Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-27 12:46
https://dane.gov.pl/pl
9 godzin temu, MSki napisał:

nie pisałbyś tak lekceważąco, gdybyś znał pojecie dystorsji beczkowej

Miałem nie pisac ale nie zostawiam bez odpowiedzi

 

19 godzin temu, asterix1 napisał:

Kolega lat 51 pod respiratorem leży -mam nadzieje ze wróci ..."bawcie" się dalej koledzy

Nie zaglądam tutaj-nie warto się kopać z koniem

aha tradycyjnie ziemia jest plaska

 

dodam

"Są nawet na świecie ludzie, którzy wierzą nadal, że żadnego lotu w kosmos nie było, nie było, bo Ziemia jest płaska, a nad nią wiszą zawieszone lampki. Ziemia jest płaska i stoi na czterech krokodylach, które sterczą na jednym żółwiu, który z kolei stoi na czterech słoniach, które z kolei stoją na czymś. Zapewne na Ziemi. Na krańcu świata zaś woda z hukiem przelewa się przez krawędź, a słońce tam tonie z sykiem."

Bawcie sie dalej ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, costa brava napisał:

jednak lepiej gdybys nic nie pisał  

Nie tylko On chrzani kocopoły.

Jug, nie odróżnia gorączki od zaburzenia nerwicowego, tabletek od ziół, czy zdrowienia od leczenia. Czy to jest reprezentatywny przykład "nadzwyczajnego" poziomu medycyny klasycznej? 

Widać, że facet "zna" się na zdrowiu. 

A Jar pajacuje jak zwykle. 

Kilku innych cieszy się, bo znowu szydzą i deprecjonują człowieka (i popierających Jego wiedzę w zakresie zdrowia oraz metody), który za pomocą natury uzdrowił wielu ludzi, po tym, jak medycyna klasyczna postawiła na nich krzyżyk, bezradnie rokładając ręce...

Weźcie pigułki i wróćmy do tematu.

Chociaż i tu nie macie wiele do powiedzenia. W zasadzie - NIC. Przytaczacie tylko wyniki, tabelki, wykresy, statystyki, czy opinie "niezależnych fachofców".

Sławetne "zwycięstwo" 1:27?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, costa brava napisał:

jednak lepiej gdybys nic nie pisał  

To samo bym  Wam kochani koledzy którzy tego nie przeszliście zaaplikował

zukzukzuk innym sie nie dziwię ale Ty?...wspaniale wpisujesz sie w w krąg wyznawców

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

Kilku innych cieszy się, bo znowu szydzą i deprecjonują człowieka (i popierających Jego), który za pomocą natury uzdrowił wielu ludzi, po tym, jak medycyna klasyczna postawiła na nich krzyżyk, bezradnie rokładając ręce...

Cytat

kris_2013 Re: Lekabel Stanisław Olszewski 09.04.13, 20:46

To jeden wielki przekręt wizyta ma kosztować 50 zł ale wychodząc okazuje się że trzeba zapłacić 200 zł bo w czasie wizyty wykonywane są dodatkowe zabiegi o których nawet nie zostaniesz poinformowany. Dodatkowo trzeba jeszcze zapłacić za zioła ok 100zł po czym zostajesz zaproszony na kolejną wizytę. ODRADZAM. W zamian lepiej pójść do sklepu z ziołami.

Cytat

mamczyska5 Re: Lekabel Stanisław Olszewski 20.12.14, 19:50

Lekabel to jedno wielkie oszustwo. To nieprawda, że można tymi metodami, które proponuje i zachęca Pan Olszewski wyleczyć raka. Ja też dałam się nabrać- moja mama była chora na nowotwór jelita grubego, zaufałam i uwierzyłam- mama walczyła z chorobą pół roku, Pan Olszewski powiedział, że woda w brzuchu to naturalny końcowy proces leczenia, a to była przyczyna jej śmierci - nie dajcie się nabrać, to oszustwo. W czasie wizyt widziałam bardzo dużo ludzi chorujących na nowotwory, chcę przestrzec wszystkich, aby nie łudzili się i nie dali się nabrać.

