Skocz do zawartości
IGNORED

Ginące przesyłki nierejestrowane z Aliexpress


szyper43
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ofiarą takich trzech przypadków. Wszystkie numery trckingowe zaczynały na PL....Śledzenie tych przesyłek dowodzi iż trafiły do Polski, opuściły cło i wyruszyły kurierem pod adres odbiorcy czyli do mnie. Minęło pięć miesięcy i nic. Chiałem monitowć i wysłalem skargę na adres : [email protected]<mailto:[email protected]>  i oto odpowiedź :wiadomości wysłane na adres [email protected]<mailto:[email protected]> nie są zapisywane i pozostaną bez odpowiedzi.

Przy okazji wskazano mi stronę  z dobrą radą : "Jeśli masz uwagi, do usług świadczonych przez Pocztę Polską S.A., skorzystaj z formularza umieszczonego na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma ich w Polsce, leżą na terminalu w Belgii. Część trafi do utylizacji, część zostanie doręczona. Koszty transportu podrożały 6-7 krotnie i brakuje kontenerów.

2. Nie zgłaszasz reklamacji żadnej Poczcie, tylko zgłaszasz Chińczykowi fakt, że nie dotarła do Ciebie po upływie 75 dni ochrony i odzyskujesz pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, d-t-x napisał:

2. Nie zgłaszasz reklamacji żadnej Poczcie, tylko zgłaszasz Chińczykowi fakt, że nie dotarła do Ciebie po upływie 75 dni ochrony i odzyskujesz pieniądze.

Dokładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Skoro nie dotarły to raczej ich nie masz ;-).

Zgadza się nie mam bo nie dotarły . Ale piniendzy też nie mam ,chinol nie chce oddać . 15 zł  i 16 zł poszło się jak to mówią  .........ć .

Ale słuchawki z aliexpress za 83 zeta dotarły i graja bardzo dobrze ,cieply dźwięk jak z lampy, u nas kosztują 120 zł na allegro.  O te polecam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale widzę że już podrożały, koss prota pro się chowa przy nich .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb66 napisał:

Zgadza się nie mam bo nie dotarły . Ale piniendzy też nie mam ,chinol nie chce oddać . 15 zł  i 16 zł poszło się jak to mówią  .........ć .

Ja tam z Chin PayPalem płaciłem + zaznaczałem na Ali ubezpieczenie. Ubezpieczenie kosztowało  grosze, jak na razie wszystko dochodziło ale ostatni raz kupowałem pod choinkę, więc 3 miesiące temu. I te ostatnie przesyłki rzeczywiście dostarczała Poczta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb66 napisał:

Zgadza się nie mam bo nie dotarły . Ale piniendzy też nie mam ,chinol nie chce oddać . 15 zł  i 16 zł poszło się jak to mówią  .........ć .

Ale słuchawki z aliexpress za 83 zeta dotarły i graja bardzo dobrze ,cieply dźwięk jak z lampy, u nas kosztują 120 zł na allegro.  O te polecam .

Policzmy: 83+15+16=114 czyli jesteś 6 do przodu. Polecam wszystkim Aliexpress, a sam kupuję na Amazon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, szyper43 napisał:

Jestem ofiarą takich trzech przypadków. Wszystkie numery trckingowe zaczynały na PL....Śledzenie tych przesyłek dowodzi iż trafiły do Polski, opuściły cło i wyruszyły kurierem pod adres odbiorcy czyli do mnie. Minęło pięć miesięcy i nic. Chiałem monitowć i wysłalem skargę na adres : [email protected]<mailto:[email protected]>  i oto odpowiedź :wiadomości wysłane na adres [email protected]<mailto:[email protected]> nie są zapisywane i pozostaną bez odpowiedzi.

Przy okazji wskazano mi stronę  z dobrą radą : "Jeśli masz uwagi, do usług świadczonych przez Pocztę Polską S.A., skorzystaj z formularza umieszczonego na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Nic się nie wskóra, poprosić o zwrot kasy( tak j/w pisali ) Przy czym nadal czekać, ostatnio sprzedawca zwrócił mi kasę za lampę, po tygodniu lampa w końcu dotarła. Niestety była stłuczona, tak więc sumienie czyste.

Nie tylko z Alli giną, kupiłem 4 płyty z CD Japan, trzy doszły, jedna nie i co mogę ? Nic☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, szymon1977 napisał:

Policzmy: 83+15+16=114 czyli jesteś 6 do przodu. Polecam wszystkim Aliexpress, a sam kupuję na Amazon.

No może jeszcze dojdą to dopiero 3 miesiące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, caleb66 napisał:

No może jeszcze dojdą to dopiero 3 miesiące.

Już zaoszczędzone na piwo marki Tesco, więc jest sens czekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro odkupiłem zawartość paczek które mi zaginęły. Złodziejski proceder kwitnie.Dobra metoda na dorabianie.Zapytam Sasina ( ma uklady w tej instytucji) jak można zaradzić problemowi.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj bo kupiłem produkt za 6zl i miał dojść do końca lutego a wciąż nie doszedł. Zaginął w Polsce gdzieś na poczcie problem się dzieje ktoś prawdopodobnie okrada przesyłki.

 

Z jednej strony nie chce mi się za te 6 zł fatygowac ale jak widzę że problem jest to będę zgłaszał choćby dlatego żeby ktoś się zainteresowal bo inaczej zlodziei nie złapią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

To nie do końca jest tak że w Polsce kradną.

Niektórzy Chińczycy podają ten sam numer przesyłki kilku zakupowiczom.

W pewnym momencie jeden dostaje paczkę, a reszta dostaje info "dostarczone". Przy nierejestrowanej przesyłce ali nie uznaje reklamacji a taki Chińczyk jest do przodu a parę dolców. Było gdzieś na którymś forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.