Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD w cenie do 15 tys. zł, który przywróci wiarę w płyty CD


Jarosław Kaźmierczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

sony cdp-x7esd

Dla mnie najlepsze lata Sony to od modeli 779ES/559ES a jeszcze lepiej 707/505ES. 505ES jak dla mnie jeden z najładniejszych wyświetlaczy wśród odtwarzaczy CD, tak samo jak budżetowy 897. Te wyświetlacze też były najwyższej jakości, lepsze od tych starszych i późniejszych jak XA5,7,50ES.

XA7ES jest uznawany jako konkurent do Accuphase. Tego miałem przez chwilę bo ceny za ładny egzemplarz dochodziły do poziomu cen Accuphase DP-65 i z całym szacunkiem do Sony to nie te progi.

Ceny tych Sony dzisiaj to jakiś absurd. Byle jaki z serii 7 to cena za jaką można kupić dużo lepszy np NAIM CDX. 

Niedawno widziałem że za Accuphase DP-65 już ponad 10k wołali, dlatego wolałem nowego Denona 1700NE który jako transport jest od tych Accu ( 55/65/75/400/510 ) lepszy.

 

Spróbuj gdzieś tej Wadii posłuchać, to dopiero da Tobie odpowiedź jak brzmią bardzo dobre odtwarzacze. Jeszcze lepiej Ayre C-5xeMP, to dopiero GRA 🙂

10 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

No i na tamte czasy wysoko tego Sony cenili i to bardzo

Bo przełom wybitnych odtwarzaczy CD to lata późniejsze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, muda44 napisał:

Dla mnie najlepsze lata Sony to od modeli 779ES/559ES a jeszcze lepiej 707/505ES. 505ES jak dla mnie jeden z najładniejszych wyświetlaczy wśród odtwarzaczy CD, tak samo jak budżetowy 897. Te wyświetlacze też były najwyższej jakości, lepsze od tych starszych i późniejszych jak XA5,7,50ES.

XA7ES jest uznawany jako konkurent do Accuphase. Tego miałem przez chwilę bo ceny za ładny egzemplarz dochodziły do poziomu cen Accuphase DP-65 i z całym szacunkiem do Sony to nie te progi.

Ceny tych Sony dzisiaj to jakiś absurd. Byle jaki z serii 7 to cena za jaką można kupić dużo lepszy np NAIM CDX. 

Niedawno widziałem że za Accuphase DP-65 już ponad 10k wołali, dlatego wolałem nowego Denona 1700NE który jako transport jest od tych Accu ( 55/65/75/400/510 ) lepszy.

 

Spróbuj gdzieś tej Wadii posłuchać, to dopiero da Tobie odpowiedź jak brzmią bardzo dobre odtwarzacze. Jeszcze lepiej Ayre C-5xeMP, to dopiero GRA 🙂

Bo przełom wybitnych odtwarzaczy CD to lata późniejsze. 

Tylko,że X7ESD,557ESD,555ESD brzmi lepiej od x779 oraz x707,również lepiej jest zbudowany jeżeli chodzi o sam transport.Seria ESD można powiedzieć jest wyżej oceniana.Co do dźwięku zawsze można przebierać w DAC.Co do Wadii to świetnym jest dac z numerem 15.W DP65 siedzi transport Sony jak i w wielu innych odtwarzaczach tej firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shabranido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj jak brzmią japońskie wydania takich płyt jak Ride the lightning. Streamingowi bardzo dużo (jeszcze) brakuje. Oczywiście, jeśli mówimy o jakości bo pod względem łatwości konsumpcji jest bezkonkurencyjny 

Będę szukał tej pozycji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Shabranido napisał:

Tylko,że X7ESD,557ESD,555ESD brzmi lepiej od x779 oraz x707,również lepiej jest zbudowany jeżeli chodzi o sam transport.Seria ESD można powiedzieć jest wyżej oceniana.Co do dźwięku zawsze można przebierać w DAC.Co do Wadii to świetnym jest dac z numerem 15.W DP65 siedzi transport Sony jak i w wielu innych odtwarzaczach tej firmy.

7ESD kiedyś słuchałem w porównaniu z bodajże Arcamem CD23T i Sony niczym nie wyróżniał się na plus.

Tak, im starsze odtwarzacze tym lepsze lasery, część mechaniczna ale im nowsze tym lepsza elektronika.

