Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe do sali kinowej


muaddibb83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Całe życie marzyłem o sali kinowej i chyba się nareszcie uda. Finanse maksymalnie pozwoliły mi na stworzenie pokoju 20m2 (4 na 5m).

Mam masę filmów bluray i kino domowe, ale go nigdy prawie nie mogłem używać (ciągłe przeprowadzki, sąsiedzi itd.). Teraz chciałbym zacząć od nowa.

Mam jednak sporo pytań, mam nadzieję, że znajdą się mądrzejsi ode mnie i mi pomogą. Z góry dziękuję.

 

1. Czy warto inwestować w dolby atmos, bo w sali będzie ekran 120", od którego pewnie muszę się odsunąć na 4m. Za mną zostanie także jakieś 70-80cm od ucha?

2. Zainteresowany jestem zestawem 7.1.2 pod właśnie Dolby Atmos, chyba, że mam za mało miejsca wtedy 5.1 (mam jakby co do tego starego Onkyo 576 czy coś takiego

3. Fajnie byłoby się zmieścić w 10-15tys. zł

4. Salka to 95% filmy (bluray, netflix, youtube), 5% muzyka.

5. Jak najlepiej ustawić głośniki i w ogóle przygotować salę kinową? Jestem na etapie (przed wejściem elektryków) więc mogę wszystko. Ściany, wyciszenie, wyciemnienie, oświetlenie, kolory ścian. Dosłownie wszystko. Jakiekolwiek porady są mile widzianie. Wydaję na to całą swoją kasę, więc chcę aby było warto.

 

Przed zakupem pewnie pojadę na jakiś odsłuch, ale muszę wiedzieć co i jak. Nigdy nawet na takowym nie byłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie by ktoś Ci odpowiedzial, bo po prostu się nie da.Za budowę.salek biorą sje.pasjonaci, którzy odrobili pracę domową.Drogi na skróty tu nie ma, chyba, ze powierzysz temat profesjonalistom, ale w tych pieniądzach to nierealne.

Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kupić zestawu kina domowego za 15 koła... Dzięki, zajebiste widzę tutaj macie forum... Już mi pomagają gdzie indziej. I tak.. się da, trzeba tylko chcieć. I kto mądry to się odezwał, przedstawił ofertę i zarobi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, muaddibb83 napisał:

Witam. 

Całe życie marzyłem o sali kinowej i chyba się nareszcie uda. Finanse maksymalnie pozwoliły mi na stworzenie pokoju 20m2 (4 na 5m).

Mam masę filmów bluray i kino domowe, ale go nigdy prawie nie mogłem używać (ciągłe przeprowadzki, sąsiedzi itd.). Teraz chciałbym zacząć od nowa.

Mam jednak sporo pytań, mam nadzieję, że znajdą się mądrzejsi ode mnie i mi pomogą. Z góry dziękuję.

 

1. Czy warto inwestować w dolby atmos, bo w sali będzie ekran 120", od którego pewnie muszę się odsunąć na 4m. Za mną zostanie także jakieś 70-80cm od ucha?

2. Zainteresowany jestem zestawem 7.1.2 pod właśnie Dolby Atmos, chyba, że mam za mało miejsca wtedy 5.1 (mam jakby co do tego starego Onkyo 576 czy coś takiego

3. Fajnie byłoby się zmieścić w 10-15tys. zł

4. Salka to 95% filmy (bluray, netflix, youtube), 5% muzyka.

5. Jak najlepiej ustawić głośniki i w ogóle przygotować salę kinową? Jestem na etapie (przed wejściem elektryków) więc mogę wszystko. Ściany, wyciszenie, wyciemnienie, oświetlenie, kolory ścian. Dosłownie wszystko. Jakiekolwiek porady są mile widzianie. Wydaję na to całą swoją kasę, więc chcę aby było warto.

 

Przed zakupem pewnie pojadę na jakiś odsłuch, ale muszę wiedzieć co i jak. Nigdy nawet na takowym nie byłem.

Oczywiście gratuluję pomysłu 👍

Pomieszczenie jak najbardziej się nadaje.

Można w nim z powodzeniem zrobić 7.4.4

Lecz wymiary to jedno a układ to drugie ...

