Skocz do zawartości
IGNORED

Ellipticor A50 mk2 semiactiv


MPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, S0nic napisał:

Zastanawia mnie fakt, że jak bawicie się w te odgrody to nie chcecie dawać wstęgi otwartej z tyłu jak lampizator. Wydaje się to słusznym posunięciem. Wszystkie przetworniki grają w dwie strony.

Przepraszam, ale kto komu zabrania użycia otwartej wstęgi czy magnetostatu w dipolu? Takie rozwiązania są często stosowane, np za pomocą głośników BG Neo3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, NRK napisał:

No to żeby posłuchać monitorów, to będziesz musiał sie bardziej sprężyć bo czeka cię 1600km.😂

Jakbym chciał kupić to bym przyskoczył 😉

1 minutę temu, meloV8 napisał:

Przepraszam, ale kto komu zabrania użycia otwartej wstęgi czy magnetostatu w dipolu? Takie rozwiązania są często stosowane, np za pomocą głośników BG Neo3.

Nikt nie zabrania, pytanie jest czemu u was nie ma? Dlaczego kopułka lepsza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, S0nic napisał:

Nikt nie zabrania, pytanie jest czemu u was nie ma?

Wiesz ile kosztuje otwarta wstęga Raal, jaką stosował Lampizator? Natomiast BG  Neo3 swego czasu byl trudno dostepny w Europie, a sam jego dzwiek niekoniecznie musi kazdemu odpowiadac.

Kopulki maja swoje duze zalety, a do tego sa znacznie tansze. Maja lepsza dyspersje od duzej wstegi. Mozna tez uzyc dwoch kopulek, tak jak to robil Linkwitz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 minut temu, S0nic napisał:

Nikt nie zabrania, pytanie jest czemu u was nie ma? Dlaczego kopułka lepsza?

Sonic, a Ty jakie masz kolumny? Pewnie jakieś tip-top pomierzone i dopracowane? Wrzuć model albo jakieś pomiary, zainspiruj kolegów, może się czegoś nauczą od fachowca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

Sonic, a Ty jakie masz kolumny? Pewnie jakieś tip-top pomierzone i dopracowane? Wrzuć model albo jakieś pomiary, zainspiruj kolegów, może się czegoś nauczą od fachowca. 

A to co 😄

jak Filip z konopi 😄

oczywiście że mam zajebiście pomierzone kolumny, podobnie jak kit o którym jest temat 

 

11 minut temu, meloV8 napisał:

Wiesz ile kosztuje otwarta wstęga Raal, jaką stosował Lampizator? Natomiast BG  Neo3 swego czasu byl trudno dostepny w Europie, a sam jego dzwiek niekoniecznie musi kazdemu odpowiadac.

Kopulki maja swoje duze zalety, a do tego sa znacznie tansze. Maja lepsza dyspersje od duzej wstegi. Mozna tez uzyc dwoch kopulek, tak jak to robil Linkwitz.

Wiem, że bardzo droga 😕

Rozumiem, dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, S0nic napisał:

oczywiście że mam zajebiście pomierzone kolumny, podobnie jak kit o którym jest temat 

Z takim tonem to żegnam z tego wątku. 

 

Jak zamiast mącić wodę, coś sensownego będziesz miał do napisania to daj mi znać na PW, ściągnę Ci tu blokadę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, S0nic napisał:

Ja ze Śląska jestem, daleko do cb mam

Nie takie odleglosci pokonywali chetni do posluchania, a jesli jeszcze, to Dolny Slask...? Ilez to ja razy w zyciu jezdzilem do Szklarskiej Poreby - w tym mase razy motocyklem :-)

Zreszta dla "rasowego" audiofila (melomana), majacego mozliwosc bezposrednio zapoznac sie i posluchac takiej - nie klasyczjnej - konstrukcji, pokonanie takiej odleglosci, to raczej nie problem  :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lutek napisał:

Nie takie odleglosci pokonywali chetni do posluchania, a jesli jeszcze, to Dolny Slask...? Ilez to ja razy w zyciu jezdzilem do Szklarskiej Poreby - w tym mase razy motocyklem 🙂

Zreszta dla "rasowego" audiofila (melomana), majacego mozliwosc bezposrednio zapoznac sie i posluchac takiej - nie klasyczjnej - konstrukcji, pokonanie takiej odleglosci, to raczej nie problem  🙂

😉 Racibórz/Rybnik

Dzięki za zaproszenie!

