Skocz do zawartości
IGNORED

Silent Angel Munich m1t


g88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Mam nadzieję, że ktoś tu podpowie. 
 
M1T przyjechał. Zaczynam testy. Na razie na stockowym zasilaniu. Lada dzień na liniowym zasilaniu. Pierwsze wrażenia: łokurwesku! Naprawdę robi robotę ten malec. Malinę z zasilaniem liniowym bije zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony. 
Nie wiem czy to ustrojstwo musi się jakoś wygrzać, czy nie, ale jeśli ma się jeszcze coś poprawić to fantastyczna wiadomość
 

Pytaj dystrybutora. Muszą wiedzieć .
Się tu powoli robi grono "z Monachium"
Ciekawe jak odbierzesz liniowe zasilanie.

Jak mi się Lumin T2 znudzi kiedyś to idę w parkę Monachium + Pontus II ... Po i2s


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy zasilacz liniowy od maliny 5V/3A będzie odpowiedni do m1t? Wg specyfikacji w SA jest: (DC) 5V/2A przy max. 

To jest ok, czy nie jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się orientuje czy zasilacz liniowy od maliny 5V/3A będzie odpowiedni do m1t? Wg specyfikacji w SA jest: (DC) 5V/2A przy max. 
To jest ok, czy nie jest?

Jak masz 3A to mocny jest. No i w specyfikacji masz 2A więc masz spory zapas. Wg mnie na luzie da radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:

Jak mi się Lumin T2 znudzi kiedyś to idę w parkę Monachium + Pontus II ... Po i2s

hehehe

Warto

A jak jeszcze dokupisz dobry optyk i podłączysz tv z różnymi platformami streamingowymi.... Panie to dopiero gra. Ja właśnie brałem Pontusa dlatego żeby podlaczyc do niego i tv i peceta i oczywiście Aniołka po i2s. Wzialem kabel chord clearway polecany przez Piotrka. Ja od siebie polecam ten kabelek optyczny:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kabelek jest naprawdę świetny, koncerty i YouTube brzmią nie do opowiedzenia 👍👍👍

Lumin napewno jest świetny tylko ograniczony możliwością podłączenie do niego urządzeń peryferyjnych. 

Oczywiscie Aniołek zasilany liniowo robi robote 👍. U mnie zasilacz od Pawła z PD. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.12.2022 o 19:31, imbryk82 napisał:

Malinę z zasilaniem liniowym bije zdecydowanie. 

W jakiej konfiguracji masz Malinkę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2022 o 19:31, imbryk82 napisał:

Nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Mam nadzieję, że ktoś tu podpowie. 

 

M1T przyjechał. Zaczynam testy. Na razie na stockowym zasilaniu. Lada dzień na liniowym zasilaniu. Pierwsze wrażenia: łokurwesku! Naprawdę robi robotę ten malec. Malinę z zasilaniem liniowym bije zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony. 

Nie wiem czy to ustrojstwo musi się jakoś wygrzać, czy nie, ale jeśli ma się jeszcze coś poprawić to fantastyczna wiadomość 🙂

 

Hej Imbryku, jakiś ciąg dalszy? 

Miałeś go tylko na testach czy został?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2023 o 23:03, michal rozmus napisał:

W jakiej konfiguracji masz Malinkę? 

Zwykła malina Pi4 bez żadnej nakładki + zasilacz DIY ala sigma, połączenie z DACiem po USB

 

1 godzinę temu, Prawie Audiofil napisał:

Hej Imbryku, jakiś ciąg dalszy? 

Miałeś go tylko na testach czy został?

Został. Nie było innej opcji. Zdecydowana poprawa w każdym aspekcie. Każde pasmo zyskało, dynamika zwiększona, scena szersza i generalnie większa, rozdzielczość większa. No całościowo inny poziom niż malina. I to bez zasilania liniowego. Z zasilaniem jeszcze lepiej. Nie będę tu tworzył poetyckich porównań jak recenzenci niektórych portali 🙂 Po prostu do świetny transport, który robi różnicę.

Gram po USB. Ale zamawiam kabelek I2S i będę testował to połączenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, imbryk82 napisał:

Zwykła malina Pi4 bez żadnej nakładki + zasilacz DIY ala sigma, połączenie z DACiem po USB

 

Dzięki za odpowiedź. Ja mam malinkę z nakładka digione SIG więc pewnie ta roznica nie będzie aż tak wyraźna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Został. Nie było innej opcji. Zdecydowana poprawa w każdym aspekcie. Każde pasmo zyskało, dynamika zwiększona, scena szersza i generalnie większa, rozdzielczość większa. No całościowo inny poziom niż malina. I to bez zasilania liniowego. Z zasilaniem jeszcze lepiej. Nie będę tu tworzył poetyckich porównań jak recenzenci niektórych portali Po prostu do świetny transport, który robi różnicę.
Gram po USB. Ale zamawiam kabelek I2S i będę testował to połączenie.