Nie wiem jak jako transport zachowuje się chwalony 557ESD ale wszystkie inne Sony i Accuphase jakie miałem w roli transportu wypadały gorzej niż Pioneer PD-30AE, nowy za około 1300zł. Więc używanie tamtych Sony które miałem jako transport bo mają dobrze zbudowana mechanikę ale kiepski tor cyfrowy moim zdaniem mija się z celem.

W DP55,65,75,400,510 ( te miałem ) siedzi transport Sony i ale też po wyjściach cyfrowych jest słabiutko. W sumie najlepiej wspominam DP-55 w tej roli i jako najtańszy  wtedy zbudowany budżetowym laserze KSS-240.

 

Od kilku lat obserwuje sztuczne pompowanie legend i cen za Sony, Pioneera Technicsa a ich ceny dawno przebiły lepiej brzmiące odtwarzacze NAIMa, Primare, Wadii, Krella itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, muda44 napisał:

7ESD kiedyś słuchałem w porównaniu z bodajże Arcamem CD23T i Sony niczym nie wyróżniał się na plus.

Tak, im starsze odtwarzacze tym lepsze lasery, część mechaniczna ale im nowsze tym lepsza elektronika.

Nie wiem jak jako transport zachowuje się chwalony 557ESD ale wszystkie inne Sony i Accuphase jakie miałem w roli transportu wypadały gorzej niż Pioneer PD-30AE, nowy za około 1300zł. Więc używanie tamtych Sony które miałem jako transport bo mają dobrze zbudowana mechanikę ale kiepski tor cyfrowy moim zdaniem mija się z celem.

W DP55,65,75,400,510 ( te miałem ) siedzi transport Sony i ale też po wyjściach cyfrowych jest słabiutko. W sumie najlepiej wspominam DP-55 w tej roli i jako najtańszy  wtedy zbudowany budżetowym laserze KSS-240.

 

Od kilku lat obserwuje sztuczne pompowanie legend i cen za Sony, Pioneera Technicsa a ich ceny dawno przebiły lepiej brzmiące odtwarzacze NAIMa, Primare, Wadii, Krella itp

Zgadzam się,że ceny w większości przypadków są sztucznie zawyżane,tutaj nie ma wątpliwości.Dźwięk to już kwestia osobistych preferencji.Transport w Naimie nie  należy do najtrwalszych mechanicznie,chociaż i tak nie jest źle.Na mnie Pioneer PD30AE nie wywarł wrażenia,nic specjalnego.Adekwatnie do ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Shabranido napisał:

Zgadzam się,że ceny w większości przypadków są sztucznie zawyżane,tutaj nie ma wątpliwości.Dźwięk to już kwestia osobistych preferencji.Transport w Naimie nie  należy do najtrwalszych mechanicznie,chociaż i tak nie jest źle.Na mnie Pioneer PD30AE nie wywarł wrażenia,nic specjalnego.Adekwatnie do ceny.

NAMI CDX kosztuje około 4000 czyli mniej niż wołają za te topowe Sony w idealnym stanie. CDX to już moment kiedy mechanizmy i lasery zaczęto robić dużo mniej trwałe ale nie jest źle.

PD-30AE z bardzo dobrym DACem i OKABLOWANIEM  w odpowiedniej klasy systemie pokaże swoje atuty. On nie dociąża, nie dodaje masy, basu itd ale rozdzielczość, precyzja, różnicowanie jest poza zasięgiem wielu odtwarzaczy i transportów jakie znam.

Niestety ze wglądu na cenę przeważnie jest łączony byle czym i z byle czym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, muda44 napisał:

PD-30AE z bardzo dobrym DACem

Myślę, że wątpię😉

Jako posiadacz N-70AE, choć oczywiście nie znam tego CD to zakładam, że DAC w moim streamerze jest lepszy, a mimo to uważam go za słaby (tą samą kość miałem w Yamasze CD-s2100 i też nic specjalnego).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, audiofan01 napisał:

Myślę, że wątpię😉

Jako posiadacz N-70AE, choć oczywiście nie znam tego CD to zakładam, że DAC w moim streamerze jest lepszy, a mimo to uważam go za słaby (tą samą kość miałem w Yamasze CD-s2100 i też nic specjalnego).

Z bardzo dobrym DACem zewnętrznym...

A sam przetwornik ( układ scalony ) nie jest wyznacznikiem jakości brzmienia całego urządzenia jako przetwornika cyfrowo - analogowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, muda44 napisał:

Z bardzo dobrym DACem zewnętrznym...

A sam przetwornik ( układ scalony ) nie jest wyznacznikiem jakości brzmienia całego urządzenia jako przetwornika cyfrowo - analogowego.

