Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie we Wrocławiu


Audio Academy

Rekomendowane odpowiedzi

22.04.2006 tj. w sobotę przy ul. Jaworowej 6a w Delta Studio odbędzie sie spotkanie na którym główną atrakcją będą kable Velum. Jako, że w Delta Studio stoją kolumny Audio Academy to wiadomo, że kable będą podpięte własnie do nich.

Jeżeli chodzi o modele kabli Velum to więcej informacji będzie można uzyskać od samego producenta, który byc może za chwile wpisze pare rzeczy o nich (dane techniczne, ceny, dostępność itd.)

 

Drzwi jaworowego zamczyska będą otwarte już od godziny 12.00.

Przypominamy, że sklepy z zasobami alkoholowymi są w pobliżu i osoby chcące umilić sobie czas (jeszcze bardziej) nie muszą zabierać ze sobą ciężkich butelek z wiadomym płynem.

Osoby chcące przynieść ze sobą większą ilość kanapek dla innych uczestników spotkania będą specjalnie premiowane.

 

Wesołych Świąt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wpis to spóźniony żart prima aprilisowy?

Może jeszcze panienki lekkich obyczajów zapewnicie:)

Szkoda, że mieszkam z daleka od Wrocławia bo bym wpadł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Delta Studio

>Audio Academy

Chetnie bym wpadl, a czy wsrod kanapek, w ramach (chwilowego oczywiscie) urozmaicenia lampowego brzmienia mozna "przemycic" Drakule S100i DeToma? Bezczelnie pytam bo chyba nie jest to sztywne spotkanie, stricte reklamowe ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w czasie Świąt producent kabli Velum nie ma dostępu do internetu, pragnę poinformować, że będziemy słuchać topowych modeli tej firmy (sieciówka, interkonekt i głośnikowy)

 

Będzie można przemycić Drakule, byle nikt nie został pogryziony :)

 

Spotkanie potrwa do póznych godzin wieczornych, jak zawsze zresztą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w tym czasie mam wolne i myślę odwiedzę Delta Studio.Jeszcze jedno pytanie do organizatorow .Jakim lub jakie źródła będą uczestniczyć w prezentacji kabli .Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym....tylko jak pomysle o tych 20 kilo...zabiore cyfrówke to zrobie pamiatkowe fotki zamieścimy na forum..velumki:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś dnia spotkaliśmy sie z Panem Jakulskim prywatnie, żeby sobie posłuchać wzmacniacza Delta z okablowaniem Velum. Zaczeliśmy zmiany od wymiany interkonektu, a potem wymienialiśmy głośnikowy i sieciówki. Na pierwszy rzut poszły kable serii S, za każdym wpięciem nowego przewodu dźwięk zdecydowanie zmieniał się. Na drugi rzut poszły kable z serii Top-Master i tu zmiany były olbrzymie. Uznaliśmy , że w takiej konfiguracji system gra najlepiej.

I ten sposób doszliśmy do wniosku , że warto pokazać ten efekt szerszej publiczności, bo ciekawe efekty, ciekawe doświadczenie.

Od pomysłu do realizacji krótka chwila i już w tą sobotę każdy będzie mógł tego posłuchać , wystarczy tylko przyjść.

Bedą możliwe różne zmiany w systemie, wiem , że będzie kilka CD-playerów , w 2-częśiowy, ja również zabiorę swojego CD-eka.

Będą nowinki , nieoficjalny pokaz nowego głośnikowca Velum G SE i może coś jeszcze.

Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza dla tych , którzy wcześniej bywali w Delta Audio, mogą być duże zaskoczenia.

Oj, będzie się działo, będzie ostra jazda.

 

Mariusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem bedzie ktos wlasnym transportem

zahaczal o karlowice? Tez tak jak Piotrek mialbym 20kg do przytachania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ktorzy czuja sie zaproszeni,

Krociutko plan dnia:

Pan Mariusz Olszewski bedzie nas oswiecal teoria oraz praktyka kablowa juz od godziny 16.00 w sobote.

Kable, ktorymi bedzie nas olsniewal to kable sieciowe, interkonekty oraz glosnikowe. VELUM.

Zapowiada ciekawa pogadanke.

Panie Mariuszu, prosze pamietac takze o interkonekcie cyfrowym!!!

Natomiast Michal Kecerski z AUDIO ACADEMY dopusci do dzialania swoje kolumny o nazwie Enceladus juz o godzinie 12.00 lub tuz po niej.

Jeszcze bez udzialu kabelkow Velum beda sie rozgrzewaly.