To czekamy na cdn
Ciekawe czy z Gutkiem po i2s da radę ? Sprawdzałeś ? No i jeśli to jak zagra . Teoretycznie powinno być najlepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Został. Nie było innej opcji. Zdecydowana poprawa w każdym aspekcie. Każde pasmo zyskało, dynamika zwiększona, scena szersza i generalnie większa, rozdzielczość większa. No całościowo inny poziom niż malina. I to bez zasilania liniowego. Z zasilaniem jeszcze lepiej. Nie będę tu tworzył poetyckich porównań jak recenzenci niektórych portali Po prostu do świetny transport, który robi różnicę.
Gram po USB. Ale zamawiam kabelek I2S i będę testował to połączenie.

I jak ci zagrało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


I jak ci zagrało ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zasilanie liniowe jeszcze poprawiło i ułożyło dźwięk. Kolejny kroczek do przodu. Nie napiszę więcej, bo za krótko słuchałem na stockowym zasilaczu. 

Co do i2s - wciąż czekam na kabelek. Płynie z Chin, ale na dniach powinien być u mnie. 

Natomiast mam kilka uwag co do aplikacji:

1) brak sortowania w tidal wg czasu dodania ulubionych albumów czy piosenek

2) sortowanie w qobuz wg gatunku (w ostatnio dodanych płytach) też nie działa tak jak powinno

 

3) po włączeniu muzyki w Vitos i wyjściu z aplikacji muzyka gra oczywiście niezależnie od tego co robię na telefonie i tu nie mam uwag. Natomiast kiedy wchodzę do aplikacji to ona jest jakby uruchamiana od nowa. Muzyka wciąż gra nieprzerwanie, płyta lub playlista, która gra jest do wglądu ale muszę od nowa klikać np qobuz lub tidal lub zasoby żeby zmienić muzykę. W sumie to głupi detal i nie ma wpływu na użytkowanie, ale jakoś mnie tak drażni. Nie próbowałem instalować aplikacji na innym telefonie, więc nie mam porównania.

Czekam na aktualizacje i tidal connect oraz qobuz connect 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zasilanie liniowe jeszcze poprawiło i ułożyło dźwięk. Kolejny kroczek do przodu. Nie napiszę więcej, bo za krótko słuchałem na stockowym zasilaczu. 
Co do i2s - wciąż czekam na kabelek. Płynie z Chin, ale na dniach powinien być u mnie. 
Natomiast mam kilka uwag co do aplikacji:
1) brak sortowania w tidal wg czasu dodania ulubionych albumów czy piosenek
2) sortowanie w qobuz wg gatunku (w ostatnio dodanych płytach) też nie działa tak jak powinno
 
3) po włączeniu muzyki w Vitos i wyjściu z aplikacji muzyka gra oczywiście niezależnie od tego co robię na telefonie i tu nie mam uwag. Natomiast kiedy wchodzę do aplikacji to ona jest jakby uruchamiana od nowa. Muzyka wciąż gra nieprzerwanie, płyta lub playlista, która gra jest do wglądu ale muszę od nowa klikać np qobuz lub tidal lub zasoby żeby zmienić muzykę. W sumie to głupi detal i nie ma wpływu na użytkowanie, ale jakoś mnie tak drażni. Nie próbowałem instalować aplikacji na innym telefonie, więc nie mam porównania.
Czekam na aktualizacje i tidal connect oraz qobuz connect


Ale nie próbowałeś na zwykłym HDMI kablu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada dźwięk na tle innych np. Sotm sms-200 Neo ?

Mam Squeezebox Toucha i szukam czegoś lepszego. Miałem pierwszego Sotma sms-200 i tutaj wolałem S.T.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem co się stało mój M1T  przy próbie uruchomienia Tidala pisze: Failed to load data (Error No: 547), Spotify też nie działa, działa radio internetowe i odtwarzanie z plików  pamięci przenośnej. Nie pomogło wgranie apki sterującej na nowo i resety (android) z iphona  córki też nie działa. Jakby ktoś wiedział co robić to proszę o wskazówki krok po kroku:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Marek68 napisał:

Nie wiem co się stało mój M1T  przy próbie uruchomienia Tidala pisze: Failed to load data (Error No: 547), Spotify też nie działa, działa radio internetowe i odtwarzanie z plików  pamięci przenośnej. Nie pomogło wgranie apki sterującej na nowo i resety (android) z iphona  córki też nie działa. Jakby ktoś wiedział co robić to proszę o wskazówki krok po kroku:)

