Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Koobal, 11 Sty 2008, 12:16

 

>no jeszcze lepiej foxbał :D

 

no :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję! Amplifon oczywiście, nie Audiomatus:))) Bardzo ważna sprawa, nawet jeśli chodzi o moje osobiste doświadczenia w sposobie traktowania klienta - to jest po prostu przepaść, na plus oczywiście dla Amplifona.

 

Ale zacznijmy od początku:

Umówiłem się na odsłuch bo chciałem porównać źródło w stanie fabrycznym i zobaczyć faktyczne jego możliwości a nie wyimaginowane. Ten CD nie jest u mnie podstawowym źródłem, jest w stanie oryginalnym i już na samym początku miałem drobne pomysły do drobnych modyfikacji. Z braku czasu (i ochoty) nie zająłem się nimi. Konstruktor ich wcale nie negował, wiedział że coś potrafię ale niespecjalnie widział w nich sens. Ostatnio dość mocno zmienił zdanie i wręcz je zaleca, a ja słysząc efekty zaleceniom się podporządkuję:)

Tak więc CD został położony obok działającego już sprzętu, podłączony, włożona została płyta i zagrał, a efekt był taki sobie. Nie chciało się tego słuchać. Oczywiście wiedzieliśmy w czym rzecz, tak więc dłuższą chwilę zajęliśmy się rozmową o d. Maryni, a potem zaczęliśmy kolejną rundę. O, wtedy już było co porównywać. Muzyka nabrała blasku i powiem szczerze że sam byłem bardzo zdziwiony.

I jak grało? Bardzo fajnie! Byłem przekonany że różnica w stosunku do AN będzie duża, a tymczasem nie dane mi było tego zauważyć. W pierwszej chwili myślałem że gra z mniejszą dynamiką ale to nie była prawda. Grał bardziej klinicznie z delikatnie podkreśloną górną średnicą, co już z resztą napisał Koobal, trochę więcej szczegółów, mniejsza scena, inaczej postawiona stopa basu. Tutaj AN ją mocno podkreśla, ale czyni to w sposób tak piękny, że nic tylko słuchać:)

Reasumując jestem mocno zawiedziony że nie dostał Amplifon w skórę:) Kilka razy zdarzyło mi się pomylić z którego odtwarzacza leci muzyka. Drobiazgi o których piszemy zostaną zneutralizowane po bardzo małych ale precyzyjnych zmianach. Przyjeżdżając do Koobala byłem mocno zdystansowany do niego, teraz zaś uważam że bardzo brzydko go potraktowałem - naprawdę zasługuje na szacunek. Aż chce mi się zająć jego dopieszczeniem - a potem kolejne kolejne starcie:)

Odnosząc się do wpisów poprzedzających to napiszę tylko tyle że słynny inny CD został bezapelacyjnie położony na łopatki, co wcale właściciela nie dziwi (już wie). Nie jest to jego wina (CD), bo to wynika z przyjętych założeń konstrukcyjnych, a to co zostało już z niego wyciągnięte zasługuje naprawdę na wielki szacunek. W świetle tego co dane mi było ostatnio słuchać, m.in. Thety ta też nie dorównuje mu kroku oferując dźwięk techniczny i beznamiętny, to naprawdę nie ta półka, sam jestem zaskoczony. Chyba tyle wystarczy. Pozdrowienia i dziękuję za gościnę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gagacek

 

Twój amplifon ma v-capy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opps.. ERRATA! - tym razem moja

>Przyjeżdżając do Koobala byłem mocno zdystansowany do niego,(...) itd

 

Oczywiście cały czas chodziło o mój CD. Koobal, przepraszam! Niefortunnie napisałem i puściłem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

gagacek jesli pijesz do tego ze zadzwoniles oznajmiajac ze moje CD zostalo polozone na lopatki to gratuluje wyobrazni:) Nie sluchales go nigdy w systemie Koobala w porownaniu do AN CD 3 i nie wiesz jak tam sie sprawuje. Nie mam ochoty na dziecinne przekomarzanie bez podstaw praktycznych dlatego chetnie umowie sie z Wami Panowie na kolejny idsluch juz z udzialem egzemplarza ktory zostal wstepnie przekreslony:) Najwazniejszy jest moj domowy system a tu idzie mu calkiem dobrze:) Ale ja nie o tym...

Szykuje odsluch CD versus SACD. W tym tygodniu bede ustalal miejsce. I zastanawiam sie nad jakims porzadnym salonem. Moze w Chillout Studio? Trzeba to solidnie przygotowac z dobrymi klockami w przemyslanej konfiguracji. Macie jakies pomysly? Chcialbym zeby obok Audio Note CD 3 (uklony w strone Krzyska) w boju wzial takze udzial Meridian (Adam co Ty na to?) i moze DAC Thety (tdrozd?). W kazdym razie czekam na opinie a ja ze swojej strony deklaruje zalatwienie formalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Disco:) O co tobie chodzi? Wiele razy krygowałeś się że jest do niczego, a jak ktoś śmiał napisać że coś może być lepsze (to miał być prztyczek z jajem - bo pod jakim względem? W jakiej skali? :DD) to Ciebie dosłownie krew zalewa, zachowujesz się delikatnie mówiąc dziwnie. Wiesz doskonale że wszelkie tak pojęte konkursy mam w pewnej części ciała a to cd przyniosłem jako ciekawostkę, nawet nie jest moim głównym źródełkiem. Wiesz też że znam budowę Twojego CD i potrafię w miarę sensownie określić co on może a czego nie; poza tym słuchałem go kilka razy w towarzystwie AN Koobala, zatem znam jego słabe punkty, a wnioski można bardzo łatwo wyciągnąć. Nie mam zamiaru dalej podejmować polemiki, przynajmniej takiej jaką ostatnio tutaj bardzo lubisz. Gdybym ją ciągnął dalej w tym stylu to dla niezrozumiałej dla mnie satysfakcji po prostu kupiłbym kolejny dobrze wytypowany CD i "udowodniłbym" Tobie że mój lepiej gra. Nie ma problemu, mogę tak zrobić, tylko po co i dlaczego... Bardzo głupie to wszystko. Kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>- ja na dłuższy czas poszukiwania

>mam za sobą.

Aha:) Witaj w klubie, mam to samo, z resztą z tego samego powodu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. I jeszcze kilka pomysłów do mojej głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to miłe, kulturalne spotkanie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Wlasnie otrzymalem maila od pana Jaromira Waszczyszyna z Ancient Audio i szykuje sie kolejny odsluch. Na razie wiem tyle ze pojawily sie nowe kolumny oraz prototypy monoblokow na 6C33s. Calosc ma stanowic zestaw do Lektora Prime. Chcialbym wiedziec ilu z Was jest chetnych na taki odsluch. Sam zapisuje sie jako nr 1. Mysle ze juz niedlugo ustalimy wspolnie z panem Jarkiem jakis realny termin - oczywiscie z wyprzedzeniem.

 

 

Lista zainteresowanych odsluchem w Ancient Audio:

 

1. discomaniac71 (niestety bez ojca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przepraszam! --> 2. gagacek

Mam nadzieję że piszę konkrety?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 29 Sty 2008, 14:01

 

1. discomaniac71

2. gagacek

3. Piopio ze Śląska

4. josef

5. marko3T

6. 1,5 rocha. Czy chodzi o krzesła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.