Jump to content

About This Club

Zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz porad dotyczących wzmacniaczy Line Magnetic I Muzishare

 1. What's new in this club
 2. Władnie nad tym pracujemy. Urządzenia są serwisowane w Polsce - posłuchać ich można na chwilę obecną w Gliwicach, Sopocie, Warszawie, Czechowicach oraz u siebie w domu po wpłaceniu kaucji za użyczenie.
 3. Czyli kupiłeś piec, jakkolwiek by nie patrzeć to potwierdzasz co napisałem wyżej, więc nadal twierdzę że tylko wzmaki są w kręgu zainteresowania ,co nie zmienia faktu, że życzę marce LM aby w naszym kraju rozwinęła skrzydła sprzedaż całego asortymentu. Siedzę w lampach przeszło 10 lat więc jakiś pogląd mam. A gdzie są serwisowane urządzenia LM i gdzie ich można posłuchać?
 4. Energetyczne, bardzo dobra stereofonia i scena. Genialne trzymanie w ryzach basu. Wypchnęło mi to Ayona Spirita III Spięte to mam z Kef Reference 1
 5. Napisz coś więcej o brzmieniu, z czym porównywałeś? Z jakimi paczkami masz spięty piec?
 6. Ja też pozwolę się nie zgodzić :) Wielu użytkowników - może nie korzysta z tego forum. Osobiście zgłaszam się z Line Magnetic 150iA :)
 7. Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, bo dopiero od niedawna funkcjonuje oficjalna dystrybucja Line Magnetic w Polsce i obserwujemy stały wzrost sprzedaży produktów tej firmy i ilości zadowolonych klientów.
 8. Klub pieców LM już istnieje , to są jedyne urządzenia tej firmy jakie są kupowane w Polsce i tak w bardzo małej ilości co z automatu redukuje dyskusję do tych produktów
 9. Firma Line Magnetic została założona w 2005 roku przez dwóch braci, audiofilów, którzy pasjonowali się i nadal pasjonują techniką lampową, lampami elektronicznymi i legendarnymi amerykańskimi produktami lat 50-tych. Line Magnetic LM - 805IA Oferta Line Magnetic to wzmacniacze, źródła i kolumny głośnikowe. Część aktualnego asortymentu firmy, to świadome nawiązania do wielu legendarnych produktów. Poza replikami legendarnych, amerykańskich urządzeń Western Electric, Line Magnetic oferuje również całą gamę aktualnie projektowanych urządzeń, które zachwycają pasjonatów i audiofilów
 10.  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.