Skocz do zawartości
IGNORED

Sci-Fiction


aaaalfred
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam

 

Łatwy, lekki i przyjemny, nic szczególnego. Zobaczyć można.

 

Predator 2 - szkoda komentować ............. dno.

 

Predators - tu duży plus , trzyma klimat 1, fajna sceneria, naprawdę dobre nawiązanie do kina końca lat 80, jak leciał byłem w kinie i teraz zaliczyłem z pena na tv

 

Tu akurat mam całkowicie odwrotnie. Wole część drugą niż Predators. Na tym ostatnim strasznie się rozczarowałem.

 

Mam pod ręką, to cyklicznie wracam do wszystkich "Gwiezdnych wojen".

Te pierwsze idealnie trafiły w swój czas, te obecne - przerost formy nad treścią.

 

Też miałem taki podejście, ale jak obejrzałem wszystkie 6 części to jednak zacząłem dostrzegać więcej pozytywów w nowej trylogii niż negatywów. Natomiast nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem serii i być może dlatego łatwiej mi "zaakceptować" nowa trylogię. Ciekaw jestem jak wyjdą kolejne części. Ma tylko nadzieję, że to nie będzie pegi 7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, na początku byłem obojętny, ale po paru latach, będąc chorym i leżąc w łóżku od niechcenia wrzuciłem nową trylogię - i zaskoczyło. Jedyny minus to centrum historii, czyli mydlana opera związana z Anakinem-Vaderem, do dziś nie mogę tego strawić. Też wiążę duże nadzieje z nowymi Starwarsami - wbrew obawom fanatyków Disney może tego nie spieprzyć, w przeciwieństwie do samego Lucasa - tu nawet nie miałbym nadziei na sukces.

Nie wiem czy się orientujecie, ale świat Star Wars książek-komiksów-gier jest przepastny, tworzony często przez ludzi nie będących fanami (komiksy Dark Horse), a mimo to czasem na poziomie Starej Trylogii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

jak napisał Yodzisław cała negatywna heca w nowych starwarsach jest związana z głównym bohaterem Anakinem,

jak leciały stare części to Luck był gościem Pi x oko w naszym wieku więc można się było trochę z nim utożsamiać.

w nowych Anakin to był gnojek lub nastolatek i trudno panom w wieku około chrystusowego/czterdziestolatkowego zachwycać się perypetiami gówniarstwa,

dodatkowe motywy i postacie nastawione na sprzedaż maskotek dla maluchów oraz zmiękczenie klimatu by maluchy nie zasrały ze strachu foteli w kinach zrobiły swoje.

dla mnie w nowszych genialne było postarzenie gwiezdnych technologi typu pojazdy wyoblone jak w latach 40 czy 50.

 

swoją drogą w Prometeuszu nie przeszkadzał mi brak uwstecznienia technologicznego vs. Nostromo.

ba by zrobić coś bardziej archaicznego trzebaby zastosować chyba maszyny parowe rodem z Wild,Wild, Wesst z W.Smiithem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Kino s-f w roku 2013. Na co warto czekać?

30 listopada 2012 - 16:22 - fsm

 

 

Kino science-fiction ma się bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (przynajmniej) niezłych fantastycznonaukowych produkcji w ostatnich latach, a przyszłość zapowiada się równie ekscytująco. Wychodząc naprzeciw potrzebom kinomaniaków i fanatyków wielkoekranowego s-f, którzy nie lubią przekopywać się przez różnego rodzaju "rozkłady jazdy" przygotowałem tę tu oto fantastyczną listę nadchodzących w 2013 roku filmów sci-fi. O kolejności zadecydowały planowane daty premier.

 

21_91987592.jpgNa co warto zwrócić uwagę? Na nazwiska twórców. Z ośmiu (dziewięciu?) klasycznych filmów s-f, które mają mieć premierę w przyszłym roku, aż 7 jest robionych przez znanych i uznanych reżyserów, co daje nadzieję na przynajmniej solidne rzemieślnictwo, a może i coś więcej. Niestety, poniższa lista to tylko obrazki i garść informacji, bo żaden z wymienionych filmów nie doczekał się jeszcze premiery zwiastuna.

