Skocz do zawartości
Krich

CD SONY do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę już czytałem, ale różne sprzeczne opinie. 970, 990, 991, 997 (podobno słaby ale bywają na ebayu de), x202es czy x222es?

Dodam, że CD ma pracować ze wzmacniaczem sony 550es.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecę cdp 950, 970. 

Z esow miałem 202 i 222 lepszy ten pierwszy. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, margaryna85 napisał:

Ja polecę cdp 950, 970. 

Przyłączam się do polecenia! Niedawno słyszałem u kogoś ten 970 i byłem w szoku ( pozytywnym ), jak taki niby zwykły, prosty cedek potrafi zagrać. Stara dobra szkoła, natomiast te najniższe ES-y odpuściłbym bez żalu. Miałem kiedyś 202 ES i była to słabizna straszna, poszła na allegro bez żalu i tęsknoty,co może kłóci się z opinią margaryny85, no ale cóż ;-)

Edytowane przez SynSama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SynSama napisał:

Przyłączam się do polecenia! Niedawno słyszałem u kogoś ten 970 i byłem w szoku ( pozytywnym ), jak taki niby zwykły, prosty cedek potrafi zagrać. Stara dobra szkoła, natomiast te najniższe ES-y odpuściłbym bez żalu. Miałem kiedyś 202 ES i była to słabizna straszna, poszła na allegro bez żalu i tęsknoty,co może kłóci się z opinią margaryny85, no ale cóż ;-)

W jednym czasie miałem 950, dwa egzemplarze 202 ES (jeden po małym tuningu u Piotrka 608 drugi w oryginale i 222 es. Wzmacniacz jak autor wątku 550 es. Kolumny tonsil maestro 2 i dali concept 6.Na pewno nie ma co niskich esow porównywać do wysokich ale grały na poziomie topowych z niższej serii. Ten po tuningu najlepiej i wtedy u mnie został. Mimo wszystko jak bym miał kupować teraz. Na pewno wysokie esy odpadają za drogie i brak laserów. Do niższych lasery chyba są ale już tylko chińskie czyli ruletka raz dziala raz nie. Do wyższych modeli zwykłej serii lasery jeszcze chyba są nawet oryginalne więc takiego bym szukał. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi