Skocz do zawartości
IGNORED

AVS2018 - Pokój audiostereo.pl


Tomek 1685

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowe Koleżeństwo.

Wakacje się skończyły, do wystawy pozostało dwa i pół miesiąca, wobec czego trzeba zacząć myśleć o organizacji Pokoju.

Aktualnie sprawy mają się tak:

- pokój dla Nas będzie, nie wiadomo jeszcze, który, ale będzie,

- ja mam zająć się organizacją i sprawować opiekę nad pokojem.

Na razie z nikim sprwy nie konsultowałem, więc owierając temat chciałbym poprosić Was o sugestie, co do tego czy przyjmujemy taką konwencję Pokoju jaka była przyjęta w ubiegłym roku, czy może zorganizujemy to trochę inaczej.

Ja w każdym razie proponuję zachowanie tradycji, czyli przedstawienia konstrukcji niekomercyjnych, budowanych przez Nas. Myślę, że należy skupić się na kolumnach i elektronice do ich zasilenia. Słuchawki z uwagi na kompletny brak zainteresowania podczas ubiegłorocznej wystawy proponuję pominąć.

Proponuję również aby prezentacja nie miała na celu podjęcia rywalizacji z branżą, a raczej umożliwienie zapoznania się z walorami urządzeń, które budujemy. Wszystko to w atmosferze pozbawionej niezdrowej rywalizacji i agresji, pełnej pozytywnej energii i wzajemnego poszanowania.

Tak więc prosiłbym aby ci z Was, którzy zmajstrowali coś ciekawego, chcieliby pokazać to publicznie, chcieliby podzielić się z innymi szczegółami dotyczącymi tych urządzeń, wpisywali się na listę z krótką informacją, co chcieliby zaprezentować. Osobiście uważam, że urządzenia w pudełkach po butach lub zmontowane na deskach nie nadają się do prezentacji, wobec czego zgłaszane do urządzenia muszą być skończone oraz bezpieczne dla ludzi i urządzeń, z którymi mają współpracować.

 

Zapraszam również do kontaktu ze mną na PW lub telefon. Pozdrawiam

 

Lista uczestników:

 

1. Tomek 1685 - ? (jeszcze nie zdecydowałem z czym przyjadę, ale listę trzeba jakoś rozpocząć),

2.

3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ja zasadniczo dysponuje tym samym co w ubiegłym roku (z drobnymi modyfikacjami). Dwa projekty (jedne kolumn) drugie wzmacniacza na GM70 w powijakach i raczej nie skończę do wystawy. Oczywiście mogę to przywieść ale daje pierwszeństwo nowym konstrukcjom.

Oczywiście najbardziej liczę na atmosferę z ubiegłego roku i oferuje swoją skromną pomoc.

PS. Czy temat nie lepiej przenieść do DIY? Chyba, że trzymamy się tendencji z zeszłego roku co mnie osobiście odpowiada ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stały, pewny i solidny punkt każdej wystawy, zazwyczaj co najmniej dobry dźwięk i świetna atmosfera, bez napinki. Do zobaczenia i usłyszenia, dacie radę :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własciwa dyskusja jest w blizniaczym temacie w DIY

temat podwieszam i zamykam

zapraszam do DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.