Jump to content
Szadołoski

Dobre słuchawki bezprzewodowe

Recommended Posts

Cześć ostatnia zacząłem więcej jeździć busem i moje stare słuchawki na kablu przestały dawać radę.

Mimo że jestem fanem słuchawek nausznych to nie jestem w stanie korzystać z nich w codziennych sytuacjach.

Wszystkie te rzeczy skłoniły mnie do kupna dokanałowych/dousznych słuchawek bezprzewodowych (lub w przypadku dobrej jakości za niską cenę przewodowe) ale że mój budżet nie jest wysoki chciał bym znaleźć jakieś "tanie" ale dobrze grające słuchawki które będą miały tendencje w kierunku niskich tonów a że mój świat to komputery to chciał bym prosić o lekką pomoc w wyborze albo nakierowaniu na jakiś pomysł 

z góry dziękuje za pomoc 🙂

Edited by Szadołoski

Miałem podobny problem i podobne oczekiwania 🙂 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-xiaomi-redmi-airdots-5-0tws-etui-black-8551727735

Kupiłem te z linku i jestem zadowolony Do niezobowiązującego słuchania wystarczą, a jak za taką cenę to nie mam uwag.  Trzeba tylko uważać na głośność, bo siedzią w kanale słuchowym i działają jak tłok. Z wad - dość łatwo wypadają z ucha Zamówiłem więc Blitzwolf BW-FYE7 TWS 5.0 , które mają inaczej  skonstruowany zaczep i powinny się lepiej trzymać , zwłaszcza przy ruchach i też są małe  Niestety  do mnie jeszcze nie dotarły, więc nie wiem jak brzmią. W recenzji je chwalili, więc może będzie OK Poza tym ponoć mają więcej basu

w obu przypadkach  można rozmawiać  przez telefon

Edited by Pasqual
  • Like 1

Godzinę temu, Pasqual napisał:

Miałem podobny problem i podobne oczekiwania 🙂 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-xiaomi-redmi-airdots-5-0tws-etui-black-8551727735

Kupiłem te z linku i jestem zadowolony Do niezobowiązującego słuchania wystarczą, a jak za taką cenę to nie mam uwag.  Trzeba tylko uważać na głośność, bo siedzią w kanale słuchowym i działają jak tłok. Z wad - dość łatwo wypadają z ucha Zamówiłem więc Blitzwolf BW-FYE7 TWS 5.0 , które mają inaczej  skonstruowany zaczep i powinny się lepiej trzymać , zwłaszcza przy ruchach i też są małe  Niestety  do mnie jeszcze nie dotarły, więc nie wiem jak brzmią. W recenzji je chwalili, więc może będzie OK Poza tym ponoć mają więcej basu

w obu przypadkach  można rozmawiać  przez telefon

Dzięki za rade ale testowałem te słuchawki i totalnie nie spełniają moich wymagań jakościowych i dźwiękowych 

Mimo wszystko dzięki sprawdzę jeszcze Blitzwolf o których pisałeś 

W dniu 9.10.2019 o 20:00, Szadołoski napisał:

"tanie" ale dobrze grające słuchawki które będą miały tendencje w kierunku niskich tonów

Popatrz sobie na JBL T110BT. Są co prawda połączone ze sobą kablem, ale przynajmniej łatwo się nie zgubią gdzieś w drodze. Poza tym jak na swoją cenę grają naprawdę nieźle i jak przystało na JBL - tak jak tego (prawdopodobnie) oczekujesz.

https://allegro.pl/oferta/jbl-t110bt-bk-sluchawki-bezprzewodowe-dokanalowe-7977055981