Skocz do zawartości
IGNORED

POMOCY - kolumny do pokoju 12m2


mario

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprzedaje. Dalem ogloszenie, a to nie jest rownoznaczne. Jestem daleko od ich sprzedazy w tym momencie. To bylo badanie rynku. W naszym dziale z ogloszeniami kupca sie raczej nie spotka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jest dla czlowieka logicznie myslacego ze dajac ogloszenie w malo popularnym dziale tak naprawde sam nie jest pewny czy chce sprzedac posiadany sprzet. Sprzedaje sie na hifi.pl lub audio.com.pl.

Szczesliwiec robil eksperymenty na forum, ja tylko dalem ogloszenie w odpowiednim dziale, to chyba roznica.

Poza tym ciezko jest sie rozstac z dobrym sprzetem. Czasem z ogloszenia dzwonia ludzie, z ktorymi mozna sie porozumiec co do pozniejszej sprzedazy, np za kilka miesiecy...

Czasemi pogarsza sie tez sytuacja materialna i sprzedaz sie odklada w czasie.

Wytlumaczylem, chociaz nie musialem. I pozdrawiam, chociaz nie musze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Alez hienko, nie obrazaj sie. To ty tu jestes od obrazania innych, od tego cie mamy. Poza tym wez pod uwage, ze obrazanie sie jest przywilejem sluzby...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Twoje proxy swiadczy o tym, ze masz neta z sieci kablowej dami. Moze jestes z Radomia? Jesli tak to mozesz wziac Creeka i posluchac u mnie na Tablettkach. No problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych kolumienkach ja, Andrea29 i pare innych osob wypowiadalo sie juz na naszym forum.

Wystarczy wpisac w wyszukiwarke "Tabletki", "Tablette" czy "ProAc" i juz masz o nich garsc informacji. Wiecej niz wczesniej nie napisze bo i nie mam co:)

Moja maja wymienione okablowanie wewnetrzne na Kimbera (normalnie sa tam druciki napieciowe przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach - wstyd) i byc moze beda calkiem niedlugo na sprzedaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich tabletek słucham z creekiem ( lecz 5350 ) od 10 miesięcy i uważam , że dobrana z nich para . U mnie gra to w 12 m2 . Tak się składa , że są one na sprzedaż w związku z tym , że wpadło trochę kaski i myśle o zmianach . Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected] . Kolegom z forum puszczę taniej , po znajomości ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micke13 -> ja kupilem AE1 i Creeka 4330 bo takiej przestrzeni nie dal mi zeden inny odsluchiwany zestaw. One nie sa tanie -> 6500 w Trimexie ale ... mozna je kupic sporo taniej :) Zeby je ocenic musisz po prostu posluchac - ja jestem ze "swieży" żeby opowiedziec o ich brzmieniu audiofilskim językiem więc dam sobie spokój (ewentualnie zerknij do watku "Sound Project 3000 co innego?" - tam ciut naskrobałem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bas ... jak uslyszalem je po raz pierwszy robilem bezposrednie porownanie z Tethysami - Tethysy graly tak sobie (choc to wg mnie wina Creeka, ktory nie potrafil ich napedzic), przelaczenie na AE i ... totalny szok - poza wymieniona przestrzenia, rowniez znacznie lepszy bas! Oczywiscie nie mowimy tu o "potedze" basu, raczej o dobrym, szybkim basie, schodzacym calkiem nisko jak na swoje mozliwosci - zakres od 65 Hz. Powiem jeszcze, ze wczesniej sluchalem tego wzmaka z AE Evo 3 - czyli podlogowcami i bylo dobrze choc brakowalo ... mocy i basu - teraz jak dla mnie jest swietnie - tzn bedzie jak skoncze remont i wyladuja one na zamowionych standach i cokolach z JTLu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Micke 13-> pal55

(Konto usunięte)

Dzięki. Mi chodzi w kolumnach o to by bas był odpowiednio twardy w nagraniach rockowych. Creeka wziąłem dlatego, że gra rewelacyjnie przestrzenią ale basu ma ciut mało. Teraz szukam właśnie kolumn z dobrym mocnym powerem w basie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Gratuluję ciekawago wątku: )

Póxno tu wdepnąłem...

 

dzarro: Harbeth 7- lepszych nie przypominam sobie. Uderzyłeś w mój czuły punkt. Znakomite, niedoścignione kolumny w średnicy i fantastycznej górze. KTO ICH NIE SŁYSZAŁ - NIC NIC SŁYSZAŁ I GUZIK WIE ( Nie obrażać się proszę - szczera prawda.)

Pokażcie mi lepsze, bo nie spotkałem. Drogie, ale warte swej ceny. Mistrzostwo świata i klasa dla siebie. Kurna, gdzie jest konkurencja ?

Nie jestem pewien, ale na II AS słuchałem ich z Creekiem 5250SE i cd też Creeka. (Mogę sprawdzić - porobiłem wtedy notatki i nawet kable zapisałem : ) Przepiękny dźwięk - brak mi słów, wzbudzają niesamowicie dużo emocji. Angażują słuchacza bez reszty - mozna zapomniec,że istnieje jeszcze świat, w którym żyjemy. (Podobnie, jak AE 1 Ref... : )

 

* * *

Połączenie Tabletek i Creeka 4330 wydaje mi się niezwykle interesujące i dobre. ale to teoretycznie. Chciałbym posłuchać, podobnie jak 4330 i Tabletek... może być ciekawy pojedynek. Stawiam na AE, choć Tabletki już 2 x mnie zaskoczyły, hmmm - ??? Szukajcie znakomitego źródła i sensownych kabelków.

Jakby co - to chętnie dam się zaprosić na pojedynek lub dla samej, jednej konfiguracji, hehe

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.