Jump to content
Sign in to follow this  
sunlessmeridian

Szukam filmu (gatunek horror/thiller) - kobieta zostaje zabita pod prysznicem/w wannie

Recommended Posts

Cześć!

Tak jak w tytule, szukam filmu w którym kobieta zostaje zabita przed jakiegoś psychopatę. Jak dobrze tylko pamiętam, film ten nie był czarno-biały. Wydaje mi się również, że kobieta została zabita nożem, prawdopodobnie jakoś przez podcięcie żył. Nie jestem pewna, czy była pod prysznicem czy w wannie... Mieszają mi się różne obrazy, choć ten główny przedstawia mi kobietę o jasnych, blond krótkich włosach (jej wyglądu jestem pewna), która po momencie zabójstwa leży w wannie z podciętymi żyłami, a przynajmniej w wodzie pełnej krwi. Przed tą sceną wydaje mi się również, że został ukazany nocny obraz dużego domu w którym znajdowała się owa kobieta, a następnie zbliżający się ubrany na czarno psychopata (ale jego nie jestem pewna):)

Obczaiłam scenę zabójstwa z Psychozy części III, jednak to nie było to... Nie był to mężczyzna przebrany za kobietę, a scena w łazience była całkiem jasna. Coś bardzo podobnego, no ale jeśli jednak nie znajdziemy nic w tym stylu, to postaram się uwierzyć, że jest to Psychoza III. Film oglądałam za dzieciaka, więc może wiele obrazów sobie dopowiedziałam albo chociażby podkolorowałam...

Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Znalazlem na filmwebie liste filmów nawiązujących do Psychozy - sceny pod prysznicem. Co prawda z roku 2011, ale moze sie przyda:

Scena pod prysznicem:
"Lęk wysokości" Mela Brooksa
"Pająki" Franka Marshalla
" Upiór w raju" Briana De Palmy
"W stroju do zabijania" Brioana De Palmy
"Killer Tomatoes Strike Back!" Johna De Bello
"Krzyku 2" Wesa Cravena
"Gdzie jest Nemo" Andrew Stantona i Lee Unkricha
"Looney Tunes znowu w akcji" Joe Dantego

• Like 1

Raspberry Pi + Allo Digi One SE -Wireworld Starlight 8 -  Topping D50s -wireworld solstice 8-  Hegel H200 -Wireworld Luna 8 -Audio Physic Tempo VI

To na bank "Gdzie jest Nemo" 🙂

• Haha 2

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

xavian
Godzinę temu, skynyrd napisał:

To na bank "Gdzie jest Nemo" 🙂

Nie chcialo mi sie juz wykreslac tych, ktore na pewno odpadna 😉 

Raspberry Pi + Allo Digi One SE -Wireworld Starlight 8 -  Topping D50s -wireworld solstice 8-  Hegel H200 -Wireworld Luna 8 -Audio Physic Tempo VI