Skocz do zawartości
IGNORED

Psychedelic Trance w Polsce


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rochu

(Konto usunięte)
Ukryte

Szanowana Redakcjo.

Zastanawiam się jaki ma związek powyższy wpis z tematyką tego forum.

No chyba że rzeczony Progressive Trance uzna się za coś na kształt muzyki, choć to rzecz nie do końca dla wszystkich oczywista.

 

Kłaniam się serdecznie i pozdrawiam pięknie gdzieś z madziarskich bagien i krainy gulaszu oraz zupy rybnej.

Odnośnik do komentarza
Gość rochu

(Konto usunięte)
Ukryte

Jaka tam zapowiedźka.

Chyba juz wynawcy techno, trans, disco polo wzieli gore na tym forum?

Bejsbola w domu mam, jutro ide ogolic glowe, w sobote na gieldzie kupie czarne BMW.

Redaktorze, jaki dres jest passe na forum, jaki mam wybrac - Nike czy Adidas?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Przemski

(Konto usunięte)
Ukryte

Psy-Trance może nie jest za bardzo ambitnym gatunkiem muzycznym, ale nie można od razu negować całej współczesnej muzyki elektronicznej. Przykro czyta się wypowiedzi, w których mylone są nazwy gatunków i występuje krytyka przy ewidentnym braku wiedzy osoby, która się wypowiada. Progressive trance uważam, za jeden z najbardziej złożonych i najbardziej rozwijających się gatunków muzyki współczesnej, wciąż niestety w Polsce mało popularny i mylony z bardziej komercyjnymi gatunkami. Dla chętnych wykreowania sobie obiektywnej opinii polecam audycje radiowe takie jak "A State of Trance" (radio di.fm retransmitowane do kilkudziesięciu stacji lokalnych na całym świecie)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ukryte

Naprwade niesamowite jest jak arogancko można ignorować gatunki muzyczne. Wiem że ten temat nie jest już najświeższy, a pozatym jest to mój pierwszy wpis na forum, które przez okres kilku już chyba miesięcznej lektury wydawało mi się rzeczowe i merytoryczne. Na temat ten trafiłem poprzez odnośnik umieszczony przez użytkownika w temacie z słuchawkami do psychodelic trance. Użytkownik ten nie rozróżnia elementarnych podgatunków muzyki trance (być może zrobił to nieświadomie, bo ten temat ma nieco mylący tytuł), a do tego myli je ze sobą zachowując się jak zadufany w sobie guru, który o muzyce wie wszystko. Do tego dowiedziałem się jeszcze, że psy trance to nie muzyka. Osobiście nie jestem fanem tego gatunku, natomiast wiem jakie są jego cechy charakterystyczne, które zresztą nie przemawiają do mnie. Ale wracając do tematu chciałem tylko przekazać, że stereotyp fana muzyki elektronicznej ubrany w dres i walący piguły co i raz niech sobie dokładnie zapamiętają osoby, które nigdy nie były na ewencie tego typu. Pewnie mają sporo racji... Pozostałych zachęcam to zapoznania się z progressive trance, gdyż jest to bardzo melodyjna odmiana i również zachęcam do nie mylenia go z psy trancem, ponieważ już po pierwszym odsłuchu porównawczym nie będziecie mieli wątpliwości co do tych gatunków, ale też nie wyciągajcie wniosków po poznaniu tylko jednego utworu.

 

Pozdrawiam Przemskiego oraz w szczególności wszystkich tych, którzy swoim zachowaniem w moich oczach stali się dziećmi neostrady krzyczącymi: "Patrzcie jaki jestem elokwentny z klawiaturą na kolanach!!!"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.