Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ganzz

Najpierw z Monitor Audio, starszy model Silver 5i, później Totem Model 1

Ale słuchałem wzmacniacza "30" także z innymi kolumnami, m.inm z Sonus Faber, Audio Physic. I ta jego sygnatura była zawsze słyszalna, choć oczywiściw z Sonusami było ciepłej i bardziej muzykalnie.

Zresztą to nie jest zły wzmacniacz, np. przestrzeń a szczególnie budowanie głębi i planów ma genialne. Ale gra z dystansem, chłodno, brakuje mu bezpośrdniości - choć niektprym się taka prezentacja podoba.

Odtwarzacz jest moim zdaniem bardziej uniwersalny i muzykalniejszy.

Pozdrawiam Stempur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stempur

 

Zobaczymy... D30 też gra 'zimniej' niż d20, ale to wrażenie związane chyba jednak z większą szczegółowością i lepsza ekspozycję środka - wokale, czy gitary są w d20 zdecydowanie bardziej schowane, zarówno w sensie lokalizacji na scenie jak i słyszalnego detalu.

 

W każdym razie w pierwszym rzędzie musze skonczyć kolumny, wiec wzmak pewnie dopiero w przyszlym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

=> radoslavm

To nie jest takie proste, bo jak ocieplisz za mocno to dupa - nie będzie powietrza, nie bedzie przeszkadzajek, co z tego że przyjemnie jak gumowo :D Widzę, że drażnią Cię wysokie :) - w takim razie wypróbuj Enacomy Harmonixa - jakiekolwiek szorstkosci znikną...oczywiście będą minusy....ale może Tobie się spodoba. Chcesz ocieplić, dociążyć wypróbuj Straight Wire Serenade - głośnikowe i IC - za komplet zapłacisz sh ok. 2 kzł - to kable po ciepłej stronie z atomowym basem, bez żadnych magicznych puszek za to grube i ciężkie jak cholera ;) - żeby zachować równowagę musiałem na górę wrzucić Nordosta Red Dawna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zyzio!!!

Jak zwykle zaskoczyłeś mnie jakimiś cudeńkami:)

Zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie ale coś trzeba kombinować, żeby nie było nudno:) Tak po prawdzie to po prostu brakuje mi wypełnienia, namacalności, wypełniania...

Kablarzem za bardzo nie jestem, ale może warto spróbować. Dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam czy ktoś może mi napisać więcej odnośnie cd 21. Chodzi mi go podłączyć do amplitunera onkyo 5007. Jak się on wam sprawuje i generalnie czy jesteście z niego zadowoleni. Jak wychodzi porównanie cd 21 do cd 20 która podobnie taka sobie była. Ponadto jak uważacie czy lepszy byłby cd21 czy też np cd marantz 8003 lub vincent S4. I jak jest z awaryjnością sprzętu Primare? Czy wszystko reperujecie w serwisie w Cieszynie czy jednak i u sibie gdzieś w serwisach robicie pogwarancyjne naprawy. Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi.

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podłączanie cd do amplitunera to w ogóle nie jest dobry pomysł - w zdecydowanej większości wypadków średniej klasy wzmacniacz stereo zagra lepiej niż wyższej klasy ampli (jeżeli oczywiście mówimy o graniu muzyki)

 

2. Nie wiem jaka jest różnica między 20 a 21 - ten pierwszy miałem. Generalnie dzwięk jest dość specyficzny - sporo miękkiego, rozciągniętego basu, gra ciepło - nie każdemu to pasuje. Ale jak ktoś tak lubi to w swojej klasie cenowej jest ciekawą propozycją. Generalnie w tym przedziale cenowym każdy sprzęt ma swoje wady i zalety, i żaden niestety nie zagra na tyle równo, żeby określić go jako uniwersalny. Także najlepiej posłuchać i porównać z marantzem lub vincentem, choć ja bym stawiał na primare ;)

 

3. Primare wydaje się być sprzętem pancernym (i takie ma opinie) - mam różne primare od ponad dwóch lat i nie zdarzyło mi się korzystać z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.