Cytat

krzysztofbaranowski Re: Lekabel Stanisław Olszewski 21.07.18, 17:53

(...) Narzeczona, która nigdy nie miała problemów z defekacją nagle nie mogła się wypróżnić. U mnie te objawy były bardziej nasilone. Nie poinformowano nas na co bierzemy minerały, co nam ma to dać. W moim przypadku zażycie NR spowodowało uaktywnienie się hemoroidów, co z kolei spowodowało zakorkowanie od dołu i niemożliwość wypróżnienia.
Zadzwoniłem do zielarza ponownie. Pomijam, że nie odbierał, nie odpowiadał na smsy; po dobie oddzwonił. Przedstawiłem mu sytuację, a zielarz nakazał zwiększyć MMS, śmiejąc się przy tym, że muszę "albo się wysrać albo wyrzygać". Doszło do spięcia, rozmowa zakończyła się. W telewizji bardzo miły pan, opanowany, dbający o estetykę językową, semantykę. Daliśmy się oczarować telewizji. Tu w rzeczywistości obnażył się człowiek pełen arogancji, nie interesujący się klientem, odpychający problem. Co ciekawe, człowiek ten wyznaje dewizę, że pożywienie powinno być lekarstwem a lekarstwo pożywieniem. Gdzie występuje w MMS ta maksyma? Gdzie jego slogany o nieśmieceniu w organizmie? On doprowadził do zburzenia, ruiny w organizmie, za co powinien odpowiedzieć wraz z pozostałymi wyznawcami Akademii Długowieczności.
Taką szkodliwość społeczną uważam za zwyczajne trucie ludzi w perfidny i świadomy sposób.

https://forum.gazeta.pl/forum/w,15342,120561310,120561310,Lekabel_Stanislaw_Olszewski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest w komentarzach drogi kolego..

Tak, ja skorzystałam z pomocy pana Stanisława Olszewskiego. Lekarz, który miał w ręku wyniki moich badań, krzyczał na cały gabinet, że jestem nieodpowiedzialną osobą, bo nie chcę poddać się operacji i chemioterapii, i z sarkazmem w głosie krzyczał, że chętnie uściśnie mi dłoń ZA ROK! To było w 2011 roku. Uścisnę mu ją z przyjemnością, bo mam wynik, na który czekałam, ale trwało to dłużej niż rok. Pan Stanisław oprócz ziół i przeróżnych kuracji, dał mi wiarę i spokój wewnętrzny. Były kryzysy, ale on utrzymywał mnie w przekonaniu, że tak ma być i mu zaufałam. Bardzo dużo się od niego nauczyłam. Zmieniłam całkowicie tryb życia, sposób odżywiania, itd. W przywracaniu zdrowia lwia część pracy leży po stronie pacjenta. W maju br. lekarz (dr. n. med. ok. 70 letni pan) powiedział mi, że pierwszy raz w swojej karierze zawodowej spotkał się z przypadkiem, żeby tego typu guz na nerce zmniejszał się, a mój przez ten cały okres powoli się zmniejszał. Kilka dni temu byłam na USG i lekarz (bardzo znany w Polsce), który pierwszy raz mnie widział i nie znał mojej historii powiedział, że na nerce mam niewielką bliznę po stanie zapalnym, ale kiedy obejrzał po badaniu moje wszystkie wyniki z okresu ponad 6 lat powiedział: "Nie wiem jak pani to zrobiła, ale szczerze gratuluję!". Zanieczyszczenie środowiska jest dzisiaj tak duże, że nadal zażywam suplementy i co jakiś czas piję zioła, żeby żyć w zdrowiu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Lekarza w razie czego można pozwać. Tych bezczelnych "szamanów", wykorzystujących ludzką tragedię i niewiedzę - nie.

