Jump to content
IGNORED

Płaskie kolumny

kaszanka7

Recommended Posts

Pomyslalem o podlaczeniu w sypialni na scienie 2 plaskich (plytkich - kilka centymetrow glebokosci kolumienek do posluchania muzy - czy macie jakies typy - nie chodzi tu wcale o TOP-HIFI tyle by mozna bylo sobie np. wieczorkiem posluchac w lozku muzyczki.

Pozdrawiam kaszanka7

Ps. Oczywiscie nie za jakies bajonskie sumy ;)

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Fr@ntz - pewno moze, ale dla niektorych 1300 zl to kwota na podlogowce - oczywiscie bez urazy dla posiadaczy takich kolumienek - ja wiem ze generalnie sluchamy muzyki a nie sprzetu - to tylko taka mala dygresja (prosze nie ciagnac tego tematu ;)

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Na Allegro pojawiają się od czasu takie płaskie głośniki z powierzchnią pokrytą jakimś bohomazem i z tego tytułu nazywające się kolumnami-obrazami. Jak to Ci gra nie wiem, wygląd jak dla mnie wątpliwej urody, choć gdyby pokrycie ich powierzchni zostawić wyobraźni kupującego i dodawać do kompletu pędzel oraz pudełko z farbami to byłaby to ciekawa forma DIY ;-)

Wydaje mi się jednak, że bez udziału suba to jednak dobrze nie zagra. Bo w tej cenie o elektrostatach jednak nie mówimy - zresztą one też mają z tym problemy.

Płaskie kolumny są też często elementem różnych mikrowież. Tak tanich, jak i bardzo już drogich. Czasem bywa, że mają więcej szczęścia od wieży, która pada ofiarą młodego pokolenia i wtedy można je tanio nabyć za pośrednictwem Allegro ;-)

bardzo fajne i bardzo plaskie kolumny robi Jamo w ramach chyba serii D4xx (teraz strzelam). Bardzo dobre przetoworniki i fajny, lekko wypukly design. Niestety, cenowo moze to przekracza 1000 zl, nie wiem. Ale warto sie zainteresowac. To na pewno nie jest low-fi-fi i na pewno nadaje sie do sypialnii. Glebokosc tak na oko okolo 10-15 cm a front jak normalne monitory.

pzdrw

soso

• Redaktorzy

kaszanka7 - 200C jest głośnikiem centralnym i podejżewam, że podana cena dotyczy 1 szt a nie pary. W razie wątpliwości wbij się na stronę producenta:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

tak wygladaja jamo D400

pzdrw

soso

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.