Skocz do zawartości
IGNORED

SMSL VMV A2 - opinie, forum, testy


Prawie Audiofil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stan na Ali może być dowolny, to nie jest żaden wyznacznik.

Przelutowałem dzisiaj scalaka (działa, nie popsułem), zobaczymy czy coś się zmieni. Hifiexpress dalej się nie odezwało. Czyli można zapomnieć o jakiekolwiek gwarancji od nich i powinienem się cieszyć, że ktoś od nich pomyślał i przysłał mi chociaż scalaka.

Dzisiaj jak skręcałem  obudowę to jednak odkryłem otwory wentylacyjne. Z boku po obu stronach według mnie byłby lepsze, aczkolwiek obecny układ powinien działać konwekcyjnie. Dodałbym tylko jakieś otwory wentylacyjne tuż za ścianką czołową, aby zasysałem frontem i tą szparą wypuszczał.

2024-02-1818_18_14-SABAJA30aZintegrowanyprofesjonalnywzmacniaczmocyHi-Fiznajnowszymukadem.thumb.png.c72d44f04d8bef11a9353d6d7feb9002.png.333ae7213e41e5a9c147bfd489d768b8.png

To w czerwonej ramce to ta szpara wentylacyjna, ma pewnie ze 2 mm (z początku się zastanawiałem czy dobrze złożyłem), ale jak psikałem sprężonym powietrzem w wentylator to bardzo ładnie wylatywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.02.2024 o 19:45, rd79 napisał:

Moim następnym krokiem będzie chyba poprawa akustyki, myślę o jakiejś korekcji coś w stylu

W tym celu rozpocząłem rozmowę na temat Dirac-a w niezależnych przystawkach. Zapraszam.

https://www.audiostereo.pl/topic/166820-dirac-live-room-correction-lub-coś-innego-jakie-polecacie-najtańsze-urządzenie-do-korekcji-akustyki-podłączalne-do-wzmacniacza-stereo/

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.04.2024 o 21:27, Bukaj napisał:

Marka się zgadza 😄

Aaaaaaa 

23 godziny temu, Prawie Audiofil napisał:

Moze sugestia, aby wątek przekształcić w SMSL Audiostereo Official Fan Club ? Hmmm...

To nie ma jeszcze takiego wątku?

Oj to fanon smsl nagana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 23.04.2024 o 15:58, Prawie Audiofil napisał:

Moze sugestia, aby wątek przekształcić w SMSL Audiostereo Official Fan Club ? Hmmm...

To może teraz pytanie.

Jak to ma wyglądać ? 

Tworzymy klub ? i przenosimy ten temat do klubu ? 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

@Bukaj oraz @Prawie Audiofil macie liderów można także rozdać moderatorów. 

Co do banów to kwestia waszego uznania. 🙂 

 

Zmiany w klubie także. 

 

W razie problemów pytań oznaczajcie mnie lub cytujcie wpisy. (Inaczej nie czytam.)

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, A300 nie jest to klasa Leemy ale gra wystarczająco dobrze. Na początku jak podłączyłem grał dość ostro, ale po kilku dniach się chyba dogrzał i zaczął grać poważniej.  Jest bardzo czuły na źródło i okablowanie i dla mnie to jest duży pozytyw, ponieważ można trochę popracować nad dźwiękiem, ma bardzo dobrą dynamikę na basie. Oczywiście nie jest tak super, że pokazuje całą fakturę barwy instrumentów, ale poziom szczegółowości jest wystarczający. Mi trochę w nim brakuje powietrza, żeby ten dźwięk był bardziej naturalny, ale za 1000zł jest super dobrze. Natomiast Purifi ciągle słucham, bardzo przejrzysty barwa neutralna, zależna tak naprawdę od przedwzmacniacza, dynamika minimalnie ustępuję Tucanie i Hydrze ale jest dobrze, biorąc pod uwagę cenę. Teraz czekam w kolejce na nowy przedwzmacniacz lampowy, się robi i po nim sobie dużo obiecuję. Na razie słuchałem z LAB12 pre1, Primare Pre30 i Doge 8 Clarity. Z tych trzech najlepiej zagrał u mnie z Lab12 pre1. Bardzo dobre powietrze, dynamika, barwa. Z punktu widzenia barwy nawet bardziej mi się podobał z Lab12 niż  czysta Tucana II. Ale muszę kiedyś zrobić zlot kolegów i porównamy, żeby wyeliminować moje własne przyzwyczajenia, ale z tym czekam na nowe pre.

Rob Nadal masz Purifi ? Zrobił się ten lampowy PRE ? I jak to razem zagrało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.