[tekst uzupełniłem o linki do zwiastunów, które zadebiutowały w ciągu ostatnich kilku dni]

 

Oblivion

premiera: 19 kwietnia 2013 (Polska) / reżyseria: Joseph Kosinski

 

21_91987725.jpgNowy film Josepha Kosinskiego zadebiutuje już za nieco ponad 5 miesięcy, a póki co wiadomo o nim bardzo niewiele. Pan reżyser bardzo chciał zamienić na wysokobudżetowy film swoją graficzną powieść (stworzoną wspólnie z Arvidem Nelsonem), udało mu się do tego celu pozyskać Toma Cruise'a w głównej roli i 130 milionów dolarów. Historia trochę pachnie Avatarem - oto żołnierz na odległej planecie walczy z wrednymi ufoludami, Oto mamy zniszczoną po wojnie z ufoludami Ziemię, na którą udają się tylko spece od robotów i dronów. Podczas rutynowej misji jeden z nich - dzielny Tom - odkrywa COŚ i spotyka KOGOŚ, kto sprawia, że Tom zaczyna sie zastanawiać, kim naprawdę jest i czy stoi po słusznej stronie. Podobno włodarze wytwórni Universal stwierdzili, że Oblivion ma "jeden z najpiękniejszych scenariuszy, na jakie kiedykolwiek trafili". Zobaczymy. Nowy Tron mi się podobał, więc może Kosinski da sobie radę i tym razem?

Star Trek Into Darkness

premiera: 17 maja 2013 (Polska) /reżyseria: J.J. Abrams

 

21_91987753.jpgNie mylić ze Star Wars. W tym filmie są faceci z pomarszczonymi czołami i teleporty, a nie władające Mocą zielone gremliny. Ok, skoro już to sobie wyjaśniliśmy, to przejdźmy dalej. Reboot/remake/reimaginacja :P Star Treka w wykonaniu Abramsa się udała - film z roku 2009 to bardzo solidne widowisko s-f. Jego kontynuacja jest jednym z bardziej oczekiwanych filmów 2013 roku, choć twórca tradycyjnie dla siebie trzyma szczegóły nowej historii w tajemnicy. Trzymam kciuki za jakość filmu, może Star Trek wreszcie doczeka się porządnych "kinówek". IMaksowy prolog filmu oraz zwykły zwiastun zadebiutują przed Hobbitem już za kilkanaście dni.

After Earth

premiera: 7 czerwca 2013 (Polska) / reżyseria: M. Night Shyamalan

 

21_91987658.jpgBójmy się wszyscy. M. Night Shyamalan wraca i bardzo chce udowodnić, że jeszcze umie. Bo kiedyś bardzo umiał. Tym razem materiałem dowodowym będzie epickie (a jakże) s-f z dwoma Smithami w rolach głównych. Tata Smith nazywa się Cypher Raige (Szyfr Gnjew?) i wraz ze swoim synem Kitaiem (o maaaan) rozbił się na nieprzyjaznej planecie. Będa potwory i zapewne jakaś tajemnica. Tytuł sugeruje daleką przyszłość, ale może dostaniemy twist pt. to jest Ziemia, której rdzenni mieszkańcy zostali przez cos pożarci, ale czasy współczesnych ludzi dopiero nadejdą? Zobaczymy - jestem zaciekawiony, ale bardzo ostrożnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pacific Rim

premiera: 11 lipca 2013 (świat) / reżyseria: Guillermo del Toro

 

21_91987737.jpgGuillermo del Toro robi dobre kino. Nawet taki Mimic sprzed 15 lat daje radę jako straszak klasy B. A potem jest tylko lepiej. Tym razem twórca Labiryntu Fauna zaprasza nas na efektowny spektakl, w którym monstrualnie wielkie roboty walczą z równie wielkimi potworami o kontrolę nad Ziemią. A dokładniej: monstrualnie wielkie roboty sterowane przez dwóch pilotów z połączonymi umysłami. Gdy sytuacja zaczyna wyglądać beznadziejnie, cała nadzieja spocznie w dwóch nietypowych bohaterach, którzy mają poprowadzić do walki legendarną, starą maszynę bojową. To sie nie może nie udać!

Elysium

premiera: 8 sierpnia 2013 (świat) / reżyseria: Neill Blomkamp

 

21_91987672.jpgNeill Blomkamp nakręcił krótkometrażówkę Alive in Joburg, które po jakimś czasie stała sięDystryktem 9, jednym z ciekawszych s-f ostatnich lat. Kiedy więc taki pan zabiera się za kolejne oryginalne dzieło, trzeba być czujnym. Tym razem zabiera nas na podzieloną Ziemię: na powierzchni planety żyją biedni, chorzy i wykluczeni, a na pokładzie stacji kosmicznej Elysium żyją bogaci i uprzywilejowani. Matt Damon zrobi z tym porządek. Póki co jednak, nie wiadomo czym "to" jest.