Dzieki uprzejmosci jednego ze stalych bywalcow bedziemy mogli otrzymac sygnal z zestawu cd skladajacego sie z napedu CEC 51, zegara Genesis oraz przetwornika Theta IIIa zdaje sie, ze jeszcze z modyfikacjami. Bardziej szczegolowo opowie wlasiciel na miejscu (jezeli ktos zapyta).

Co do wzmacniacza to przewidywane jest podlaczenie lampki Delta Studio 6s33s PP.

Celem bedzie uwazne wsluchanie sie w przyniesiona przez Was muzyke.

W trakcie spotkania nie przewiduje sie zmian w zestawie oprocz okablowania (jezeli starczy czasu i ochoty na porownanie innych kabli z Velumami, choc wymaga to przyniesienia przez Gosci tychze kabli do porownan).

W calym tym zamieszaniu prosze jednak nie zapomniec o muzyce, gdyz Ona jest chyba celem nadrzednym.

Na koniec pragne wspomniec, ze w Wytworni Filmow ok. 22.00, a moze troche pozniej bedzie gral Toots Thielemans.

Pozdrawiam

Witold Jaskulowski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedzie można porównać kable zabiorę ze sobą przewody Kondo Lp i jeśli bedzie taka możliwoć przepięcia kabli głośnikowych 2x1,2 to jako bonus przywiozę jedne z najbardziej cenionych kabli w USA .Pozdrawiam robtango

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wielkie dzieki gospodarzowi, jak i przedstawicielom Firm AudioAcademy i Velum. Bylem posluchalem, pogadalem - fajne spotkanko. Jak nawiecej takich we Wroclawiu !!

O dzwieku nie bede sie wypowiadal bo nie czuje sie kompetentny, to sprzet nie na moja kieszen, a i doswiadczenie w odsluchach malawe :-) Ale oczywiscie podobalo sie, oj bardzo ;)

Najbardziej chyba porazily mnie ceny kabelkow Veluma, moze nie znam sie na tym, ale byly kosmiczne (jak dla mnie zaznaczam!!:-)

Dolaczam zdjecia, tylko 3. Wiecej pewnie zamiesci Robert.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-9188-100003103 1170290679_thumb.jpg

post-9188-100003104 1170290678_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla kabli cyfrowych VELUM - zrobiły na mnie duże wrażenie.

 

Delcie Studio, Audio Academy i Velum dziękuje za organizację spotkania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spotkaniu od godziny 18, musiałem wyjść przed 20, szkoda, że nie usłyszałem w tym czasie niczego na temat kabli, ciekawi mnie dlaczego kable sieciowe velum występują w tak grubych ptrzkrojach i czemu to ma służyć, bo żeby sensownie podłączyć te rury to trzeba sprzęt odstawić od tylnej ściany, a o wpięciu bezpośrednio do gniazdka trudno myśleć bo jak je zagiąć czy lekko skręcić. Ale to takie spostrzeżenia na pierwszy rzut oka, chyba dla osób które się decydują to nie stanowi problemu, mnie się to nie podoba. Co do wrażeń z odsłuchów. Grało przyzwoicie, przestrzennie i z rozmachem, makrodynamika na dobrym poziomioe bo to duże kolumny i mimo tego wzmacniacz lampowy dawał radę, jednak odniosłem ogólne wrażenie, że dźwięk był trochę przefiltrowany, czyli nie do końca naturalny czego można by oczekiwać patrząc na ceny poszczególnych elementów, ale jednocześnie pozytywne było to, że nie czuć było ostrości. Nie miałem okazji porównywać tych kabli które były wpięte w system z innymi wcześniej, dlatego jaki mają wpływ na dźwięk w tym konkretnym przypadku nie mam pojęcia. Za wygląd można pochwalić kolumny i wzmacniacz, mogą nadać charakteru do dobrego wnętrza.

Dziękuję organizatorom za możliwość zobaczenia i posłuchania,

Łukasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nikt nic nie napisał o okablowaniu VELUM, które było tematem spotkania w DS,

więc pozwolę sobie na parę zdań.Jest mi o tyle łatwiej to zrobić, ponieważ po spotkaniu

dzięki uprzejmości Mr VELUM pełnego okablowania VELUM mogłem posłuchać u siebie w domu na własnym

sprzęcie.Słuchałem przez niedzielę i poniedziałek na wielu płytach, różnej muzyce i różnych konfiguracjach

połączeniowych.Po tym czasie śmiało mogę napisać że to co usłyszałem na tym okablowaniu przeszło moje oczekiwania.

