Skocz do zawartości
IGNORED

Ifi Zen Stream


lemo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krv to już jest poważnie zabawne! żeby działało to trzeba magiczne softy spod lady...będziemy wnukom opowiadać o IFI ZEN STREAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że mam coś jeszcze sprawdzić z ifi... Bubble! Wykupiłem licencję (15zeta) i faktycznie flac to flac. W każdym razie wszystkie wskaźniki na to wskazują:) Chyba się z nim zaprzyjaźnię:) W każdym razie dzięki za podpowiedź!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldi. Nie poprawia nic. To jest zestaw do „unbrick” ifi jeśli padnie na amen. Kasuje cały soft i wgrywa na nowo tzw czystą wersje. Może również być pomocne dla tych co mają problem z update, bo się wiecznie wiesza. Dostępny jest też w miarę świeży (przedostatni) obraz firmware. Po tej robocie będziesz miał ifi jak z fabryki - czyściutkie od wszelkich ustawień i ewentualnych problemów z ich przeniesieniem podczas aktualizacji. Przydałby się najnowszy soft.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wydaje mi się, że wówczas reset przyciskiem z tyłu przywróci tą wersję softu, którą wgrasz tym programem, ale to do potwierdzenia przez tych , którzy skorzystali. Ja jak uziemiłem ifi to dostałem ten program, ale ze starszym firmware. Od tego czasu nie miałem potrzeby flashowac sprzętu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gustard r26, icepower 1200as1 x2, T+A Criterion T160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2024 o 17:44, maciek1 napisał:

Wiedziałem, że mam coś jeszcze sprawdzić z ifi...

Sprawdz jeszcze (nawet darmowy na początek) mconnect. Mimo że nie powinny, to jednak grają inaczej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Sprawdz jeszcze (nawet darmowy na początek) mconnect. Mimo że nie powinny, to jednak grają inaczej...

mconnect już przerabiałem. Też jest ok jednak zdarza mu się buforować przy przejściach do kolejnego utworu. Na Bubble tego nie zauważyłem jeszcze. Ale sprawdzę także. Dziwne, że Tidal Connect nie radzi sobie z takimi upgreadami, które w innych aplikacjach są od dawna normą (mam na myśli posyłanie czystego flac).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na zagranicznych forach czytałem o usb audio player, ze jest znacznie lepszy (przede wszystkim graficznie) od mconnect i bubla. Podobno jest dostępna tylko wersja płatna i nie pamiętam na jaką platforme (andro, ios)

 

Maciek, możesz jeszcze poprosić Ifi Support o najnowszy firmware w postaci pliku img?

Spełnieniem marzeń byłaby wersja 3.xxx dla beta testerów...

Jeśli się podejmiesz tego działania to daj znać o efekcie. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gustard r26, icepower 1200as1 x2, T+A Criterion T160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Konrad Szmelter napisał:

dzies na zagranicznych forach czytałem o usb audio player, ze jest znacznie lepszy (przede wszystkim graficznie) od mconnect i bubla. Podobno jest dostępna tylko wersja płatna i nie pamiętam na jaką platforme (andro, ios)

To też mam:) D..y nie urywa. I do tego musisz łączyć przez usb kabelkiem... Ale może to komuś odpowiadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, maciek1 napisał:

To też mam:) D..y nie urywa. I do tego musisz łączyć przez usb kabelkiem... Ale może to komuś odpowiadać.

Nic nie trzeba łączyć kabelkiem, działa na podobnej zasadzie jak mconnect czy bubbleupnp. Usb audio player pro ma dodatkowo bit-perfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sflashowałem ifi.

Dla porównania chciałem posłuchać czy gra lepiej niż wbudowany w dac (gustard r26) stremer.

Hmm. Najpierw przesłuchałem utwór na ifi, później na wbudowanym streamerze. Grają trochę inaczej i nawet ifi wydaje się ciekawszą wersją.

Chciałem wrócić z powrotem na ifi żeby jeszcze raz posłuchać tego samego utworu.... No i dupa znów zaczął przełączać pomiedzy usb, spidf, znowu wchodzić w opcje. 

Cóż, nie jest mi dane z tym streamerem żyć. 

PS

Ifi podłączone jest do zasilacza linoiwego od muzga 15v. 

6 minut temu, NRK napisał:

Chyba coś ci się pomyliło. Sama nazwa już wskazuje że to wykorzystuje USB w telefonie czy tablecie z antkiem.