3 godziny temu, plastik1989 napisał:

Z takim tonem to żegnam z tego wątku. 

 

Jak zamiast mącić wodę, coś sensownego będziesz miał do napisania to daj mi znać na PW, ściągnę Ci tu blokadę. 

I co jeszcze wymyślisz? 🙂 mącisz wodę, to żeś mnie rozbawił 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, S0nic napisał:

😉 Racibórz/Rybnik

 Trohe dalej jak ja mam do Szklarskiej - ok. 330 km,  bo  470 km. Ale za to jak posluchasz, to zaraz zechcesz sobie sklecic taka podobna konstrukcje  :-), :-), :-)..................   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, S0nic napisał:

A to co 😄

jak Filip z konopi 😄

za mało gadałeś z plastic1989 nie zna Cię Twojego systemu iopartego o kolumny Arka Szwedy

i nie zaprosłeś go na piwo na AVS to teraz nadrabiaj 🙂

3 godziny temu, plastik1989 napisał:

Z takim tonem to żegnam z tego wątku.

odblokuj S0nica to dobry młody chłopak i do tego pasjonat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, slawek.xm napisał:

za mało gadałeś z plastic1989 nie zna Cię Twojego systemu iopartego o kolumny Arka Szwedy

i nie zaprosłeś go na piwo na AVS to teraz nadrabiaj 🙂

odblokuj S0nica to dobry młody chłopak i do tego pasjonat

Chyba oszalales, że będę się płaszczył i tłumaczył przed plastikiem 🙂

I te jego punkty, przedszkole, podobnie jak jego zachowanie. Od dawna się zastanawiam dlaczego on nadal jest moderatorem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

odblokuj S0nica to dobry młody chłopak i do tego pasjonat

No niestety poznałem go tylko ze strony usera, który mając problem z moderacją jedynie co jest w stanie zrobić to napisać bluzgi na PW/zgłoszenie moderacyjne, a później publicznie lamentuje, że dostał punkty i uważa, że to przedszkole... Niestety czasami zdarza się taki delikwent, ale jakoś musimy sobie z tym radzić. 

Ja nie potrafię napisać do Niego tak by zrozumiał, więc jeśli masz takie zdolności, cierpliwość i chęć do tego, to wytłumacz temu "dobremu młodemu chłopakowi", że Jego obecność tu nie jest żadnym obowiązkiem, że jak go wkurza moderacja to niech idzie sobie gdzie indziej, że jak ma zamiar się kopać i przepychać z moderatorem to będzie mu tu ciężko pisać i że czasem lepiej ugryźć się w język niż zabłysnąć na siłę. Sorry, ale nas w moderacji jest kilku, userów kilka tysięcy i z każdym się kłócić nie będziemy. Możesz mu też dodać, że to ostani post w tym wątku, który dotyczy Jego osoby i tego co o mnie myśli, jeśli w jakiś błyskotliwy sposób na to odpowie, to będzie miał kolejny powód do płaczu o punkty i mierność mojej moderacji.

EOT. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej nie wtrącać się , bo wpierdziel od obydwu dostanę.... 🙂

dogadajcie się idą święta ....naprawdę można 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
19 minut temu, slawek.xm napisał:

może lepiej nie wtrącać się , bo wpierdziel od obydwu dostanę.... 🙂

dogadajcie się idą święta ....naprawdę można 🙂

Dobra, zmiana tematu. Jadę w następnym tygodniu słuchać 3way na Ellipticorach, z jakimi wzmacniaczami najlepiej się to zgrywa? Lampa, tranzystor? Są prądożerne - tak z grubsza, na co się przygotować. Wiem, że każda aplikacja jest Inna, ale same głośniki premiują jakiś konkretny typ amplifikacji\? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że jednak dość mocny tranzystor ewentualnie hybryda

ale jak posłuchasz to napisz z czym zagrały wg Ciebie najlepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Dobra, zmiana tematu. Jadę w następnym tygodniu słuchać 3way na Ellipticorach, z jakimi wzmacniaczami najlepiej się to zgrywa? Lampa, tranzystor? Są prądożerne - tak z grubsza, na co się przygotować. Wiem, że każda aplikacja jest Inna, ale same głośniki premiują jakiś konkretny typ amplifikacji\? 