Nastąpiło duże otwarcie przestrzeni i wieloplanowości słuchanej muzyki podawanej jednocześnie tak naturalnie

i subtelnie że chciało się jej słuchać bez końca.W CD lądowały różne płyty i zawsze było tak samo dobrze.

W końcu przyszedł czas na muzykę J.Garbarka i bardzo trudną płytę Ragas&Sagas,na której wyłożyło się już wiele kabelków. Na Velumkach zabrzmiała znakomicie, pełnym bogactwem dzwięków, barw i szczególików.

Tak samo dobrze brzmiała muzyka P.Barber, L.McKenith i stare nagrania Black Sabath, Deep Purple, na których n czuć było prawdziwą silę uderzenia rockowego.Nigdy nic nie zagrało za ostro, matowo, czy też mułowato.Zawsze dzwięki były pełne życia energii i przede wszystkim naturalne. Piękna średnica, czyste wysokie tony i doskonały bas. Zaden z tych zakresów nie jest wyróżniony, wszystkie brzmią spójnie tworząc jedną całość.

Bas potrafi zagrać z siłą wciskającą w fotel, ale zarazem z czytelnym pełnym zróżnicowaniem i pod pełną kontrolą.

Taki bas i tak nisko schodzący na swoim systemie usłyszałem poraz pierwszy-robi wrażenie.

Do pełni szczęścia zabrakło mi w domu kabli cyfrowych VELUM, które na odsłuchu w DS grały wyrażnie lepiej od mojego Kimbera Illuminations i AQ Falcon.

Teraz parę słów na temat sieciówek VELUM, które na forum wzbudzały wiele kotrowersji.

Podczas odsłuchów u mnie w domu zasilał ten "wężyk", zgodnie z zaleceniem producenta nie prądożerny

wzmacniacz ale napęd CD, który pobiera zaledwie kilka wat energii.Zastąpienie węża VELUM normalnym kablem

wprowadzało znaczne ograniczenia basu i wypłaszczenie dzwięku.Praktycznie traciły na tej zamianie wszystkie jego aspekty. Teraz żałuje że nie miałem dwóch takich sieciówek.Mógłbym sprawdzić co dałaby druga na zasilaniu DAC.Sam zrobiłem wiele sieciówek z różych kabli , prostych i zaplatanych, ale żaden nie był w stanie nawet zbliżyć się uzyskanym efektem do VELUM.

Podobne efekty uzyskiwałem zamieniając którykolwiek z kabelków VELUM i zastępując go innym innym, co świadczy że to okablowanie jest świadomie przemyślane i od początku dokońca tworzy jedną spójną całość. Było to pierwsze moje spotkanie z VELUM i szkoda że tak krótkie, ale zapewniam że napewno nie ostatnie.

Wyroby VELUM nie są tanie, ale /przynajmniej dla mnie / na tle konkurencji napewno warte swoich cen. Można z nimi namacalnie uczestniczyć w prawdziwych spektaklach muzycznych.

Na zakończenie pragnę jeszcze raz podziękować panu Mariuszowi za możliwość wypożyczenia okablowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z Delta Studio. Ze strony wystawiającego się , okazuje się, mogą tez temu towarzyszyć duże emocje.

Przed przystąpieniem do imprezy wszystko wydawało się proste. Podepnie się przewody do systemu i będzie grało.

Ale jak na złość pojawiły się same problemy.

Pierwsze dźwięki to było szaleństwo wysokich tonów: jadowite , podbite, krzyczące.

Zaczęliśmy od fazowania wtyczek przewodów sieciowych a to wszystko trwa , po każdym przełączeniu wzmacniacz nagrzewał się 2 minuty, po znalezieniu właściwych ustawień trochę się poprawiło. Na dodatek mieliśmy problemy z procesorem Genesis , którego nikt nie wiedział jak obsługiwać, raz dawał sygnał , a raz nie.

Czas nagli , a my nie mamy sygnału!

Równolegle odbywał się montaż ustrojów akustycznych, jednym słowem działo się i było gorąco !

Dalej trzeba było szukać przyczyny w instalacji elektrycznej. Specjalnie na imprezę zostało zainstalowane nowe gniazdko Schuko w ścianie. Więc to trzeba było sprawdzić. Wyglądało na to , że wszystko jest w porządku i tak doszliśmy do tablicy rozdzielczej i tu znaleźliśmy bezpiecznik watowany srebrzanką , jak się można domyślać dla lepszego dźwięku. Po jego wymianie na inny dźwięk zrobił się już normalniejszy.

Jeszcze kilka ruchów optymalizujących i udało się uzyskać minimum przyzwoitości. Ale było nerwowo , gdyby to się nie udało trzeba by odwołać imprezę.