Wydaje się, że nazwa jest myląca. Program wykorzystuje upnp do połączenia. Powinien działać dokładnie tak samo jak bombel, ale się nie kłócę.

Cechy:
• Odtwarza wav/flac/ogg/mp3/MQA/DSD/SACD ISO/aiff/aac/m4a/ape/cue/wv/etc. akta
• Obsługuje prawie wszystkie przetworniki DAC audio USB
• Odtwarza natywnie do 32-bitów/768 kHz lub dowolnej innej szybkości/rozdzielczości obsługiwanej przez przetwornik cyfrowo-analogowy USB, całkowicie pomijając system audio Android. Inne odtwarzacze z Androidem są ograniczone do 16-bitów/48 kHz.
• Wykorzystuje układy audio HiRes dostępne w wielu telefonach (seria LG V, Samsung, OnePlus, Sony, Nokia, DAP itp.) do odtwarzania dźwięku HiRes w rozdzielczości 24-bitowej bez ponownego próbkowania! Omija limity ponownego próbkowania Androida!
• Bezpłatne dekodowanie i renderowanie MQA na LG V30/V35/V40/V50/G7/G8 (nie G8X)
• DoP, natywna konwersja DSD i DSD do PCM
• Wzmacniacze tonów MorphIt Mobile: popraw jakość swoich słuchawek i symuluj ponad 700 modeli słuchawek (wymagany zakup w aplikacji)
• Odtwarzanie folderu
• Odtwarzaj z serwera plików UPnP/DLNA
• Renderer multimediów i serwer treści UPnP
• Odtwarzanie sieciowe (SambaV1/V2, FTP, WebDAV)

• Przesyłaj strumieniowo dźwięk z TIDAL (HiRes FLAC i MQA), Qobuz i Shoutcast
• Odtwarzanie bez przerw
• Nieco doskonałe odtwarzanie
• Wzmocnienie odtwarzania
• Zsynchronizowane wyświetlanie tekstów
• Konwersja częstotliwości próbkowania (jeśli Twój przetwornik cyfrowo-analogowy nie obsługuje częstotliwości próbkowania pliku audio, zostanie ona przekonwertowana na wyższą częstotliwość próbkowania, jeśli jest dostępna, lub najwyższą, jeśli nie jest dostępna)
• 10-pasmowy korektor
• Programowa i sprzętowa regulacja

7 minut temu, Konrad Szmelter napisał:

własnie sflashowałem ifi.

Dla porównania chciałem posłuchać czy gra lepiej niż wbudowany w dac (gustard r26) stremer.

Hmm. Najpierw przesłuchałem utwór na ifi, później na wbudowanym streamerze. Grają trochę inaczej i nawet ifi wydaje się ciekawszą wersją.

Chciałem wrócić z powrotem na ifi żeby jeszcze raz posłuchać tego samego utworu.... No i dupa znów zaczął przełączać pomiedzy usb, spidf, znowu wchodzić w opcje. 

Cóż, nie jest mi dane z tym streamerem żyć. 

PS

Ifi podłączone jest do zasilacza linoiwego od muzga 15v. 

Wydaje się, że nazwa jest myląca. Program wykorzystuje upnp do połączenia. Powinien działać dokładnie tak samo jak bombel, ale się nie kłócę.

Cechy:
• Odtwarza wav/flac/ogg/mp3/MQA/DSD/SACD ISO/aiff/aac/m4a/ape/cue/wv/etc. akta
• Obsługuje prawie wszystkie przetworniki DAC audio USB
• Odtwarza natywnie do 32-bitów/768 kHz lub dowolnej innej szybkości/rozdzielczości obsługiwanej przez przetwornik cyfrowo-analogowy USB, całkowicie pomijając system audio Android. Inne odtwarzacze z Androidem są ograniczone do 16-bitów/48 kHz.
• Wykorzystuje układy audio HiRes dostępne w wielu telefonach (seria LG V, Samsung, OnePlus, Sony, Nokia, DAP itp.) do odtwarzania dźwięku HiRes w rozdzielczości 24-bitowej bez ponownego próbkowania! Omija limity ponownego próbkowania Androida!
• Bezpłatne dekodowanie i renderowanie MQA na LG V30/V35/V40/V50/G7/G8 (nie G8X)
• DoP, natywna konwersja DSD i DSD do PCM
• Wzmacniacze tonów MorphIt Mobile: popraw jakość swoich słuchawek i symuluj ponad 700 modeli słuchawek (wymagany zakup w aplikacji)
• Odtwarzanie folderu
• Odtwarzaj z serwera plików UPnP/DLNA
• Renderer multimediów i serwer treści UPnP
• Odtwarzanie sieciowe (SambaV1/V2, FTP, WebDAV)