Ok choć mogłeś dodać dla jasności, że CD jako transport. Przetwornik nie jest wyznacznikiem ale z dobrego w dobrej implementacji można wydobyć więcej niż z gorszego.

Oczywiście potem do tego wszystkiego 3 razy droższe niż sprzęt kable, gniazda, wtyki i nieodzowny „mod” i mamy Accuphase za grosze😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, audiofan01 napisał:

Ok choć mogłeś dodać dla jasności, że CD jako transport. Przetwornik nie jest wyznacznikiem ale z dobrego w dobrej implementacji można wydobyć więcej niż z gorszego.

Oczywiście potem do tego wszystkiego 3 razy droższe niż sprzęt kable, gniazda, wtyki i nieodzowny „mod” i mamy Accuphase za grosze😉

Kable, gniazda czy wtyki dobiera się do klasy sprzętu a nie jego ceny.

A modyfikacje są dla tych co chcą mieć dobre brzmienie a chcą wydać jak najmniej.

Accuphase to nie jest znowu taki cud. Można taniej i lepiej ale niekoniecznie ładniej i z taką trwałością ( starych modeli ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muda44 napisał:

NAMI CDX kosztuje około 4000 czyli mniej niż wołają za te topowe Sony w idealnym stanie. CDX to już moment kiedy mechanizmy i lasery zaczęto robić dużo mniej trwałe ale nie jest źle.

PD-30AE z bardzo dobrym DACem i OKABLOWANIEM  w odpowiedniej klasy systemie pokaże swoje atuty. On nie dociąża, nie dodaje masy, basu itd ale rozdzielczość, precyzja, różnicowanie jest poza zasięgiem wielu odtwarzaczy i transportów jakie znam.

Niestety ze wglądu na cenę przeważnie jest łączony byle czym i z byle czym.

Pioneer pd-30ae w swojej klasie cenowej jest wybitny. Mam Onkyo c7030, czyli jego "bliźniaka". Po modyfikacji jest lepiej, adekwatnie do jej kosztu. Mam na myśli jego funkcję jako transport tylko i wyłącznie.Nie używam już tego transportu, jest awaryjnie. Ale czasem porównuję go z moim ML No39/390s jako transporty podłączone do DAC Parasound 1500 na PCM63P oraz Bricasti Design M1 DAC, który jest moim "głównym " DAC w systemie. To już wysoka półka w DAC nie tylko cenowo, ale przede wszystkim brzmieniowo. 

I porównanie Onkyo c7030 (Pioneer pd-30ae) z uważanym za "staruszka" niewartego uwagi ML 390S w połączeniu z Bricasti Design M1 DAC  pokazuje jasno jaka jest przepaść między tymi transportami CD. A ML ma dodatkowo swój świetny DAC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, muda44 napisał:

Kable, gniazda czy wtyki dobiera się do klasy sprzętu a nie jego ceny

Czy to nie Ty pisałeś, że tani sprzęt z drogimi kablami może zagrać lepiej niż ten drogi z fabryczną sieciówką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, carlos med napisał:

Pioneer pd-30ae w swojej klasie cenowej jest wybitny. Mam Onkyo c7030, czyli jego "bliźniaka". Po modyfikacji jest lepiej, adekwatnie do jej kosztu. Mam na myśli jego funkcję jako transport tylko i wyłącznie.Nie używam już tego transportu, jest awaryjnie. Ale czasem porównuję go z moim ML No39/390s jako transporty podłączone do DAC Parasound 1500 na PCM63P oraz Bricasti Design M1 DAC, który jest moim "głównym " DAC w systemie. To już wysoka półka w DAC nie tylko cenowo, ale przede wszystkim brzmieniowo. 

I porównanie Onkyo c7030 (Pioneer pd-30ae) z uważanym za "staruszka" niewartego uwagi ML 390S w połączeniu z Bricasti Design M1 DAC  pokazuje jasno jaka jest przepaść między tymi transportami CD. A ML ma dodatkowo swój świetny DAC. 

Hmmm, tylko że ten ML390S jako nowy kosztował tyle co dom na wsi więc łaski nawet dzisiaj nie robi 😉

Używany to też dobre naście tysięcy a nie około 2300zł nowy PD30AE z modem 😉 

No i ważna uwaga, miałem informację co do 2 albo 3 sztuk 390S z prośbą o naprawę. Egzemplarze które po kilka razy krążyły po naprawach które nic nie dały albo na krótko.

Ja osobiście bym się nie odważył dać te naście tysięcy za ten odtwarzacz. 