Piszę o tym specjalnie, żeby uzmysłowić ile rzeczy jest istotnych żeby mieć dobry dźwięk.

Impreza była jednak była dość udana choćby ze względu na to, że pojawili się ludzie o bardzo różnym podejściu do dźwięku , nastąpiła silna konfrontacja poglądów. Dla mnie , przyznam

szczerze, niektóre wyobrażenia jaki ma być dźwięk były szokujące. Ale przy okazji lepiej mogłem zrozumieć skąd takie nastawienia się biorą.

I jeszcze o wzmacniaczu Delta: pierwszy raz słuchałem tych konstrukcji , dawno temu , kiedy powstawały pierwsze prototypy , a produkcja była w sferze planów, no i muszę powiedzieć, że rozwój od tamtego czasu nastąpił kolosalny. Każda zmiana podczas ustawiania systemu była wyraźnie słyszalna , a takie coś jest niemożliwe bez dokładnego wzmacniacza. Ponadto ciężkie kłęby gęstego basu wzmacniacz produkował bez ograniczeń, oj basy schodziły bardzo nisko aż falowały klepki parkietu !

Na pewno jest wielka potrzeba organizowania takich spotkań, wszyscy chyba mieliśmy jakiś niedosyt i uczucie , że trzeba to kontynuować.

Panie Witku jest Pan miłośnikiem i pasjonatem muzyki, ach ta ilość płyt z wyborną muzyką w pańskich zbiorach, więc ja jestem dobrej myśli, że można na Pana liczyć.

Następnym razem przygotowania trzeba rozpocząć o jeden dzień wcześniej, system już dostrojony musi też pograć choć z pół dnia żeby się wszystko dotarło i ustabilizowało.

Na koniec imprezy system grał już naprawdę dobrze i to trzeba wziąć pod uwagę.

I jeszcze jeden smaczek, kiedy wychodziliśmy po wszystkim ktoś z wysokiego piętra wieżowca grał na trąbce, ale to był dźwięk . Oby następnym razem udało się nam coś takiego uzyskać.

Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania w Delta Studio.

 

Mariusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i na wstępie chciałbym podziękować organizatorom za miłe spotkanie w Delta Studio.W zasadzie mógłbym powielić wpisy poprzedników ,gdyby nie przysłowiowa" łyżka dziegciu w beczce miodu"Niby wszystko jak należy silny nieskompresowany dźwięk przy tym bardzo czysty to naprawdę rzadkość ,aby z taką siłą zagrała lampa.Ale zaraz po powrocie do domu po pokazie włączyłem płytę ze znaną mi muzyką ,którą z resztą słuchałem na spotkaniu.Jedynyną rzeczą, do której miałbym zastrzeżenia to ,że system jak dla mnie zagrał zbyt bliskim planem mianowicie nie tworzył dystansu między muzykami a słuchającym.Poprostu grało trochę za płytko . Zgodzę z Panem Mariuszem ,że do takich pokazów trzeba się jednak dłużej przygotować.Co do elektroniki:Wzmacniacze D.S.może ktoś sobie mówić, co chce,ale dla mnie to pierwsza liga.Kable Velum no cóż ,żeby cena była na bardziej krajowym poziomie, to raczej nie mają konkurencji wśród polskich producentów.Co do kolumn to ostatnie najważniejsze ogniwo, bez których nie można by usłyszeć zalet całego systemu, bo to one pozwoliły to ocenić? .I najważniejsza rzecz (hm ?)to cena systemu nie mała, ale słyszałem kilkukrotnie droższe zestawy i naprawdę niektóre z nich grały kiepsko w porównaniu do prezentacji w DS. Jeszcze raz życzę sukcesów i pozdrawiam Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzawa, 25 Kwi 2006, 14:01

 

"...stare nagrania Black Sabath, Deep Purple, na

>których n czuć było prawdziwą silę uderzenia rockowego.Nigdy nic nie zagrało za ostro, matowo, czy

>też mułowato ..."

 

Czy mogę zapytać, który z wzmacniaczy DS był podłączony podczas tej prezentacji - w szczególności mam na myśli czas, gdy w CD włożone były właśnie płyty ww. zespołów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo: glosno, przejrzyscie ,rozdzielczo, dynamicznie, z jajem, i wogole wypierdnie z przytupem, calosciowo najlepszy dzwiek jaki slyszale jesli chodzi o rozmach jesli idzie o subtelnosci za krotko strojony,czepiam sie:} zycze wszytkim aby tylko sie zblizyli do takiego poziomu, sobie rowniez

pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.