Skocz do zawartości
IGNORED

CD do Sansui Au-Alpha 907XR i YB Zephyr


Nowy12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponownie zwracam się do was o porade, gram obecnie na Sansui AU-Alpha 907XR i kolumnach YB Zephyr, potrzebuje dobrać jakiś odtwarzacz CD w granicy 20tyś ale im mniej tym w sumie lepiej ale myślę, że kompakt za te pieniadze świetnie uzupełni ten i tak już wybitny zestaw, do tej pory użytkowałem dedykowany kompakt 917XR ale skoro są fundusze to trzeba iśc do przodu, brzmienie jakiego oczekuje to dopełnienie tego wszystkiego co mam obecnie czyli lekko ocieplony analogowy dzwiek ze wszystkimi najlepszymi cechami wzmacniaczy tranzystorowych czyli bardzo ogromna przestrzen i niezwykla precyzja w lokalizacji zrodel pozornych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprasza się nie karmić trolla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nowy12 napisał:

Witam, ponownie zwracam się do was o porade, gram obecnie na Sansui AU-Alpha 907XR i kolumnach YB Zephyr, potrzebuje dobrać jakiś odtwarzacz CD w granicy 20tyś ale im mniej tym w sumie lepiej ale myślę, że kompakt za te pieniadze świetnie uzupełni ten i tak już wybitny zestaw, do tej pory użytkowałem dedykowany kompakt 917XR ale skoro są fundusze to trzeba iśc do przodu, brzmienie jakiego oczekuje to dopełnienie tego wszystkiego co mam obecnie czyli lekko ocieplony analogowy dzwiek ze wszystkimi najlepszymi cechami wzmacniaczy tranzystorowych czyli bardzo ogromna przestrzen i niezwykla precyzja w lokalizacji zrodel pozornych

Dostałeś już pare ciekawych propozycji, w bardziej odpowiedniej zakladce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj zephyry i zamów u chłopaków epic one a usłyszysz znaczną różnicę niż wymiana cd a wogóle to lepiej jakiś fajny dać i jazda z plików zamiast inwestować w cd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zibii napisał:

Sprzedaj zephyry i zamów u chłopaków epic one a usłyszysz znaczną różnicę niż wymiana cd a wogóle to lepiej jakiś fajny dać i jazda z plików zamiast inwestować w cd.

Mniej więcej to samo napisałem w innej zakładce 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.