeniu.

Dziekuje za wszystkie konstruktywne wpisy, dobrego weekendu.

 

Na marginesie, miom skromnym uchem, kable potrafia zrobic roznice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BorkowskiM napisał:

Za trzy tygodnie jestem ustawiony na testy Meitnera MA1 V2, przyjma Gustarda w rozliczeniu.

Myślisz, że będzie znacząco lepiej ? 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.