 

Nic nie napisałeś gdzie to pomieszczenie się znajduje .Nic o oknach drzwiach grzejnikach i wysokości 

No i sprawa najważniejsza ..  

 Budżet jakim dysponujesz to  zaledwie ułamek tego  aby stworzyć salkę z prawdziwego zdarzenia...

Dodatkowo jest potrzebna podstawowa wiedza o audio i akustyce...Jest tu kilka tematów na forum gdzie takie salki powstały...

Między innymi mój temat.😉

Poszukaj poczytaj a potem pomyśl.Czy jesteś gotowy na taką przygodę?

 

5 minut temu, muaddibb83 napisał:

Już mi pomagają gdzie indziej. I tak.. się da, trzeba tylko chcieć. I kto mądry to się odezwał, przedstawił ofertę i zarobi

Za nim wydasz to poczytaj o  tym  Co napisałem.

Ludzi z zerową wiedzą najłatwiej wbić na minę.Sprzedać można im wszystko , a potem tylko płacz i zgrzytanie zębów... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, max720 napisał:

Jak najbardziej:)

W 20 m2 będzie super 🙂

Ta.... i tu się zgadzam ale nie w tych pieniądzach...i z tymi oczekiwaniami😉

26 minut temu, max720 napisał:

Jak najbardziej:)

W 20 m2 będzie super 🙂

Ta.... i tu się zgadzam ale nie w tych pieniądzach...i z tymi oczekiwaniami😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, muaddibb83 napisał:

Nie da się kupić zestawu kina domowego za 15 koła... Dzięki, zajebiste widzę tutaj macie forum... Już mi pomagają gdzie indziej. I tak.. się da, trzeba tylko chcieć. I kto mądry to się odezwał, przedstawił ofertę i zarobi. 

Kolego, żyjesz złudzeniami.Cena przebudzenia to 15k, ok, kto Ci zabroni. Ja nie robie onstalacji i nie handluje sprzetem, więc komentarz, że zarobi kto inny, jest nie na miejscu.Ja wiem co za ile się da, bo sam trochę robiłem u siebie.

Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, muaddibb83 said:

Dzięki, zajebiste widzę tutaj macie forum... Już mi pomagają gdzie indziej. I tak.. się da, trzeba tylko chcieć. I kto mądry to się odezwał, przedstawił ofertę i zarobi. 

Szczerze nie bardzo rozumiem takie roszczeniowe zachowanie. Skoro wiesz, ze DA SIĘ zrobic kino z budzetem 10-15tys to po co własciwie ten temat? Od razu strzelasz focha. Skoro ktos na innym forum przedstawił ofertę i z tego co napisałes ten ktoś jeszcze na tym zarobi, to Twoja sprawa ale zapewne zaproponuje Ci największy badziew ktorego wielu tutaj kinem nie nazwie.

Gmow dobrze radzi, ze jesli sie nie znasz to będziesz podatny na sugestie "magików" ktorzy sprzedadzą g.. w ładnym papierku.

Trochę pokory, a napewno cos da się skompletować tylko raczej nie od razu docelowy zestaw.

Proponuje na start np 5.1 a pozniej uzupełnic o pozostałe głosniki. Kable mozesz połozyc juz teraz pod rozbudowę do Atmosa ale nie licz ze zmiescisz się w takim budzecie kupując wszystko od razu. No chyba ze zadowolisz się najtanszym marketowym sprzętem kupionym jako uzywany...

Nikt tu nie chce zniechęcac do budowy KD bo to forum pasjonatów ale czasem kubeł zimnej wody jest potrzebny dla kogoś, kto jest w gorącej wodzie kąpany. Mozna w ten sposob sporo zaoszczędzić. A przeciez lepiej uczyc się na cudzych błędach. Rzadko kiedy osoba bez doswiadczenia w temacie KD dokonuje przemyslanych i sensownych zakupów juz na początku przygody.

Nawet jesli kupisz np projektor jakis tani za 3k, do tego ampli za 4k to na wszystkie głosniki zostanie 3-8k. Dobry subwoofer tez nie kosztuje 500zł tylko troszkę więcej. Za to co zostanie musisz jeszcze kupić 9 głosnikow przy konfigu 7.1.2...

