Skocz do zawartości
IGNORED

HiFi Rose RS150


Basstech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Piotr Marzanna napisał:

Hej! Co sądzicie o dostępności stacji radiowych bo ja mam wrażenie że jakoś słabo to obecnie wygląda po aktualizacji..?

Nie zauważyłem ale być może dlatego, że słucham dosłownie max 10 stacji.

Mam nadzieję, że w końcu z następną aktualizacją w końcu poprawią ogólne działanie streamera. Zmienią SMB1 na SMB2 lub SMB3, poprawią płynność i szybkość skanowania bazy danych itd. Dzisiaj wgrywałem na dysk SSD w Rose parę plików DSD i transfer pomiędzy laptopem a Rose to raptem 16mb/s. Jakaś masakra. Bibliotekę skanuje już od 30 minut i końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

proszę o podpowiedź, od kilku miesięcy posiadam streamer Rose RS150, czy nie umiem ustawić czy tak to działa ale po wybraniu pylisty danego artysty odtwarza mi tylko jego 10 utworów, po naciśnięciu ręcznie aby grało dalej wskakuje mi całkiem inny artysta, nie powiązany nawet z danym gatunkiem muzyki

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

RIPowanie plyt dziala rowniez poprawnie - naped Apple Supedrive.

IMG_9926.jpg

W dniu 21.04.2023 o 12:02, Sebmon666 napisał:

Hej,

Pytanie ,czy za każdym razem przy włączeniu urzadzenia z telefonu muszę podejść do urządzenia aby włączyć bluetooth żeby znów pilot dzalal ?

Dzięki. 

Wydaje mi sie, ze nie. W ustawienach HiFi Rose musisz wlaczyc dzialanie BT tak, aby ikonka na panelu glownym byla podswietlona. Niemniej to tylko moje domniemanie, bowiem w ogole nie uzywam pilota Rose .

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.04.2023 o 19:26, kichanadeta napisał:

RIPowanie plyt dziala rowniez poprawnie - naped Apple Supedrive.

IMG_9926.jpg

Wydaje mi sie, ze nie. W ustawienach HiFi Rose musisz wlaczyc dzialanie BT tak, aby ikonka na panelu glownym byla podswietlona. Niemniej to tylko moje domniemanie, bowiem w ogole nie uzywam pilota Rose .

Właśnie za każdym razem jak włączam urządzenie ze standbay muszę włączyć ikonkę bluetooth na on by pilot działał.

I może przestroga dla tych którzy używają pilota i rose jako przedwzmacniacz.Przy dłuższym przytrzymaniu przycisku + ( poglasnianie ) Rose pogłaśnia na maxa!!! To jest niedopracowane i nie powinno tak być. 

Co za tym idze możecie sobie wyobrazić. 

Edytowane przez Sebmon666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sebmon666 napisał:

Właśnie za każdym razem jak włączam urządzenie ze standbay muszę włączyć ikonkę bluetooth na on

U mnie BT jest wlaczone na stale i przy wylaczeniu urzadzenia - czy to w tryb stanby, czy po odlaczeniu kabla, BT nadal jest wlaczone i dziala.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.08.2023 o 21:51, izapat napisał:

Witam. Posiadam RS250 . Jaka może być przyczyna ? Utwór leci , ale pasek nie nadąża i piosenka  się zacina. Czy to w aplikacji Rose coś nie tak ?

Zachowuje się tak, jakby był za niski transfer danych czyli internet. Ja miałem taki problem jak router mi wariował. Generalnie powinno być tak, że jak utwór leci to szary pasek delikatnie wyprzedza pomarańczowy lub zielony (w przypadku Tidal) pasek. Jak pomarańczowy zrówna się z szarym tzn. że utwór nie jest buforowany i zaraz się zatnie.

W dniu 24.05.2023 o 12:23, Sebmon666 napisał:

Właśnie za każdym razem jak włączam urządzenie ze standbay muszę włączyć ikonkę bluetooth na on by pilot działał.

