Jump to content
IGNORED

Porada o słuchawki

Recommended Posts

Witam. Chciałbym się zapytać lokalnych audiofilów, czy słuchawki ATH-SR50BT od Audiotechnica są dobre do pracy z muzyką? Pytam, bo tworzę muzykę i dobrze by było mieć do tego odpowiedni sprzęt, szczególnie że do pełnego zestawy brakuje mi tylko słuchawek.

Coż..., nie wiem, ale jezeli jestes nimi powaznie zaintereswany i pozbierales informacje ze moga byc warte zachodu to mozesz zrobic tak:

Te sluchawki sa dostepne w elektromarketach. Mieszkasz w/przy duzym miescie? W EURO na website (zobacz, moze w innych tez) mozesz sprawdzic aktualna dostepnosc produktu w konkretnych sklepach (telefonicznie je jeszcze zaklep zanim pojedziesz); ewentualnie sprobowac poprosic czy mogliby sprowadzic abys posluchal zanim zdecydujesz. Bierzesz smartfon lub laptop z dobranymi utworami ktore zrobiles/ktore znasz/ktore maja fragmenty ktore Cie interesuja, sprzedawca Ci rozpakuje i chociaz te 20 minut przesluchasz w jego obecnosci ale za to bez zobowiazań. Sa to sluchawki zamkniete wiec dasz rade. ? Ja do EURO raz albo dwa razy tak pojechalem.

Jeżeli w rozsądnej mierze sie da, to najlepsze co mozna zrobic to posluchac. Ja sie tego trzymam. ?

PS: no i tudzież wtedy możesz podzielić sie z nami swoimi wrażeniami ? A jaka muzyke i do czego produkujesz?

No i jak produkujesz to raczej w wersji po kablu... Sluchawki typowo studyjne tylko po kablu beda na ogół lepsze niz BT+kablel w tej samej cenie. No chyba ze chcesz je jeszcze miec ogolnie na miasto. 

Edited by jezzy7
doprecyzowanie
  • 5 weeks later...

Kupiłem, po dłuższym czytaniu o nich online. Myślę, że warte zachodu. Znalazłem je w pobliskim salonie Top HiFi. Jak narazie to sprawują się świetnie, najwyżej później więcej dopowiem, ale na ten moment, zdecydowanie polecam :)

• 4 weeks later...
W dniu 15.04.2021 o 17:46, funkin napisał:

Kupiłem, po dłuższym czytaniu o nich online. Myślę, że warte zachodu. Znalazłem je w pobliskim salonie Top HiFi. Jak narazie to sprawują się świetnie, najwyżej później więcej dopowiem, ale na ten moment, zdecydowanie polecam :)

Taki mały update, wciąż wszystko gra , są świetne!

W dniu 15.04.2021 o 17:46, funkin napisał:

Kupiłem, po dłuższym czytaniu o nich online. Myślę, że warte zachodu. Znalazłem je w pobliskim salonie Top HiFi. Jak narazie to sprawują się świetnie, najwyżej później więcej dopowiem, ale na ten moment, zdecydowanie polecam 🙂

Czy są warte swojej ceny? Pytam się ponieważ sam myślałem by je zakupić 

41 minut temu, TomekB napisał:

warte swojej ceny?

Polecam - Pioneer HRM 7.

A czemu ? Nie czytać a posłuchać lepiej 🙂

Dla mnie - pozytywna niespodzianka.

~Way hay and up she rises early in the morning~

• 4 weeks later...
W dniu 15.06.2021 o 20:47, funkin napisał:

Ja myślę że idealnie wypada, koszt perfekcyjnie balansuje jakość. Ale lepiej się samemu udać na odsłuch.

Podzielam twoje zdanie. Lepiej nie tracić czasu na forach i dopytywać się o jakości, zamiast samemu sprawdzić.