Nawet jesli się zmiescisz (a jest to mozliwe) w tych pieniądzach to niestety będzie to bardzo budzetowy sprzęt a przeciez nie taki chciałbys widzieć w wymarzonej salce. Juz nawet nie wspominam o akustyce, ekranie itp...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się w 15 za sprzęt .

Adaptacja i aranżacja , to inny temat.

Nie handluje sprzętem , bawię się , przewalam , testuję , poszukuję. Nie wiem , czy na tym można zarobić , czy stracić . Mam pracę zmianową i delegacje i czasami troszkę wolnego na pasje 

Zawsze można trafić na ,,trupa,, . Mam same 100% pewne ,,zabawki,,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 15 tys na samo audio, czy na audio i wideo?
Ja zrozumiałem, że to na samo audio.
Myślę, że samo audio za 15 tys to można kupić.
Ja bym szedł w 5.1.4 w takim pomieszczeniu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, RAF77 said:

Ale 15 tys na samo audio, czy na audio i wideo?
Ja zrozumiałem, że to na samo audio.

Ja zrozumiałem, ze na wszystko czyli A/V plus akustyka itp. Same głosniki i AVR to tez jeszcze nie kino 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, brewka87 napisał:

Ja zrozumiałem, ze na wszystko czyli A/V plus akustyka itp. Same głosniki i AVR to tez jeszcze nie kino 😉

Dokładnie tak...

Chyba że Autor tematu ma na myśli gołe ściany okitrane czarną śnieżką i do tego zestaw z marketu za te przysłowiowe 15 tysi...

Ale to nie ma nic wspólnego z poważnym   kinem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, Gmow1977 said:

Chyba że Autor tematu ma na myśli gołe ściany okitrane czarną śnieżką i do tego zestaw z marketu

Tego nie wiemy bo autor tematu chyba się obraził 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak...
Chyba że Autor tematu ma na myśli gołe ściany okitrane czarną śnieżką i do tego zestaw z marketu za te przysłowiowe 15 tysi...
Ale to nie ma nic wspólnego z poważnym   kinem
Pod koniec pierwszego posta, pisze coś o adaptacji pomieszczenia ale początek jest na temat sprzętu audio i tego czy iść w atmosa, tam też jest wymieniona kwota. O projektorze tam nie ma ani słowa.
Stąd sądzę, że te 15 tys to na samo audio a na inne sprawy jest inny budżet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, RAF77 napisał:

Pod koniec pierwszego posta, pisze coś o adaptacji pomieszczenia ale początek jest na temat sprzętu audio i tego czy iść w atmosa, tam też jest wymieniona kwota. O projektorze tam nie ma ani słowa.
Stąd sądzę, że te 15 tys to na samo audio a na inne sprawy jest inny budżet.

W pierwszym poście pisał ,że kino już ma

23 godziny temu, muaddibb83 napisał:

Mam masę filmów bluray i kino domowe, ale go nigdy prawie nie mogłem używać

W sumie to ciężki Kaliber.

To już nieistotne strzelił focha i skończył dyskusję...Jemu już "TAM" pomogli...😉

Także możemy już sobie nasze rozkminki darować...🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha

na sąsiednim forum, ha, jakość nie widzę propozycji sprzętowych. i wciąż nie wiadomo na co te 15kzl. na głośniki czy też i resztę elektroniki.

a na fejzbuku przed chwilą:

...

"kącik kinowy: Denon avr-2700h. Klipsch SPL-150 będzie jeszcze jeden zamiast kwiatków

Klipsh rp502s

Klipsch rp504c

Klipsch rp8000f II

Amplituner niestety nie wytrzymuje grzeje się i wyłącza, przy stereo jeszcze daje rady ale koncerty na wszystkich kanałach i podkręceniu głośności pogra tylko chwilę. Pytanie na co wymienić"

...

😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ro35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, Gmow1977 said:

W pierwszym poście pisał ,że kino już ma

Określenie "kino domowe" często jest rownowazne z zestawem audio 5.1 bo tak to było reklamowane 20 lat temu i zakładam, ze w tym przypadku tez chodziło o jakieś "kino".