U mnie znacznie lepiej klasa D (Puriffi Eval 1) niż dużo droższa lampa (Audio Areo Power Amp). Więc cyfra , tranzystor o b. małych zniekształceniach . Raczej ten kierunek..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubie yb często przewija się jeszcze Gato ,duża część osób z forum z dopracowanymi systemami chwali też Moona.Michał ,,Pantaleon '' przesiadł się na niego z bardzo dobrym skutkiem z cyfrowego Devialeta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, plastik1989 napisał:

Jadę w następnym tygodniu słuchać 3way na Ellipticorach

To moze i o mnie zahacz...?  Rowniez 3 way, ale na Revelatorach, a na dole Acoustis Elegance Dipole15. Bardzo ciekawilaby mnie Twoja opinia, co do ewentualnych roznic, gdyz troche bije sie z myslami, czy jeszcze nie zdecydowac sie na - ostatnie juz - odgrody na Elpticorach, choc - jak dla mnie - z zadnych kolumn nie mialem jeszcze takiej przyjemnosci ze sluchania muzyki jak z obecnych. Mowie "ostatnie". bo pomalu trzeba bedzie umierac 😞

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, Lutek napisał:

To moze i o mnie zahacz...?  Rowniez 3 way, ale na Revelatorach, a na dole Acoustis Elegance Dipole15. Bardzo ciekawilaby mnie Twoja opinia, co do ewentualnych roznic, gdyz troche bije sie z myslami, czy jeszcze nie zdecydowac sie na - ostatnie juz - odgrody na Elpticorach, choc - jak dla mnie - z zadnych kolumn nie mialem jeszcze takiej przyjemnosci ze sluchania muzyki jak z obecnych. Mowie "ostatnie". bo pomalu trzeba bedzie umierac 😞

To może kiedyś, bo niestety teraz mi się zwaliło na głowę kilka nie miłych rzeczy i następne kilka miesięcy będzie ciężkie dla mnie... A ten odruch o którym pisałem mam 10km od domu, więc to zawsze można w jedno popołudnie ogarnąć. Dzięki za zaproszenie na pewno kiedyś skorzystam i również zapraszam do siebie jak sprawy mi się trochę poukładają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś klasa D mnie nie zachwyca. Słuchałem konstrukcji z górnych przedziałów cenowych ( monobloki za 300 kzł ) i jakoś mnie nie zachwyciły, zdecydowanie wole A klasowe rozwiązania, choć nie wszystkie. D klasa jest jakaś taka beznamiętna, sucha, niby nic konkretnego nie można zarzucić, ale brak emocji. Dlatego trochę z niepokojem będę czekał na realizację basu w A50 na Hypexach. Mam nadzieję, że w tej roli klasa D się sprawdzi. 

2 godziny temu, Lutek napisał:

To moze i o mnie zahacz...?  Rowniez 3 way, ale na Revelatorach, a na dole Acoustis Elegance Dipole15. Bardzo ciekawilaby mnie Twoja opinia, co do ewentualnych roznic, gdyz troche bije sie z myslami, czy jeszcze nie zdecydowac sie na - ostatnie juz - odgrody na Elpticorach, choc - jak dla mnie - z zadnych kolumn nie mialem jeszcze takiej przyjemnosci ze sluchania muzyki jak z obecnych. Mowie "ostatnie". bo pomalu trzeba bedzie umierac 😞

Lutek tylko nie umieraj do stycznia bo się do Ciebie wybieram 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MPB

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Dzięki za zaproszenie na pewno kiedyś skorzystam

No to jak bylbys tak uprzejmi i sie ze mna skontaktowal jak juz Ci sie sprawy uloza, bo na przypomnienie z mojej strony po paru miesiacach nie mozesz liczyc, bo z pamiecia u mnie powazne problemy.

2 godziny temu, MPB napisał:

Lutek tylko nie umieraj do stycznia bo się do Ciebie wybieram 😉

Ciesze sie i w zwiazku z tym moze do tego czasu uda sie jeszcze nie umrzec :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lutek napisał:

To moze i o mnie zahacz...?  Rowniez 3 way, ale na Revelatorach, a na dole Acoustis Elegance Dipole15. Bardzo ciekawilaby mnie Twoja opinia, co do ewentualnych roznic, gdyz troche bije sie z myslami, czy jeszcze nie zdecydowac sie na - ostatnie juz - odgrody na Elpticorach, choc - jak dla mnie - z zadnych kolumn nie mialem jeszcze takiej przyjemnosci ze sluchania muzyki jak z obecnych. Mowie "ostatnie". bo pomalu trzeba bedzie umierac 😞

Ale o co chodzi z tym umieraniem. Ty tak na poważnie ,czy to jakaś przenośnia tylko..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MPB napisał:

Jakoś klasa D mnie nie zachwyca. Słuchałem konstrukcji z górnych przedziałów cenowych ( monobloki za 300 kzł ) i jakoś mnie nie zachwyciły, zdecydowanie wole A klasowe rozwiązania, choć nie wszystkie. D klasa jest jakaś taka beznamiętna, sucha, niby nic konkretnego nie można zarzucić, ale brak emocji. Dlatego trochę z niepokojem będę czekał na realizację basu w A50 na Hypexach. Mam nadzieję, że w tej roli klasa D się sprawdzi. 