• Przesyłaj strumieniowo dźwięk z TIDAL (HiRes FLAC i MQA), Qobuz i Shoutcast
• Odtwarzanie bez przerw
• Nieco doskonałe odtwarzanie
• Wzmocnienie odtwarzania
• Zsynchronizowane wyświetlanie tekstów
• Konwersja częstotliwości próbkowania (jeśli Twój przetwornik cyfrowo-analogowy nie obsługuje częstotliwości próbkowania pliku audio, zostanie ona przekonwertowana na wyższą częstotliwość próbkowania, jeśli jest dostępna, lub najwyższą, jeśli nie jest dostępna)
• 10-pasmowy korektor
• Programowa i sprzętowa regulacja

odszczekuję - tylko via usb łączymy tel z dac. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gustard r26, icepower 1200as1 x2, T+A Criterion T160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, NRK napisał:

Chyba coś ci się pomyliło. Sama nazwa już wskazuje że to wykorzystuje USB w telefonie czy tablecie z antkiem.

Nic mi się nie pomyliło, korzystam z niego tak samo jak z bubbleupnp i mcoonect. Apka na androidzie i nie mam telefonu podłączonego po usb 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zasilanie jest problemem?
Nie rozumiem ci znaczy że się przełącza?
W opcjach ifi masz zakładkę audio i tam możesz wybrać wyjscie audio. Ja nie miałem z tym problemów żadnych. Ogólnie jak miałem ifi to było bezproblemowe . Ja miałem tryb aio czyli działało wszystko jak leci. Taki knyf jak podłączasz ifi z R26 to zapodaj po Coaxialu mi najbardziej przypadł do gustu. Lekkie brzmienie analogowe, takie bez cyfrowego charakteru

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, venom200 napisał:

Może to zasilanie jest problemem?
Nie rozumiem ci znaczy że się przełącza?
W opcjach ifi masz zakładkę audio i tam możesz wybrać wyjscie audio. Ja nie miałem z tym problemów żadnych. Ogólnie jak miałem ifi to było bezproblemowe . Ja miałem tryb aio czyli działało wszystko jak leci. Taki knyf jak podłączasz ifi z R26 to zapodaj po Coaxialu mi najbardziej przypadł do gustu. Lekkie brzmienie analogowe, takie bez cyfrowego charakteru

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie chodzi o to, że zdarza mu się po włączeniu wybrać inne, niż wcześniejsze wyjście. Też tak miałem. Od kiedy włączam najpierw DAC a potem stream to wybiera po usb tak jak mam podłączone. W innym wypadku często wybiera spdif. Wtedy trzeba wchodzić w ustawienia.

 

7 minut temu, LukRin napisał:

Nic mi się nie pomyliło, korzystam z niego tak samo jak z bubbleupnp i mcoonect. Apka na androidzie i nie mam telefonu podłączonego po usb 😉

Wszedłem w ustawienia usb playera i faktycznie jest tam też sporo do wybierania połączeń poza usb! Ale czy jest w takim razie opcja wyboru pomiędzy MQA a flac? No bo ten usb to szanuje MQA. Jak wrócę to sprawdzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, LukRin napisał:

Nic mi się nie pomyliło, korzystam z niego tak samo jak z bubbleupnp i mcoonect. Apka na androidzie i nie mam telefonu podłączonego po usb 😉

Sprzeczał się nie będę bo ostatnio to ja używałem tego ponad rok temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, LukRin napisał:

Nic mi się nie pomyliło, korzystam z niego tak samo jak z bubbleupnp i mcoonect. Apka na androidzie i nie mam telefonu podłączonego po usb

Jesteś w stanie wyjaśnić, jak krok po kroku odszukać ifi w sieci przez usb playera? Nijak nie kapuję. Wyszukuje odbiorniki chromecast, ale ifi nie. Trzeba najpierw "z ręki" wprowadzić sieć itd? Coś nie mogę tak intuicyjnie się podłączyć. W Bubble było to "po prostu", tak jak w innych apakch typu chromecast lub Tidal Connect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, maciek1 napisał:

Jesteś w stanie wyjaśnić, jak krok po kroku odszukać ifi w sieci przez usb playera? Nijak nie kapuję. Wyszukuje odbiorniki chromecast, ale ifi nie. Trzeba najpierw "z ręki" wprowadzić sieć itd? Coś nie mogę tak intuicyjnie się podłączyć. W Bubble było to "po prostu", tak jak w innych apakch typu chromecast lub Tidal Connect.

