Jump to content
IGNORED

Kabel zasilający NBS Extreme

piter

Recommended Posts

Tak patrzę sobie i widzę że w Audiofaście leży cały czas na wyprzedaży ten kabelek z niezłą przeceną.

Z prawie 16 tys na 4 tys z kawałkiem :))).

Ponieważ szukam aktualnie dobrego kabla do końcówki, pytam się czy ktoś mial do w ręku i słyszał jak toto gra

chodzi mi przede wszystkim o współpracę z końćówką, nie z CD. I czy nie poczekac jeszcze przypadkiem jak cena

zjedzie do 1 tys :))).

Lacrimosa, wiem że Ty nie lubisz NBS-a ale czy mogłbyś ten model porównać do Dominusa, sprzedajesz je w podobnej cenie, ale w normalnie w detalu NBS jest sporo droższy więc teoretycznie powinien być lepsiejszy :).

gutek

Wiesz jak to jest, kabel kablowi nierówny w ramach tej samej marki. Bywa że dobre są własnie topowe

modele , a niższe to już ściema i jazda na renomie wyższych. Kiedyś słyszałem o Extreme bardzo pozytywną

opinię, ale po jednej nie chce mi się biegać za jego wypożyczeniem. Zobaczymy co powoiedzą inni.

Czy to znaczy że Broda twierdzi że NBS >> Velum ? Szok :)).

Broda, a dlaczego ostanio rozgladałes się za PC Dominusem i niechciałeś

NBS-a ?.

Parsec

Mysle sobie sobie własnie o Shunyata / PAD ale może jest jakas szansa że ten NBS to faktycznie okazja,

poczekam może ktoś potrafi cos powiedzieć bez teoretyzowania.

Niewnikajac glebiej do tematu co siecowka w systemie wogole da, to na obnizke ceny z 16 000zl do 4000zl musze patrzyc tylko z usmiechem. Przecies kazdemu musi byc przy tym jasne, ze ceny producentow sa wyssane z palca i rzeczywista wartosc wyprodukowania takiego cuda jest z przymruzeniem oka moze 300zl.

Oczywiscie fakt produkcji takych superdrogich modeli (przez hiedndowego producenta) sprzyja sprzedazy innych kabli za 800 - 1000zl, bo stosunkowo tanie... W koncu kupujac i to w/w cudo po przecenie, bedziemy mieli swiadomosc posiadania czegos za 16 000zl... Bo to taka technologia, ze producent odtwarzacza lub kolumn jescze niedorasta i tyle zapytac niemoze...

Przepraszam - nikogo niechcialem obrazic - lecz obnizka 12 000zl na poltora metra kabla mowi jasnie o tym, jak wysoko byla jego cena nadsadzona i jak caly siecowkokabloprzemysl robi sobie kpiny z audiofilow.

IvanM

Proszę daj se na wstrzymanie, po cholerę zaczynasz po raz kolejny to samo. Zadalem konkretne pytanie i prosze wszystkich którzy nie mogą odpwiedzieć w temacie aby nie zabierali głosu i nie zaczynali w tym wątku donikąd prowadzącej dyskusji.

jar

Zdaję sobie sprawe jakie są przebitki na jakichkolwiek kablach i nie widzę sensu wałkowania tego tematu

bez przerwy. Wydaje mi sie ze w tym wypadku jest jakieś zamieszanie z dystrybucją/markietingiem i stopień redukcji ceny i tak nie ma powiązania z jego jakościa . Kabelek może być równie dobrze super jak i do d.., dlatego się pytam tych co słyszeli.

jar1 jeden dystrybutor sie pojawił z wyprzedażą kabli a Ty kręcisz aferę.Zadzwoń i się dowiedz od dystrybutora dlaczego.Po za tym jego stać na takie obniżki.Ja mam starego Statmenta i jakoś od roku czasu jego cena w niemczech jest stabilana i nie zmienia się znacznie,a kabel jest nie produkowany od kilku lat.

@piter

Taky jest urok kazdego forum, ze zaden watek nie jest wlasnoscia wylaczna tego, co go zalozyl. Kazdy zarejestrowany uczestnik moze wpisac co mysli - niezaleznie od tego czy mysli dobrze, zle, lub calkowicie glupio. I ja mialem taka wewnetrzna potrzebe (choc niepotrafilem odpowiedziec na twoje konkretne pytanie) wpisac, ze juz na poczatku poddalesz sie bardzo primitywnemu chwytu marketingowemu, ktory spowodowal, ze ten kabelek wydaje ci sie atrakcyjna propozycja jescze zanim posluchalesz.

Pragne powiedziec, ze jezeli cena spadla by do 1000zl (tj. do 1/16 jego "wartosci") - to producent mogl by ci go bez roznicy dac i zadarmo. Skoro go na to stac...

Jescze raz przepraszam, jezeli obrazam twoje uczucia.

IvanM

Nie obrażasz moich uczuć , a moja prośba jest po to żeby nie rodrobnić kolejnego wątku w rozmowy o d. Maryni,

myśle że nie o prawo tu chodzi tylko o pewną kulturę dyskusji - dyskusję na zadany prze autra wątku temat. Widzę że masz jakieś problemy osobowosciowe, w każdym wątku kablowym nie wytrzymujesz i zaczynasz nieść kaganek oświecenia ciemnym audioflom. Więcej na ten temat nie będe już dyskutowąa i jeszcze raz Ci prosze , jesli czujesz tą potrzebę załóż włąsny wątkek , natomiast nie wcinaj się z uwagami NIE NA TEMAT.

Uwaga byla SCISLE NA TEN TEMAT! Postaram sie oczywiscie podejsc w strone twojej prosby i niezasmiecac twojich watkow mojimi rozwazaniami i zajmie sie leczeniem mojich problemow osobowosciowych. Dziekuje, ze zwrocilesz mi na to uwage. Zaraz po wyplakaniu sie odwiedze psychiatre i byc moze po dlugiej i kosztownej terapii bedzie mnie stac, bym ci tutaj wpisal odpowiez w stylu! :"Stary niewahaj nawet sekunde! Przy tej obnizce - to zakup stulecia! Natychmiast kupuj bo bedzie gralo za marne 4000 super! super! super!"

Dzieki za uwage, ide sie leczyc.

piter - BRODA nic nie twierdzi tym bardziej jako rzekomy "dystrybutor" ( bzdura totalna ) Veluma !!!

Rozglądałem się za wieloma kablami sieciowymi, przetestowałem również wiele już wcześniej jak i niedawno i powiem tak, aby wypowiedzieć się obiektywnie i z szacunkiem dla innych wszystko powinno się testować w swoim systemie. Są kable renomowanych firm, które sprawdzają się prawie w każdym systemie, ale, no właśnie to, ale:)

NBS moim zdaniem jest jedną z najlepszych firm na świecie ( a jest ich parę jeszcze) produkującą sieciówki.

Pozdrawiam :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.