 

Jak dobrze pamiętam szukałeś dobrych kabli pod tego C-7030, próbowałeś z Ricable Invictus + AQ Carbon a ML390S na zwykłej sieciówce ?

7 minut temu, audiofan01 napisał:

Czy to nie Ty pisałeś, że tani sprzęt z drogimi kablami może zagrać lepiej niż ten drogi z fabryczną sieciówką?

Nie czytasz ze zrozumieniem...

Może i tak często bywa ALE trzeba wiedzieć co i z czym połączyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, carlos med napisał:

Pioneer pd-30ae w swojej klasie cenowej jest wybitny. Mam Onkyo c7030, czyli jego "bliźniaka". Po modyfikacji jest lepiej, adekwatnie do jej kosztu. Mam na myśli jego funkcję jako transport tylko i wyłącznie.Nie używam już tego transportu, jest awaryjnie. Ale czasem porównuję go z moim ML No39/390s jako transporty podłączone do DAC Parasound 1500 na PCM63P oraz Bricasti Design M1 DAC, który jest moim "głównym " DAC w systemie. To już wysoka półka w DAC nie tylko cenowo, ale przede wszystkim brzmieniowo. 

I porównanie Onkyo c7030 (Pioneer pd-30ae) z uważanym za "staruszka" niewartego uwagi ML 390S w połączeniu z Bricasti Design M1 DAC  pokazuje jasno jaka jest przepaść między tymi transportami CD. A ML ma dodatkowo swój świetny DAC. 

Parasound 1500 to świetny dac,te same kości posiada wyżej wymieniona Wadia 15.Mimo upływu lat są nadal bardzo dobrze brzmiące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, muda44 napisał:

Hmmm, tylko że ten ML390S jako nowy kosztował tyle co dom na wsi więc łaski nawet dzisiaj nie robi 😉

Używany to też dobre naście tysięcy a nie około 2300zł nowy PD30AE z modem 😉 

No i ważna uwaga, miałem informację co do 2 albo 3 sztuk 390S z prośbą o naprawę. Egzemplarze które po kilka razy krążyły po naprawach które nic nie dały albo na krótko.

Ja osobiście bym się nie odważył dać te naście tysięcy za ten odtwarzacz. 

 

Jak dobrze pamiętam szukałeś dobrych kabli pod tego C-7030, próbowałeś z Ricable Invictus + AQ Carbon a ML390S na zwykłej sieciówce ?

Nie czytasz ze zrozumieniem...

Może i tak często bywa ALE trzeba wiedzieć co i z czym połączyć.

Mój ML 390S  po przeglądzie i działa bez zastrzeżeń. Oczywiście, że może zdechnąć jak każdy. Sieciówka Oyaide Tunami V2. Z Ricable miałem sieciowke wypożyczona kiedyś ale nie pamiętam modelu, szału nie było. Ich IC Dedalus którego mam jest bardzo dobry, moim zdaniem lepszy od Audioquest carbon. ML nie jest aż tak wrażliwy na kable sieciowe, ale różnice są. Bardzo dobrze sprawdza się też Solid Core Audio  No 1 PRO.

No różnica w cenie tych CD jest nawet dzisiaj. Więc różnica w brzmieniu nie dziwi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, carlos med napisał:

Sieciówka Oyaide Tunami V2

Jakie wtyczki?

26 minut temu, carlos med napisał:

Ricable miałem sieciowke wypożyczona kiedyś ale nie pamiętam modelu, szału nie było

Ja miałem tylko Invictusa i wyparł u mnie z sytemu Gargantuy  AZ

26 minut temu, carlos med napisał:

IC Dedalus którego mam jest bardzo dobry, moim zdaniem lepszy od Audioquest carbon

IC z Ricable nie znam, u mnie na Oyaide AZ910 się skończyło a z AQ mam te lepsze kable HDMI, do subwoofera a coaxial Carbon.

26 minut temu, carlos med napisał:

ML nie jest aż tak wrażliwy na kable sieciowe

Sprawdź go jeszcze na tym co stoi czyli np kawał granitu i sklejki o których pisałem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, muda44 napisał:

Jakie wtyczki?

Ja miałem tylko Invictusa i wyparł u mnie z sytemu Gargantuy  AZ

IC z Ricable nie znam, u mnie na Oyaide AZ910 się skończyło a z AQ mam te lepsze kable HDMI, do subwoofera a coaxial Carbon.

Sprawdź go jeszcze na tym co stoi czyli np kawał granitu i sklejki o których pisałem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oyaide na białych wtykach. 