Lutek tylko nie umieraj do stycznia bo się do Ciebie wybieram 😉

A jak długo słuchałeś tych monoboków ? Kilka godzin czy kilka dni ?  Przez ostatnie 20 lat słuchałem tylko lamp i jak włączyłem Purifi to nie od razu zrozumiałem co się dzieje . "Zwrotnica" przełączyła mi się dopiero po kilku dniach. Po powrocie do lampy wszędzie już słyszałem te "lampowe" zniekształcenia. Nie wiem jak inne cyfrowe wzmacniacze ale Purifi na pewno nie gra beznamiętnie i sucho. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
8 godzin temu, electro napisał:

Te Purifi sa uznawane za bestbuy.

To bardzo "przeźroczyste" końcówki. Z dobrym preampem mogą zagrać ciekawie - tylko o ten preamp może być trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wojtek napisał:

A jak długo słuchałeś tych monoboków ? Kilka godzin czy kilka dni ?  Przez ostatnie 20 lat słuchałem tylko lamp i jak włączyłem Purifi to nie od razu zrozumiałem co się dzieje . "Zwrotnica" przełączyła mi się dopiero po kilku dniach. Po powrocie do lampy wszędzie już słyszałem te "lampowe" zniekształcenia. Nie wiem jak inne cyfrowe wzmacniacze ale Purifi na pewno nie gra beznamiętnie i sucho. 

Nie słuchałem ich w jednym ciągu długo ale za to dość często i moje obserwacje są raczej ugruntowane, nie słuchałem Purifi. Wiem, że to trochę inna koncepcja realizacji klasy D niż Ncore. Ja słucham zarówno na lampie - jeden system mam na SET z 300 B XLS , jak i na tranie - w głównym systemie mam A klasowe mocne końcówki, według mnie wybitnie brzmiące. Porównywanie D klasowego wzmacniacza do lampy jest ryzykowne - efekt zależy przede wszystkim od preferencji słuchającego. Jeżeli ktoś kocha lampy to nic go z tej miłości nie wyleczy ;). Ja porównywałem D klasę z monoblokami A klasowymi i ten typ prezentacji według mnie ma więcej emocji, a przecież o to chyba chodzi w naszej szajbie 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Miałem okazję porównać Purifi z dwoma preampami lampowymi oraz wzmacniaczami lampowymi. Jeśli ktoś lubi lampowe brzmienie i potrzebuje dużej mocy to dobre zestawienie. Jeśli kolumny są wysokoskuteczne to mocy nie potrzebują i wzmacniacz lampowy je właściwie napędzi. Ellipticory wydają się być głośnikami z którymi wzmacniacz lampowy nie powinien mieć problemów o ile konstruktor czegoś tu nie "zepsuje". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wojtek napisał:

Ale o co chodzi z tym umieraniem. Ty tak na poważnie ,czy to jakaś przenośnia tylko..

Troche zartobliwie, a i tez troche na powaznie, bo chyba w mojej sytuacji mozna juz powazniej o tym myslec, gdyz juz ponad siedemdziesiecioletni dziadek jestem, a przy tym wiele dolegliwosci i chorob.                           

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lutek napisał:

Troche zartobliwie, a i tez troche na powaznie, bo chyba w mojej sytuacji mozna juz powazniej o tym myslec, gdyz juz ponad siedemdziesiecioletni dziadek jestem, a przy tym wiele dolegliwosci i chorob.                           

Czyli drobnostki same.. 🙂 Jestem trochę młodszy a kilka lat temu zdiagnozowano pana czerniaka. Najważniejsze ,że na słuch się nie rzuciło bo to w naszym hobby najważniejsze jest. Zdrowia życzę .

13 godzin temu, Seyv napisał:

To bardzo "przeźroczyste" końcówki. Z dobrym preampem mogą zagrać ciekawie - tylko o ten preamp może być trudno.

U mnie Purifi gra z pre Atheną, pełna synergia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.