I może przestroga dla tych którzy używają pilota i rose jako przedwzmacniacz.Przy dłuższym przytrzymaniu przycisku + ( poglasnianie ) Rose pogłaśnia na maxa!!! To jest niedopracowane i nie powinno tak być. 

Co za tym idze możecie sobie wyobrazić. 

Generalnie ten pilot dodawany do tak drogiego urządzenia to jest jakieś nieporozumienie. Kawałek plastiku, w którym coś lata, który ma non stop problem z połączeniem się z urządzeniem. Mogli zrobić zwykły nadajnik IR i działałby o wiele lepiej niż ten dodawany w zestawie. W innych krajach można już reklamować tego pilota i jest wymieniany na nowszy, w srebrnym kolorze. U nas narazie nie ma stanowiska w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2023 o 15:00, Basstech napisał:

 

Generalnie ten pilot dodawany do tak drogiego urządzenia to jest jakieś nieporozumienie. Kawałek plastiku, w którym coś lata, który ma non stop problem z połączeniem się z urządzeniem. Mogli zrobić zwykły nadajnik IR i działałby o wiele lepiej niż ten dodawany w zestawie. W innych krajach można już reklamować tego pilota i jest wymieniany na nowszy, w srebrnym kolorze. U nas narazie nie ma stanowiska w tej kwestii.

Przy zakupie dostałem już srebrny ,niestety przy uruchomieniu urządzenia ze standbay muszę kliknąć bluetooth na one .I to poglasnianie jest niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, adamek_68 napisał:

Ostatnia aktualizacja Rose Connect to jakaś porażka u mnie, aplikacja zrywa co chwilę połączenie z netem i za chwilę się łączy, Przed ostatnia działała prawidłowo, też ma ktoś z Was taki problem?

U mnie ok. , ale po ostatniej aktualizacji wylogowało mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem streemera Rose 150B. jakość dźwieku - petarda-  w porównaniu do poprzedniego streemera jakim był Bluesound N130 i zewnętrzny DAC M2tech Young mkIII.  Jeszcze nie ogarnąłem wszystkich funkcji i mam pytanie, czy można zgrać z zewnetrznego dysku muzykę na wewnętrzny dysk w Rose? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KrisWind napisał:

witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem streemera Rose 150B. jakość dźwieku - petarda-  w porównaniu do poprzedniego streemera jakim był Bluesound N130 i zewnętrzny DAC M2tech Young mkIII.  Jeszcze nie ogarnąłem wszystkich funkcji i mam pytanie, czy można zgrać z zewnetrznego dysku muzykę na wewnętrzny dysk w Rose? Pozdrawiam

Najlepiej przez sieć z NASa na Rose. Przez USB też chyba jest możliwość w menedżerze plików ale tej opcji nie próbowałem. 

Gratuluję zakupu. Może funkcjonalność nie jest najwyższej próby ale dźwiękowo robi robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2024 o 21:12, Basstech napisał:

Najlepiej przez sieć z NASa na Rose. Przez USB też chyba jest możliwość w menedżerze plików ale tej opcji nie próbowałem. 

Gratuluję zakupu. Może funkcjonalność nie jest najwyższej próby ale dźwiękowo robi robotę. 

ok, udało mi się skopiować muzykę poprzez menadżera plików.  Łącząc się po sieci - tą opcje musze popróbować, ale na razie nie udało mi się połączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2024 o 15:45, KrisWind napisał:

czy można zgrać z zewnetrznego dysku muzykę na wewnętrzny dysk w Rose?

Tak

W dniu 22.03.2024 o 11:47, KrisWind napisał:

Łącząc się po sieci - tą opcje musze popróbować, ale na razie nie udało mi się połączyć. 

Tez jest taka mozliowsc. W ponizszym filmie mily pan tlumaczy jak to zrobic od ok.13 min.

 

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.