Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  454 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Artiz a masz w domu dcd lub dbt???

Ja mam 3313ud i jakoś nie mam czasu (leń) aby podejść i wypożyczyć 1520ae bo te 1510ae już w MM nie dostanę.

Są 2szt na allegro dcd-1510AE

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6719549666

I

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6723758341

Chyba o tym wspominałeś :)

Edytowane przez BaliGdynia

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Artiz a masz w domu dcd lub dbt???

Ja mam 3313ud i jakoś nie mam czasu (leń) aby podejść i wypożyczyć 1520ae bo te 1510ae już w MM nie dostanę.

Są 2szt na allegro dcd-1510AE

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6719549666

I

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6723758341

Chyba o tym wspominałeś :)

Przemku nie mam ani DBT ani DCD. Mam DNP 730 i daca SMSL.

Co do 1520 to wydaje mi sie ze bedzie podobne granie. Mozesz nie nie usłyszec roznicy.

 

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mnie ciekawi dnp730 jak on się sprawuje??? Powiem szczerze mam jeden minus dla 3313ud. Odczyt plików z usb na wyświetlaczu. Zamiast nazw folderów to tylko system cyferkowy jest 0001, 0002, 0003 itp i co mnie zdziwiło. Na usb miałem kopie muzyki w formacie sacd, 3313ud nie widzi tego z usb. AVR-X6200W pod tym względem (USB) mega jest, wszystkie pliki które mam czyta bez problemu, info na wyświetlaczy z nazwami też jest, i dość szybki odczyt bo pen miał 64gb samej muzyki i nie musiałem czekać na odczyt. Od 5 do max10 sekund przy pierwszym odczycie danych z palucha a już w trakcie odtwarzania to niezauważalne są przerwy w odczycie.

Tak się zastanawiam czy jest sens kupować DNP730AE, co on mi da za plusy???

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bali ja od kumpla pozyczłem 730ae,no i jakos sie tak złozyło ze został i mnie. Zakupiłem go ;)

W DNP730ae jest przetwornik burr brown 1795) czyli nowszy niż w DCD1500ae ( burr brown 1791)w Odtwarzaczach DCD jest transformatorowa sekcja zasilacza a w DNP transformator impulsowy. Zobacz sobie zdjecia w srodku (masakra jakaś)

Co na plus?

TIDAL przez aplikacje w telefonie,DSD do 5.6Mhz

Odtwarzanie plikow z USB jak i z serwera DLNA,swietny wyswietlacz

Minusy:

Jest powolny,

Radio onternetowe słabej jakosci, ale to ze wzgledu na jakosc nadawania w intwrnecie(nie jest tu winny denon)

Np radiowa trojka 96kbps na XXI w to tragedia,mam nadzieje ze vtuner poprawi w jakosc.

Bali kupisz DNP za 1200-1400zł

 

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atriz pytanie....czy w DNP-730AE jest możliwość parowania ze smartfonem poprzez bluetooth???

Dziś słyszałem takie info iż nie, ale może sprzedawca nie umiał połączyć i drugie pytanie do jakiej wielkości można peny dawać pod usb i czy to jest 2.0 czy 3.0 wej usb?

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Atriz pytanie....czy w DNP-730AE jest możliwość parowania ze smartfonem poprzez bluetooth???

Dziś słyszałem takie info iż nie, ale może sprzedawca nie umiał połączyć i drugie pytanie do jakiej wielkości można peny dawać pod usb i czy to jest 2.0 czy 3.0 wej usb?

DNP Nie ma bluetootha,

Podłączyłem na probę dysk twardy 1tb ale był w systemi plików ntfs i go nie wykrył. A mam na nin pliki ktorych nie mam na co przeniesc aby zmienic format na fat32. Aby sprawdzic czy odtworzy dysk 1tb

Własnie jestem na etapie zakupu pendriva 256gb i wtedy ewentualnie bede mogł sprawdzić czy odtwarza ale myśle ze da radę.

