Jump to content
Premiumsound

Line Magnetic - High End Lampowy z Chin

Recommended Posts

Firma Line Magnetic została założona w 2005 roku przez dwóch braci, audiofilów, którzy pasjonowali się i nadal pasjonują techniką lampową, lampami elektronicznymi i legendarnymi amerykańskimi produktami lat 50-tych.

large_LM-805iA2.thumb.jpg.e9dc9197ee5b20176fad0919268e14ce.jpg

Line Magnetic LM - 805IA

Oferta Line Magnetic to wzmacniacze, źródła i kolumny głośnikowe. Część aktualnego asortymentu firmy, to świadome nawiązania do wielu legendarnych produktów. Poza replikami legendarnych, amerykańskich urządzeń Western Electric, Line Magnetic oferuje również całą gamę aktualnie projektowanych urządzeń, które zachwycają pasjonatów i audiofilów na całym świecie.

large_01-LM-812-Face-haut-1000x1000webok.thumb.jpg.810b2c726bbeba26aedac8782d906643.jpg

Line Magnetic LM - 812 Iconic

Przez wiele lat firma stała się znana na całym świecie również jako specjalista w naprawach takich legend jak Western Electric, Altec, Jensen itp. Produkuje też repliki głośników i elektroniki.

large_LM-845-P2.thumb.jpg.4b8b81e07d0d373da1201cc981969e25.jpg

Line Magnetic LM - 845 Premium

Dziś wszystkie projekty i osiągnięcia są wynikiem wielu lat pracy i doświadczeń zespołu fachowców i inżynierów audiofilów. Firma ma dwie fabryki, w których wszystkie produkty wykonywane są w systemie punkt-punkt.

Kto słucha, nie błądzi...

Klub pieców LM już istnieje , to są jedyne urządzenia tej firmy jakie są kupowane w Polsce i tak w bardzo małej ilości co z automatu redukuje dyskusję do tych produktów 

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, bo dopiero od niedawna funkcjonuje oficjalna dystrybucja Line Magnetic w Polsce i obserwujemy stały wzrost sprzedaży produktów tej firmy i ilości zadowolonych klientów.

Kto słucha, nie błądzi...

xavian

Ja też pozwolę się nie zgodzić :) Wielu użytkowników - może nie korzysta z tego forum. Osobiście zgłaszam się z Line Magnetic 150iA :) 

Napisz coś więcej o brzmieniu, z czym porównywałeś? Z jakimi paczkami masz spięty piec?

Energetyczne, bardzo dobra stereofonia i scena. Genialne trzymanie w ryzach basu. Wypchnęło mi to Ayona Spirita III

Spięte to mam z Kef Reference 1 

Edited by exilir

8 godzin temu, exilir napisał:

Ja też pozwolę się nie zgodzić 🙂 Wielu użytkowników - może nie korzysta z tego forum. Osobiście zgłaszam się z Line Magnetic 150iA 🙂

Czyli kupiłeś piec, jakkolwiek by nie patrzeć to potwierdzasz co napisałem wyżej, więc nadal twierdzę że tylko wzmaki są w kręgu zainteresowania ,co nie zmienia faktu, że życzę marce LM aby w naszym kraju rozwinęła skrzydła sprzedaż całego asortymentu. Siedzę w lampach przeszło 10 lat więc jakiś pogląd mam. 

A gdzie są serwisowane urządzenia LM i gdzie ich można posłuchać?

15 godzin temu, Rezyslaw napisał:

Czyli kupiłeś piec, jakkolwiek by nie patrzeć to potwierdzasz co napisałem wyżej, więc nadal twierdzę że tylko wzmaki są w kręgu zainteresowania ,co nie zmienia faktu, że życzę marce LM aby w naszym kraju rozwinęła skrzydła sprzedaż całego asortymentu. Siedzę w lampach przeszło 10 lat więc jakiś pogląd mam. 

A gdzie są serwisowane urządzenia LM i gdzie ich można posłuchać?

Władnie nad tym pracujemy. Urządzenia są serwisowane w Polsce - posłuchać ich można na chwilę obecną w Gliwicach, Sopocie, Warszawie, Czechowicach oraz u siebie w domu po wpłaceniu kaucji za użyczenie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.