Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  646 członków

Sony Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sony z serii ES


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiec odrazu napisze NIE NIE potwierdzam ubogiej góry a tez mnie to zastanawialo czy jak kupie 770 to bedzie dobrze bo mam cd pd8500 ktory lubi gore przyciąć zmiękczyć gdzie z 670 wspolgralo to super i balem sie po tych niektorych wpisach ze 770 mi to utnie ale po podlaczeniu i wlozeniu starej plytki jacksona THRILER kopara mi opadła rozdzielczosc wyrazistosc brzmienia jest na baaaardzooo wysokim poziomie wysokie tony nie klują po uszach nawet na głosnym sluchaniu , slucham cd po lini direct zadnych podbarwien basem i trreble a bas jest bardzo potezny osobiscie mam to co zaawsze chcialem miec i chyba z ta konfiguracja sie ozenie do konca zycia

ZAZNACZE FAKT IZ posiadam bardzo jasne kolumny firmy PARADIGM ktore dynamiką kładą na łopatki bardzo wiele konstrukcji i naleza do rodziny kolumn z tych jasno grających moze srednica z tych kolumn nie jest rewelacyjna ale przy tej muzie co ja slucham jest na 5 z plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scene jaką buduje ten wzmak to posiadacze Esów chyba sie nie zdziwią ale wrazenie mam takie jak by w pokoju nie bylo kolumn jak by dzwiek wychodzil z kazdej sciany bardzo poteżną przestrzen ten wzmak buduje pokoj mam duzy i wysoki byc moze to tez zasluga 25m2 3m wysokosci

otoz nadmienie ze mam doczynienia na codzien z dosc porzadnym kinem domowym zaznaczam iz uzywam go tylko do filmow i mimo ze mam tam 5 kolumn to wydaje mi sie ze w systemie stereo jest jeszcze wieksza przestrzeń jak w sourundzie 5.1

z czystym sumieniem polecam 770 nawet moja dziewczyna ktora nie slyszy roznicy miedzy mini wieza a radyjkiem kuchennym stwierdzila ze naprawde jest roznica miedzy 670es

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off-topic, ale jednak o ES'ach.

Czy ktoś może polecić w Warszawie kogoś, kto technicznie zajmuje się modyfikacjami ES'ów (głównie CD), lub ma pojęcie o rozwiązaniach technicznych stosowanych w tych produktach (oczywiście lata 80/90) i warsztat by dokonać napraw/zmian/uzupełnień? Komu można polecić w opiekę swój sprzęt. Mówiąc krótko, nie chodzi mi o osobę o umiejętnościach elektro-technicznych, ale kogoś o wiedzy i umiejętnościach historyczno-elektro-technicznych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Szeryfo wszyscy znamy poglady kolegi audioholika i jego tezy o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca. Nie chce zeby ten watek stal sie kolejnym gdzie glosi swoje poglady. To naprawde stalo sie juz nudne. Jesli ktos chce cos napisac o nowym ESie - prosze bardzo. Dyskuje o SACD vs CD skoncza sie banami.

 

 

PS Masz znakomita kolekcje deckow. Ktory z nich jest najlepszy? Ja mam obecnie dwa: Kenwooda KX 9010 i Sony TC-K 808 ES. Jakos wole nowsze konstrukcje od np Alpine AL 85 ktorego tak czy tak wspominam bardzo milo. Mysle ze decydujacy wplyw ma uplyw czasu. Taki Sony TC-K 777 ES zagralby na pewno swietnie tyle ze ma juz 25 lat. Podobnie Alpine czy blizniacze Luxmany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> discomaniac71

Zgadzam sie z Toba w kwestii uplywu czasu. Tez wole nowsze konstrukcje i jak dla mnie graja jednak zdecydowanie lepiej. A co do Twojego pytania - skoro to jest temat o ES-ach, to powiem Ci, ze najczesciej slucham na Sonym i na Harmanach. Zalezy, jakiej muzy w danym dniu slucham. Harmany graja spokojniej, ale maja kapitalny, pelny dzwiek ze swietna srednica. Sony jest czasami nieco dokladniejszy, ale bardziej ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.