Spokojnie, naprawiają już firmware. Pisal do mnie dyrektor techniczny SA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marek68 napisał:

Nie wiem co się stało mój M1T  przy próbie uruchomienia Tidala pisze: Failed to load data (Error No: 547), Spotify też nie działa, działa radio internetowe i odtwarzanie z plików  pamięci przenośnej. Nie pomogło wgranie apki sterującej na nowo i resety (android) z iphona  córki też nie działa. Jakby ktoś wiedział co robić to proszę o wskazówki krok po kroku:)

Niestety wysypała się aplikacja. Pracują nad naprawą ale nie ma informacji ile to zajmie. Na chwilę obecną możesz ratować się korzystając z aplikacji BubbleUPNP lub mconnect

Napisałem do dystrybutora, ma razie cisza

2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Spokojnie, naprawiają już firmware. Pisal do mnie dyrektor techniczny SA

Już raz naprawili. Poprawka działała 2 dni i znowu się posypało. Ale bądźmy dobrej myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotrek7 napisał:

Napisałem do dystrybutora, ma razie cisza

Daj spokój, dystrybutor nic nie wie. Do mnie pisał Chorus Chuang z SA. Mają to ogarnąć "next week" czyli od pon do pt. Wcześniej mi pisał że pracują nad tidal connect. Może to przez to? Mam nadzieję że to chlopaki załatwia do połowy tygodnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest fajnie 🥴, poniżej otrzymany mail:

"Hi Michal,

We are deeply sorry that Tidal and Amazon Music services are temporarily unavailable in the Orbiter application for some of our products, which includes M1, M1T, Z1, and Z1 plus. For Tidal users, please follow the attached instructions to  enjoy Tidal service using the device you own during this time. For Amazon Music users we are happy to loan you a B1 or a B1T. You may also choose to purchase these two products at 50% off. These services will be back on line in Orbiter in the near future. Thank you very much for your patience and understanding. 

Best regards,
Chorus Chuang"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Z tym tą cierpliwością i zrozumieniem to "trochę" przesadził  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piotrek7 napisał:

Z tym tą cierpliwością i zrozumieniem to "trochę" przesadził

odpisalem:

"I'm sorry to hear that you have trouble restoring the full potential of your devices. As a user, I wish both you and myself a quick solution to this problem. The lack of such important streaming services as Tidal and Amazon Music must be painful for many users paying plans.
We also need to know that the bubleupnp application has its limitations in the free version.
At the same time, I want to inform you that I will inform about the current situation, users of the largest Audio forum in Poland. I'm doing this because a lot of questions have been asked lately about these problems.
Best regards"

Troche mnie niepokoi jego stwierdzenie:

"These services will be back on line in Orbiter in the near future". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje jak należy rozumieć wyrażenie 

15 minut temu, Mikelas76 napisał:

near future

Jak to zazwyczaj bywa, może to być bardzo względne. Szkoda, bo nadal twierdzę, że M1/M1T są jednymi z najlepszych wyborów pod względem brzmienia w przedziale do 10 tys zł. Ale jak wiadomo, streamer jest tyle wart, ile warte jest jego oprogramowanie. 

Co do BubbleUPNP, mam wersję pełną, płatną od czasu gdy korzystałem z Auralic Mini. Program bardzo funkcjonalny i niezawodny  ale niestety, dźwięk nie jest tak dobry jak z aplikacji Orbiter. Rozdzielczość nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń ale ma zdecydowanie mniejszą "masę". 

Co ciekawe, problemów chyba nie mają użytkownicy Qobuz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to dobry czas na zakup. Teoretycznie jest to sprzęt nie w pełni sprawny więc masz duże pole manewru negocjacji cenowej. Powinno się udać kupić z porządnym rabatem. A warto bo gra na naprawdę wysokim poziomie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, piotrek7 napisał:

To jest to dobry czas na zakup. Teoretycznie jest to sprzęt nie w pełni sprawny więc masz duże pole manewru negocjacji cenowej. Powinno się udać kupić z porządnym rabatem. A warto bo gra na naprawdę wysokim poziomie 

Super pomysł, kupić transport za 5k na którym nie działa większość serwisów streamingowych 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krolewicz napisał:

Super pomysł, kupić transport za 5k na którym nie działa większość serwisów streamingowych 😉

Posiadam od roku do tej pory żadnych problemów nie było (na prawdę żadnych). Moim zdaniem wina leży po stronie tidala. Coś pozmieniali i jest problem. Poczekamy na aktualizacje i będzie grać dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.