Po pierwsze zobacz czy w ifi masz włączone UPNP Renderer ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, LukRin napisał:

Nic mi się nie pomyliło, korzystam z niego tak samo jak z bubbleupnp i mcoonect. Apka na androidzie i nie mam telefonu podłączonego po usb 😉

Trzeba będzie spróbować. Jak z jakością w porównaniu do mcnct i bubble?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, maciek1 napisał:

Powoli rozkminiam te apkę usb pro bez usb; U mnie dosyć uporczywie buforuje, ale sprawdzę jeszcze ustawienia.

Widzę, że odpalona apka, u mnie problemów z buforowaniem nie ma. Czasami nie chce zaskoczyć następny utwór w trakcie odtwarzania. Na codzień wolę używać tidal connect, w moim przypadku zachowuje się stabilniej. Czy bym jeszcze raz kupił usb audio player, chyba raczej nie. Jedyny plus, że mamy hi-res i bit-perfect. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LukRin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, LukRin napisał:

Widzę, że odpalona apka, u mnie problemów z buforowaniem nie ma. Czasami nie chce zaskoczyć następny utwór w trakcie odtwarzania. Na codzień wolę używać tidal connect, w moim przypadku zachowuje się stabilniej. Czy bym jeszcze raz kupił usb audio player, chyba raczej nie. Jedyny plus względem tidal connect, że mamy hi-res i bit-perfect. 

A teraz jeszcze pobierają dodatkowe opłaty. Inaczej dostaniesz tylko 44.1/16... I to na próbę. Ale jest to ok. Opłata jest symboliczna od 10 zeta do 30zeta jednorazowo. Zaznaczę, że już mam wersję pro płatną... No, ale nadal uważam że jest to ok. Później popróbuję co się da z tej apki wycisnąć. Teraz rowerek:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez maciek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcinmarcin napisał:

Trzeba będzie spróbować. Jak z jakością w porównaniu do mcnct i bubble?

Minimalnie cieplejsze granie względem bubble. Mam takie odczucie jakby bubble szczuplej z minimalnie mniejszą dynamiką grało względem usb player. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usb pro opanowany. Drobne opłaty poszły i hula... Jednak zauważyłem problemy - po zmianie utworu przycinał trochę. Zwiększyłem bufor (niewielkie możliwości) i jak na razie nie przycina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lemo napisał:

A grasz po usb czy coax?

Mam dwa ifi stream, z każdego wychodzę po USB.  W jednym systemie konwertuje ifi ilink z USB do coax, w drugim idzie bezpośrednio do dac po usb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, maciek1 napisał:

Zwiększyłem bufor (niewielkie możliwości) i jak na razie nie przycina.

Mnie też zasępili na kolejne 13zl... póki co upnp na testowym 48kHz i słabiutko,  jeszcze trzeszczy... zobaczymy po zapłaceniu 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marcinmarcin napisał:

Mnie też zasępili na kolejne 13zl... póki co upnp na testowym 48kHz i słabiutko,  jeszcze trzeszczy... zobaczymy po zapłaceniu 🙃

Nie mam takich problemów, na tidal wykręca max flac 192/24. Problemem jest co jakiś czas zatrzymywanie po skończonym utworze, nie odtwarza następnego utworu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marcinmarcin napisał:

Mnie też zasępili na kolejne 13zl... póki co upnp na testowym 48kHz i słabiutko,  jeszcze trzeszczy... zobaczymy po zapłaceniu 🙃

11 minut temu, LukRin napisał:

Nie mam takich problemów

Po zapłaceniu za Upnp dodatkowych 14 PLN, przestał robić upsampling, przestał  trzeszczeć i gra bardzo przyzwoicie. Potem porównam z mconnect, ale jest ok.

Jedna bardzo duża różnica.  Przy Mconnect zawsze gra telefon jako serwer. Tu źródłem (widze w moode) jest link do tidala czyli stream idzie bezpośrednio... nieźle 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usb player. Dodałem konto tidal - super, ale gdzie znajdę moje playlisty? Ktoś, coś?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gustard r26, icepower 1200as1 x2, T+A Criterion T160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.