Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seria 20 kosztuje około 1000 Euro za element

Seria 30 kosztuje około 2000 Euro za element

Różnica w dźwięku jest znaczna według mojej oceny. Jeśli za 4000 Euro ma być już nirvana to czemu nie? Pożyjemy zobaczymy. Choć jak zwykle punkt widzenia (słyszenia) będzie zależał od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam

Szczerze polecam głęboką refleksję czy nie warto jednak nabyć D30.2.

Najlepiej posłuchać, ale wtedy to na bank nie będzie już wątpliwości:)

Dwa lata temu kiedy sam szukałem CD21 dostałem propozycję zakupu D30.2 i nie żałuję. Tym bardziej, że cenowo jest podobnie.

Zaraz potem trzeba jednak było zaopatrzyć się w A30.1 żeby dać solidne wzmocnienie odtwarzaczowi.

Nie żałuję jednak bo słuchanie muzyki na serii 30 to już coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unique

A dlaczego wolałbyś CD 21? Toz to przecież co najmniej klasa niżej. Znam oba te odtawrzacze i wiem co mówię. A klasie cedeków 10-12 tzs D.30.3 jest trudnz do pibicia. Ja zamieniłem go dopiero na BAT-a VK D5 SE.

I wcale nie koniecznie trzeba lączyc go ze wzmacniaczem z serii 30. Ja grałem na Musicalu A 3.2 i Krellu 300i.

Pozdrawiam Stempur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale znalazłem na ebayu sam przedwzmacniacz i trochę się zdziwiłem że primare zrobiło coś takiego i wygrzebałem zdjęcie kompletu. I widząc cenę PRE raczej wątpię żebym miał kasę na komplet:)

AAA, link do aukcji, jakby jednak ktoś chciał się skusić:)

http://cgi.ebay.de/For-sale-PRIMARE-dual-mono-preamp-TOP-zustand_W0QQitemZ180399019165QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker?hash=item2a009e949d&_trksid=p3286.c0.m14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

gelar, 28 Sie 2009, 20:27

 

>Czy ktoś wie jak to gra?

 

Nie wiem jak to gra, ale to chyba jedne z pierwszych modeli primare. Kiedyś, gdzieś czytałem historie firmy i było coś o tym, że spółkę założyło jakieś 20lat temu dwóch kolesi i zaczynali od produkcji sprzętu hi-end. Pod koniec lat 90tych jeden odszedł przyszedł drugi i od tej pory zaczęli produkcję bardziej budżetowych sprzętów... Także te klocuszki to pewnie stara produkcja ;)

 

ps. to d30.2 jest już moje, w tym tygodniu odbieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>grzegorzlepek

 

;)) Witaj w klubie ;))

 

Mój d30.2 od kilku dni gra i trąbi... W porównaniu z d20 zdecydowanie lepsza przestrzeń, lokalizacja, kontrola basu (który chyba jest najsłabszą stroną d20, choć jego 'ciepełko' jest niezwykle miłe), ekspozycja wokali to po prostu sama przyjemność z obcowania ze śpiewem. Ale pastelowa i miła uchu filozofia dzwięku typowa dla primare - jak już ktoś polubi markę to może kupowac kolejne wydania sprzętu w ciemno.

 

Cóż... d20 będzie szukał nowego własciciela, a ja zbieram już na amp z serii 30-tek ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ganzz, lepiej zbieraj na inny wzmacniacz niż "30" primare. Ćwiczyłam obie serie i powoeim tak: w "20" lepszy cd, w "30" zdecydowanie odtwarzacz. Wzmacniacz "30" gra zimno, bez emocji, z dystansem. Fenomenalną ma za to przestrzeń.

Łączyłem CD D.30.2 z Musicalem Fidelity A 3.2 a później z Krellem KAV 300I. I grało bardzo fajnie.

Pozdrawiam Stempur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.