Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

OK decydujcie

To ja poproszę do klubów , tam więcej osób zagląda.

Może jacyś Harbeciarze czy inni też chętnie poczytają.

 

 

zapodaj całe wnętrze a nie sam kond, też takich używam w stopniu na wejsciu 300B

Ja w życiu , takich tajemnic nie ujawniam ;))

Choć jakiegoś X-blocka w końcu rozpruję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Diogi (piszę tak bo cytowanie nie działa), no to chłopaku stałeś się chyba "licencjonowanym przedstawicielem" firmy Amplifon na Kraków i okolice do wymiany kondziów :)

 

Muszę pogadać z Andrzejem, jeszcze o jednej modyfikacji SET42 ... , to przy okazji pogadam o tych kondziach.

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

@ Diogi (piszę tak bo cytowanie nie działa), no to chłopaku stałeś się chyba "licencjonowanym przedstawicielem" firmy Amplifon na Kraków i okolice do wymiany kondziów :)

 

Muszę pogadać z Andrzejem, jeszcze o jednej modyfikacji SET42 ... , to przy okazji pogadam o tych kondziach.

Spoko od kolegów biorę za wymianę kondów po tysiaku ;))) plus 2 tys za kondy ..trza zarabiać .

A poważnie mogę Ci " przylutować " jak chcesz ;))) hi, hi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja moze z innej beczki.

 

Ostatnio zauwazylem, ze cos mi 'wykapalo' ze wzmacniacza. Po ogledzinach okazalo sie, ze to oslona przewodow sie rozpuscila - zalaczam zdjecia.

Wzmacniach to WT-30 z numerem seryjnym 66 - wiec pewnie wiekowy.

 

Aha, jak sie fachowo nazywa ten kondonik - mysle, ze go wymienie, ale na razie nie wiem, czego szukac.

 

Pozdrawiam

post-21833-0-97209200-1477035720_thumb.jpg

post-21833-0-93957500-1477035730_thumb.jpg

Edytowane przez dyha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja moze z innej beczki.

 

Ostatnio zauwazylem, ze cos mi 'wykapalo' ze wzmacniacza. Po ogledzinach okazalo sie, ze to oslona przewodow sie rozpuscila - zalaczam zdjecia.

Wzmacniach to WT-30 z numerem seryjnym 66 - wiec pewnie wiekowy.

 

Aha, jak sie fachowo nazywa ten kondonik - mysle, ze go wymienie, ale na razie nie wiem, czego szukac.

 

Pozdrawiam

 

To prawdopodobnie rezystor mocy, lubią się grzać.

 

edit:

"kondonik" -przeczytałem kondzik:) oczywiście chodziło mi o biały element w kształcie prostopadłościanu:) (Co nie zmienia faktu, że lubi się grzać i może od niego rozpuściła się "osłona przewodu")

Edytowane przez jbmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przypadłość tych koszulek w normalne temperaturze też się rozpuszczają, w WT 40 były na nogach kondów sprzęgających i to samo się robi

zmień na koszulki ze zwykłej izolacji albo termokurczliwe

 

Oooo to teraz są dwa kluby Amplifona , git podoba mi się to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Diogi (piszę tak bo cytowanie nie działa), no to chłopaku stałeś się chyba "licencjonowanym przedstawicielem" firmy Amplifon na Kraków i okolice do wymiany kondziów :)

 

Muszę pogadać z Andrzejem, jeszcze o jednej modyfikacji SET42 ... , to przy okazji pogadam o tych kondziach.

a co będziesz up-ował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pogadam z Andrjuszą ... to wtedy powiem ... na razie zamówiłem u podkrakowskiego dealera Duelundów :))) końdziaki ... ceny ma "good price for you my freind" jak to mawia Dealer bazarowy w Stambule :) 2 tysie "of couse Ojro" na Duelusie, 1 tys Ojro za wymianę ... cena po kosztach to i wchodzę w temat :)

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest propozycja aby nadać nowego gospodarza w klubie Amplifona ze wzgledu na wieloletnią nieobecność na forum założyciela krzycha .Chcialbym przejąć jego obowiazki w klubie i proszę o wyrażenie opinii na ten temat ,ewentualnie prosze o inne kandydatury a potem zglaszamy sprawę do admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Panowie jest propozycja aby nadać nowego gospodarza w klubie Amplifona ze wzgledu na wieloletnią nieobecność na forum założyciela krzycha .Chcialbym przejąć jego obowiazki w klubie i proszę o wyrażenie opinii na ten temat ,ewentualnie prosze o inne kandydatury a potem zglaszamy sprawę do admina

Jestem za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest propozycja aby nadać nowego gospodarza w klubie Amplifona ze wzgledu na wieloletnią nieobecność na forum założyciela krzycha .Chcialbym przejąć jego obowiazki w klubie i proszę o wyrażenie opinii na ten temat ,ewentualnie prosze o inne kandydatury a potem zglaszamy sprawę do admina

Gospodarzem niech zostanie osoba która miała najwięcej urządzeń Amplifona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.