Nie powiem, transport CD grający z moim DAC Bricasti M1 na poziomie ML390S  bym chętnie sprawdził. Niepotrzebne mi "zdublowane" DAC w CD i zewnętrzny. 

ML 390S waży 23kg. Obudowa jak w czołgu. Platforma zawsze warta uwagi, ale przy tej wadze ma chyba mniejszy wpływ niż przy lekkich urządzeniach. To nie gramofon. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez carlos med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, carlos med napisał:

Oyaide na białych wtykach. 

Nie powiem, transport CD grający z moim DAC Bricasti M1 na poziomie ML390S  bym chętnie sprawdził. Niepotrzebne mi "zdublowane" DAC w CD i zewnętrzny. 

ProJect RS2T wypożycz.

7 minut temu, carlos med napisał:

Oyaide na białych wtykach.

Invictus - pierwsza wersja to dużo lepszy kabel. Obecnej nie znam. Używam innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naim CDX to dobry sprzet . Moj ulubiony odtwarzacz Naima. Mialem CDX2 i to juz nie to, a CDS3 bez przerobek to tez sciema. Meridian 508.24 gra "elegancko" jesli ktos lubi salonowe klimaty. Japonski sprzet homogenizuje dzwiek. Niby trudno sie do czegos przyczepic ale takie tam malzenstwo z rozsadku i 'male szczescie" . Jak to Densen pisal "Zycie za krotkie na nudne hi-Fi" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy już pisałem w tym wątku czy nie. Zdecydowanie warto zainteresować się Lectorem. Bardzo muzykalny i jednocześnie nie pozbawiony szczegółów dźwięk. 
Nie tak popularny jak inne marki ale naprawdę pod względem brzmienia odstaje zdecydowanie na plus.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ! Ten sie nada. Spelnia wszystkie wymogi a pilotem w razie czego mozna obezwladnic intruza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.03.2024 o 19:10, limono napisał:

Naim CDX to dobry sprzet . Moj ulubiony odtwarzacz Naima. Mialem CDX2 i to juz nie to, a CDS3 bez przerobek to tez sciema. Meridian 508.24 gra "elegancko" jesli ktos lubi salonowe klimaty. Japonski sprzet homogenizuje dzwiek. Niby trudno sie do czegos przyczepic ale takie tam malzenstwo z rozsadku i 'male szczescie" . Jak to Densen pisal "Zycie za krotkie na nudne hi-Fi" 

Naim CDX i CDX2 oraz Meridian 508.20 (najbardziej analogowy z Meridianów) to wysoka klasa. Do tego dodałbym jeszcze Linna Ikemi.

Gdyby dziś były produkowane to cenowa półka 30-40kzl.

Z Meridianem 3/4 Accuphasów nie ma najmniejszych szans. O reszcie nie wspomnę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pantagruel napisał:

Wolę ten (absolutnie poważnie):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a co to za cudo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słuchał może takich wynalazków? DAC potrafią robić dobrze może i niedrogie CD?


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, limono napisał:

Mam ! Ten sie nada. Spelnia wszystkie wymogi a pilotem w razie czego mozna obezwladnic intruza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie spełnia warunku wyglądu - brzydszego chyba nie widziałem, skrzyżowanie gofrownicy z kuchenką gazową. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskuje przy bezposrednim kontakcie. Jedna bryla chromowanego metalu. W srodku CDM9 pro i TDA1547 bitstream. 

Jak ktos ma gramofon Transrotora to inny odtwarzacz pachnie mezaliansem. Na razie jeszcze sie wygrzewa.... dopoki nie podlecze kregoslupa..

Pi-Tracer z 47 labs to pol muzyki wycina. Jak ten kot co jak mu nalejesz kawy z mlekiem to kawe wypije a mleko zostawi. Testowalem go kiedys na wystawie audio i wiekszego "mula' wsrod transposortow to chyba nie slyszalem. Podobnie brzmial przetwornik DAC 47 labs -tak super analogowo, ze czlowiek na stojaco usypial.  Ale nie bedze sie madrzyl bo wszyscy byli zachwyceni 47 labs dopoki nie okazalo sie ,ze wzmacniaczyk mozna sobie zlozyc za $20 albo wyciagnac z radia w samochodzie a przetwornik to wogole chyba nic w czesciach ani wartosci intelektualnej nie kosztowal. Bo te uklady to typowa aplikacja producenta chipow. Tylko ta japonska ceramika nie do podrobienia ale i tak swiat "audiophilow" zostal wystawiony na posmiewisko bez szat powiewajac faflami i swiecac gola d...a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.