25 minutes ago, Gmow1977 said:

To już nieistotne strzelił focha i skończył dyskusję...Jemu już "TAM" pomogli...😉

Także możemy już sobie nasze rozkminki darować...🙂

Jest to bardzo prawdopodobne i ja nalezę do tych, którzy nie lubią pomagać na siłę, chociaz ogolnie pomagac lubię 🙂

20 minutes ago, STELVIO said:

Temat ma założony także na sąsiednim forum. Tam się kwotą nikt nie przejął. Stali weterani podpowiadają co i jak.

Tu nie chodzi o to, ze ktoś przejął się kwotą, tylko temat w pierwszym poście był tak nakreślony jakby ta kwota miała być na wszystko, od głosników, amplitunera po projektor i adaptację, a to juz rodzi realne obawy, ze tak tanio się nie da. Potem autor się obraził i sobie poszedł "tam" gdzie ktos jeszcze na tej instalacji "zarobi"...

Uwazam, ze lepiej poradzic kupowanie sprzętu etapami, zacząc od skromniejszej instalacji i dokupowac kolejne elementy pozniej mając z tego co jakis czas frajdę, bo znowu jakis progres, niz kupic wszystko na raz aby tylko duzo głosnikow było i w dłuzszej perspektywie załowac wydanych pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji.
Z mojej strony to bardziej taki sarkazm był.
Przecież większość tematów, problemów, propozycji, pomysłów już było poruszana. Tu czy tam. A "nowym" wciąż nic nie chce się szukać. Ileż można pisać na te same wręcz identyczne tematy. Wydaje mi się, że śmiało można lecieć po tematach kopiuj - wklej. I tak nikt tego nie doceni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, STELVIO said:

100% racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Z mojej strony to bardziej taki sarkazm był. emoji6.png

Wybacz, nie zaskoczyłem 🤣

Mea culpa 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, STELVIO napisał:

100% racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Z mojej strony to bardziej taki sarkazm był. emoji6.png
Przecież większość tematów, problemów, propozycji, pomysłów już było poruszana. Tu czy tam. A "nowym" wciąż nic nie chce się szukać. Ileż można pisać na te same wręcz identyczne tematy. Wydaje mi się, że śmiało można lecieć po tematach kopiuj - wklej. I tak nikt tego nie doceni.

Mam takie samo zdanie.

Ludzie to naprawdę ...leniwi są .

W sumie to w każdym takim przypadku /temacie powinno się odsyłać do wyszukiwarki....AModeracja powinna przypominać o tym nowicjuszom...

Bo ileż można w nieskończoność pisać to samo...

Tzn. Ja nawet w takich tematach się nie udzielam...Ten mnie zainteresował.Bo chodziło o dedykowane pomieszczenie.Jeśli Autor by trochę wyraźniej się określił i zadeklarował  jakąś chęć do tworzenia tematu ,to bym się nawet zaangażował...ale nic cisza więc ...

Pora spadać😅

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, Gmow1977 said:

Jeśli Autor by trochę wyraźniej się określił i zadeklarował  jakąś chęć do tworzenia tematu ,to bym się nawet zaangażował...ale nic cisza

Typowe zachowanie uzytkownikow z iloscią postów < 2, ktorzy zadają takie "skomplikowane" pytania 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele tam się nie rozpisali
Może ze 2 posty odpowiedzi, plus oczywiście kiki mu złożył ofertę na priv i po temacie.

Jedyne co napisał tam więcej, to że ma projektor wybrany, czyli jest on w osobnym budźcie.
Tak, jak ja to zrozumiałem.

Adaptacja pomieszczenia, to będzie czarna śnieżka, podejrzewam, dlatego nie została nawet ujęta w kosztach.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minutes ago, RAF77 said:

Jedyne co napisał tam więcej, to że ma projektor wybrany, czyli jest on w osobnym budźcie.

Ja pisalem w odniesieniu do tego co napisal tutaj. 

Nie wydaje mi się aby miała sens zabawa w detektywa i sklejanie historii na podstawie wypowiedzi na 3 roznych forach 😎

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Spróbowałbym dosunąć nieco kanapę do przodu (moim zdaniem z 3m spokojnie da radę oglądać 120"), a wtedy możesz pójść w 5.1.4 lub 7.1.4, ale 7.1.4 już jest znacznie droższym przedsięwzięciem. 

Co do elektroniki i kolumn, na kiedy planujesz zakup? Masz sufit podwieszany? 🙂 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.