Skocz do zawartości
IGNORED

Pilot uniwersalny do starego Pioneera


Czlowiek97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie! ?

Święta tuż tuż, a co za tym idzie intensywne wymyślanie prezentów. Tatulek posiada odtwarzacz CD Pioneer PD-6700, do którego nie ma pilota. 2-3 lata temu co jakiś czas pojawiał się owy model wraz z pilotem, a nawet sam pilot. Teraz jakoś nie mogę go znaleźć. Jeśli są PD-6700, to bez pilotów. 

Czy jest jakiś sposób, by sparować odtwarzacz z jakimkolwiek pilotem? 

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czlowiek97 napisał:

Cześć ludzie! ?

Święta tuż tuż, a co za tym idzie intensywne wymyślanie prezentów. Tatulek posiada odtwarzacz CD Pioneer PD-6700, do którego nie ma pilota. 2-3 lata temu co jakiś czas pojawiał się owy model wraz z pilotem, a nawet sam pilot. Teraz jakoś nie mogę go znaleźć. Jeśli są PD-6700, to bez pilotów. 

Czy jest jakiś sposób, by sparować odtwarzacz z jakimkolwiek pilotem? 

PD-6700 będzie współpracował z każdym pilotem od dowolnego odtwarzacza CD firmy Pioneer. Podstawowe funkcje można także obsługiwać pilotem od dowolnego wzmacniacza lub amplitunera firmy Pioneer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, McGyver napisał:

PD-6700 będzie współpracował z każdym pilotem od dowolnego odtwarzacza CD firmy Pioneer. Podstawowe funkcje można także obsługiwać pilotem od dowolnego wzmacniacza lub amplitunera firmy Pioneer. 

Dziękuję za odpowiedź. Kupię zatem pierwszy lepszy i pozwolę Ojczulkowi cieszyć się zestawem jeszcze bardziej ?

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Gdy pisałem post, nie wspomniałem nic o tunerze. W komplecie jest F-676. Kupiłem zatem pilot CU-SX035, czyli oryginał, lecz reaguje na niego tylko odtwarzacz CD. Niezależnie czy przełączę na CD, czy na TUNER. Nie bardzo wiem, co może być nie tak ?

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Czlowiek97 napisał:

Gdy pisałem post, nie wspomniałem nic o tunerze. W komplecie jest F-676. Kupiłem zatem pilot CU-SX035, czyli oryginał, lecz reaguje na niego tylko odtwarzacz CD. Niezależnie czy przełączę na CD, czy na TUNER. Nie bardzo wiem, co może być nie tak ?

 

3 minuty temu, jarekb napisał:

A gdzie ten tuner ma odbiornik sterowaczki za szybką ? bo na wierzchu nie widać , 

Tunery Pioneera z reguły nie posiadają sensora podczerwieni. Można nimi wprawdzie sterować, ale tylko za pośrednictwem innego urządzenia firmy Pioneer, takiego które posiada sensor i gniazdka "control" na zadku. Jeżeli posiadasz wzmacniacz Pioneera, to wystarczy kabelkiem mini jack-mini jack spiąć gniazdko "control out" wzmacniacza z gniazdkiem "control in" tunera, i już będzie można tym tunerem sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie nie ma. No cóż... Trudno. I tak odtwarzacz jest tutaj priorytetem. Choć gdybym wcześniej wiedział, kupiłbym pilot jedynie do odtwarzacza. Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Dowiedziałem się, co chciałem. Temat uważam za zamknięty. 

 

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się z drobnym pytaniem.l, coby Forum nie zaśmiecać.

Miły Autor wontecka chyba nie będzie miał nic naprzeciw, wręcz przeciwnie może??

Czy do Harman Kardon CDR2 - wystarczy byle pajlot uniwersalny? 

Dziwnym zbiegiem okoliczności stałem się posiadaczem owego, niestety - bez pilota. A ceny za oryginalny są chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jarekb napisał:

czegoś takiego nie widzę

Przejrzałem serwisówkę tego tunera, wygląda na to że on po prostu nie ma zdalnego sterowania.

16 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Czy do Harman Kardon CDR2 - wystarczy byle pajlot uniwersalny? 

Sądzę że byle jaki nie wystarczy. Logitech powinien go obsłużyć, ale lepiej wpierw sprawdzić w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Podepnę się z drobnym pytaniem.l, coby Forum nie zaśmiecać.

Miły Autor wontecka chyba nie będzie miał nic naprzeciw, wręcz przeciwnie może??

Czy do Harman Kardon CDR2 - wystarczy byle pajlot uniwersalny? 

Dziwnym zbiegiem okoliczności stałem się posiadaczem owego, niestety - bez pilota. A ceny za oryginalny są chore.

nie masz żadnego ze szkoły  ''Top Gun ''   taki poleci prawie wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - właśnie.

Gdyby byleco zaspokoiło ten antyczny wyrób, ceny za oryginalnego pilota nie byłyby takie cudaczne.

Myślałem, że mnie pocieszysz, McGyver, a tu - kicha i żałość!?

Dzięki, enyłej.

4 minuty temu, jarekb napisał:

nie masz żadnego ze szkoły  ''Top Gun ''   taki poleci prawie wszystkim ?

Kiej nie wiem, o co się rozchodzi...

Uwierzysz, że tego filmu nigdy nie oglądałem?

Jakżem się uchował??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.