Natomaist dysk mam podł.pod router asusa 1200g+ i z tamtąd muzyke za pomoca wifi jest stremowana do DNP...

Natomiast co wazne pliki DSD są odtwarzane tylko za pomoca portu USB, stremowac z routera nie mozna,poniewaz DLNA nie obsługuje plikow w formacie DSD.

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To Denon ciała dał z bluetoothem...dziś to podstawa.

Thx za odp :)

Dlaczego tak uważasz?

Do czego Ci bluetooth?

Jak łączyłem sie z ave za pomoca bluetootha to ciagle coś były nie tak, to zrywało połączenie ,to zacinało się,nie miłosiernie to wkurzało. A pozniej to odkryłem bubbleUpNp i zero problemow z połączeniem i spora rezerwa transferu w stosounku do blutooth/wifi.

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos powie jak sformatowac dysk powyzej 32 gb na system fat32 to bede wdzieczny...bo windows z tym nie daje rady ani z wiersza polecenia...

U mnie odtwarza pena 32 gb ale dyskow 40gb 320gb i 1 tb nie zobaczył. ..bo byly ntfs albo po prostu za duze oto jest pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 1510 to jest inna liga niż stare 1500, tamto grało beznadziejnie sucho i bez życia. 1510 to zupełni inny odtwarzacz na nowych podzespołach i nie ma nic wspólnego z graniem 1500tki. Jeśli chodzi o 1520 to jest to samo tylko że dodali dac, jeśli chodzi o odczyt płyt CD różnicy brak, przynajmniej ja nie słyszałem.

Ponadto 1510 ma wejście USB i moim zdaniem mogło by go nie być. Kiedyś odpaliłem na nim pliki z muzyką i grało to beznadziejnie. Ten odtwarzacz ma bardzo dobrze odtwarzać muzykę z CD i robi to bardzo dobrze, jeśli chce ktoś urządzenie do odczytu plików z pendriva lub telefonu polecam inną firmę dac i sieciowca takich firm jak: Cambridge audio stream magic 6, pioneer a30/50/70,Advance Acoustic MDX600 itd.

Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
U mnie gra dcd1520 juz kilka tygodni a daca nawet jeszcze nie sprawdzalem wow musze sie zebrac do tego.

Sprzęt klasa Denon+Monitor Audio :)

Pokój też mega, jak byś chciał smaczku dodać to jakieś fotki lub film 360stopni w pokoju.

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak bede miec obiektyw 10mm to cos cykne. Jeszcze musze dostawic trzeci fotel i troche innej kosmetyki zrobic.

Kosmetyki :) toć już tu na filmiku wygląda genialnie...

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównywał ktoś dcd 1520 z 720?

Pytasz o DCD? Ja miałem oba i porównywałem. Został 1520ae :)

Na chwilę obecną świetnie się sprawdza jako cd-player i DAC.

Jako DAC, gra pliki flac z nas'a, sterowanie za pomocą androida, ios lub z laptoka.

DSD bez problemu z lapka...

A SACD brzmi naprawdę rewelacyjnie...

Edytowane przez canonierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atriz pytanie....czy w DNP-730AE jest możliwość parowania ze smartfonem poprzez bluetooth???

Dziś słyszałem takie info iż nie, ale może sprzedawca nie umiał połączyć i drugie pytanie do jakiej wielkości można peny dawać pod usb i czy to jest 2.0 czy 3.0 wej usb?

 

Przemo, zakupiłem pendrivea 256gb usb 3.0,zgrałem na niego muzykę flaki,DSD, DNP 730 nie ma problemu z odczytem tak dużego pendriva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przemo, zakupiłem pendrivea 256gb usb 3.0,zgrałem na niego muzykę flaki,DSD, DNP 730 nie ma problemu z odczytem tak dużego pendriva.

Ooo to super :)

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.