Kiedyś bycie znachorem było powołaniem "od Boga". Teraz dla zdecydowanej większości "naturoterapeutów" to tylko i wyłącznie biznes. Bez żadnej kontroli metod czy wyników.

4 minuty temu, TomekL3 napisał:

To też jest w komentarzach

Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że w czajniku stojącym w lodówce zagotuje się woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I kto kłamie ? 

A jak myślisz?
Lekarza w razie czego można pozwać. Tych bezczelnych "szamanów", wykorzystujących ludzką tragedię i niewiedzę - nie.
Kiedyś bycie znachorem było powołaniem "od Boga". Teraz dla zdecydowanej większości "naturoterapeutów" to tylko i wyłącznie biznes. Bez żadnej kontroli metod czy wyników.
Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że w czajniku stojącym w lodówce zagotuje się woda.

Może kolega przytoczy, bo świetnie znajduje statystyki ile osób umiera w wyniku błędów lekarskich i ilu lekarzy za to osądzono i skazano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JuG napisał:

Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że w czajniku stojącym w lodówce zagotuje się woda.

Oczywiście że tak, wszystko zależy od tego, jak intensywnie będziesz nacierał obudowę lodówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TomekL3 napisał:

A jak myślisz?

Czy moja interpretacja prawdy ją zmienia?

Ale jak sprzedawca ma 50/50 pozytywów/negatywów np. na Alllegro to od takiego nic nie kupuję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomekL3 napisał:

Albo coś z podwórka Cira, in vitro czy naturalna ciąża? Wybieraj.

ze co ? no chyba ze polecasz sie osobiście do tych które w ciąże zajsc nie mogą

52 minuty temu, jar1 napisał:

I kto kłamie ? 

cuda panie cuda klekac i całowac w stopy

szkoda ze ja przez całe swoje zycie nie widziałem takich sytuacji chyba ze wiazały sie z pomyłka wstepnej diagnozy lub trafieniem na oszusta lekarza który wstepnie równiez rozpoznawał na pałe nieuleczalna chorobe

pracuje juz ....dziesiąt lat , rocznie przechodzi przez moja osobe kilkanascie tysięcy osób

jeszcze nigdy nie dostapiłem łaski zobaczenia takiego cudownego uzdrowienia

przyznam ze sie nie odrobaczam , moze to z tego sie bierze ze nie miałem okazji zobaczyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić metody zdrowienia pomocne w naturalnym poczęciu.

cuda panie cuda klekac i całowac w stopy
szkoda ze ja przez całe swoje zycie nie widziałem takich sytuacji chyba ze wiazały sie z pomyłka wstepnej diagnozy lub trafieniem na oszusta lekarza który wstepnie równiez rozpoznawał na pałe nieuleczalna chorobe
pracuje juz ....dziesiąt lat , rocznie przechodzi przez moja osobe kilkanascie tysięcy osób
jeszcze nigdy nie dostapiłem łaski zobaczenia takiego cudownego uzdrowienia
przyznam ze sie nie odrobaczam , moze to z tego sie bierze ze nie miałem okazji zobaczyć

To w sumie oczywiste, przebywasz w innym kręgu, nie masz kontaktu z jak to piszesz szamanami. Ja znam kilku, m.in p. Olszewskiego i dostąpiłem łaski/udziału w jak to piszesz - cudownym uzdrowieniu. Cud jest taki, że w większości przypadków wystarczy oczyścić i wzmocnić organizm a reszta sama się zadzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, cir napisał:

cuda panie cuda klekac i całowac w stopy

szkoda ze ja przez całe swoje zycie nie widziałem takich sytuacji chyba ze wiazały sie z pomyłka wstepnej diagnozy lub trafieniem na oszusta lekarza który wstepnie równiez rozpoznawał na pałe nieuleczalna chorobe

I nasz forumowy "miszcz od masek" się włączył ze swoimi, nie trafionymi, oszczerczymi domysłami.

Mało widziałeś:(

Miałem możliwość, zobaczyć to na własne oczy i skorzystać:) A nie jak Ty, wrzucać kalumnie i domyślne kpiny na forum - nie mające NIC wspólnego z rzeczywistością.

Nic na pałę. Całą dokumentacją lekarską przedstawiłem i nie tylko (po tym, jak mnie medycyna klasyczna skreśliła - niemożliwy do zdiagnozowania!).

To kolejne zmyślenie, aby obrzydzić i zdeprecjonować człowieka...

Potem, zdarzyły się CUDA. Wg mnie - wiele cudów. Lecz, nie od razu. No i trzeba było bardzo chcieć, być upartym, wytrwałym,  sumiennym i cierpliwym.

A przy tym - mieć otwarty umysł (to najważniejsze).

O ile Wy możecie spełniać (jak najbardziej!) fizyczne cechy charakteru, potrzebne do zdrowienia, to sądzę, że z taką "ograniczoną" głową - nie da rady. Taka postawa, zniweczy cały trud i mozół...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Neo44 napisał:

Wie ktoś może czy po przyjęciu drugiej dawki szczepionki nie będzie trzeba nosić maseczek?

To raczej pytanie retoryczne. Ale, poczekajmy na opinie naszych eskpertów.
Czyżby w Izraelu chodzili bez masek? Nie słyszałem o tak dobrej nowinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Neo44 napisał:

Wie ktoś może czy po przyjęciu drugiej dawki szczepionki nie będzie trzeba nosić maseczek?

żartujesz...musisz chronić innych zaszczepionych ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomekL3 napisał:

To w sumie oczywiste, przebywasz w innym kręgu, nie masz kontaktu z jak to piszesz szamanami. Ja znam kilku, m.in p. Olszewskiego i dostąpiłem łaski/udziału w jak to piszesz - cudownym uzdrowieniu. Cud jest taki, że w większości przypadków wystarczy oczyścić i wzmocnić organizm a reszta sama się zadzieje.

jasne tylko dlaczego ja tego nie widze ? nawet jednej osoby na kilkaset tysiecy Pacjentów w ciagu mojego życia

 

54 minuty temu, zukzukzuk napisał:

I nasz forumowy "miszcz od masek" się włączył ze swoimi, nie trafionymi, oszczerczymi domysłami.

Mało widziałeś:(

spadaj

nie mam zamiaru odpowiadac na twoje zaczepki

46 minut temu, Neo44 napisał:

Wie ktoś może czy po przyjęciu drugiej dawki szczepionki nie będzie trzeba nosić maseczek?

zbyt mały procent Polaków został zaszczepiony

wirus krązy nadal w populacji co widac po zgonach srednio 3 tydzien na poziomie 250 osób

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomekL3 napisał:


dostąpiłem łaski/udziału w jak to piszesz - cudownym uzdrowieniu. 

Dobre ?

 

Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Potem, zdarzyły się CUDA

tez dobre ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, cir napisał:

nie mam zamiaru odpowiadac na twoje zaczepki

Dlaczego FAKTY nazwywasz zaczepkami?
Opowiedziałem jak było/jak jest. Tomek również. Ty zaś, oczerniasz p. Olszewskiego:(

28 minut temu, cir napisał:

zbyt mały procent Polaków został zaszczepiony

To oczywiste. Ale, pisaliśmy o Izraelu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o bajkę pt. „Szczepionka pokona pandemię”. Jeśli w grupie zaszczepionej odsetek pozytywnych testów PCR jest zbliżony do wyniku w populacji ogólnej, to o żadnym pokonaniu pandemii nie ma mowy. Certyfikaty szczepień można sobie schować w buty. Korona-hucpa trwa i będzie trwać nadal."

Tu szczepionka chyba "nieco" zawiodła:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zukzukzuk napisał:

Dlaczego FAKTY nazwywasz zaczepkami?
Opowiedziałem jak było/jak jest. Tomek również. Ty zaś, oczerniasz p. Olszewskiego:(

Przecież to były CUDA a nie FAKTY. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.