Ender's Game

premiera: 25 października 2013 (świat) / reżyseria: Gavin Hood

 

21_91987686.jpgEkranizacja słynnej powieści (a dokładniej dwóch: Gra Endera i Cień Endera staną się jednym filmem), w której ludzkość musi walczyć z insektoidalnymi obcymi, w czym pomoże uzdolnione dziecko imieniem Ender. Orson Scott Card zgodził się na przerobienie jego dzieł na film, ale obserwuje wszystko czujnym okiem z fotelika producenta. W obsadzie znajdą się m.in. Harrison Ford i Ben Kingsley, zaś tytułową rolę zagra Asa Butterfield (Hugo z filmu Scorsese). Reżyserem jest Gavin Hood, czyli gość od W pustyni i w puszczy, oscarowego Tsotsii X-Men Geneza: Wolverine. Wyobrażam sobie, że wielu z Was będzie patrzeć podejrzliwie na tą produkcję, szczególnie, jeśli znają i lubią książkowy oryginał. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Gravity

premiera: 2013 (świat) / reżyseria: Alfonso Cuarón

 

21_91987711.jpgJestem bardzo ciekawy tego filmu. Poważne, dojrzałe s-f z bardzo spokojnym tempem i atmosferą - przychodzą na myśl skojarzenia z Solaris i Odyseją kosmiczną. W rolach głównych George Clooney i Sandra Bullock, którzy lecą z kosmiczną misją gdzieś daleko. Niestety prom ulega zniszczeniu, a ta dwójka dryfuje samotnie i w ciszy coraz głębiej w otchłań i czarna pustkę. Grawitacja ma się zaczynać kilkunastominutowym, ciągłym ujęciem i w ogóle ma być super. Ma być, słyszysz mnie, Alfonso Cuaronie? Bo przełożyłeś już premierę i teraz dodajesz jeszcze efekt 3D... Nie zepsuj tego, proszę.

Europa

premiera: 2013 (świat) / reżyseria: Sebastían Cordero

 

21_91987699.jpgGwiazdą tego filmu jest Sharlto Copley (Dystrykt 9, Drużyna A), ktory gra jednego z sześciu astronautów lecących z misją poszukiwania życia na Europę, księżyc Jowisza. Od początku tego roku pojawiały się różne informacje na temat tego projektu, wszystko w ramach marketingu wirusowego (stronę korporacji organizującej wyprawę wraz z filmikiem z pokładu statku możecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), a za sterem stoi bliżej nieznany ekwadorski reżyser Sebastían Cordero. Może z tego wyjść coś naprawdę fajnego. Niestety data premiery na razie jest nieznana.

Upstream Color

premiera: styczeń 2013 (świat) / reżyseria: Shane Carruth

 

21_91987802.jpgNa koniec coś, co może nawet nie będzie filmem s-f, ale chyba warto o tym wspomnieć. Dlaczego? Poprzedni film pana reżysera Shane'a Carutha to wywracający mozg na lewą stronę Primer (Wynalazek). Po 8 latach przerwy twórca wraca z taka oto opowieścią: mężczyzna i kobieta przyciągają się nawzajem, zaplątani w cykl życiowy niestarzejącego się organizmu. Taaaaak, chyba też nie wiem o co chodzi. Upstream Color zadebiutuje na festiwalu Sundance już w styczniu. I może wcale nie będzie dziwny.

I koniec. Ja już zacieram łapki, bo zapowiada się dużo dobrego. A spokojnie można do tego zestawu dołożyć produkcje komiksowe, zahaczające o gatunek s-f (Iron Man 3 w maju iCzłowiek ze stali w czerwcu) czy podobno dokonującą gwałt na książce ekranizację World War Z. A jeśli zajrzymy szybko za kurtynkę roku 2014, to ujrzymy tam m.in. film Stevena Spielberga, adaptację Robopocalypse (tak, tytuł nie pozostawia złudzeń: będzie wojna między ludźmi a robotami; książkowy oryginał to rzecz ważna i uznana) i masę innych smakołyków.Dzieje się, mili państwo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Oblivion zaliczony. Opis z wyzej cytowanego artykulu nijak ma sie do rzeczywistosci, ale to dobrze bo Oblivion to bardzo dobry film. Umiejetne polaczenie tematow i rozwiazan z najlepszych filmow sf. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Trailer Europa Raport : [media]

[media] wygląda zachęcająco, nieszablonowo i niehollywoodzko.

 

Takiego wysypu filmów stricte SF-kosmicznych to nie było chyba od lat 80', z czego b. się cieszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Takiego wysypu filmów stricte SF-kosmicznych to nie było chyba od lat 80', z czego b. się cieszę.

 

Ja również bardzo się cieszę , a trailer , który pan wstawił jeszcze bardziej podsyca mój apetyt - mam nadzieję , że się nie zawiedziemy - zobaczymy ?

 

panowie odkryliscie juz Gravity? jesli nie to prosze :)

 

Jeszcze nie , ale dzięki za wstawkę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, dłuższy trailer "Europy" :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inwazja" z Nicole Kidman.

 

W zasadzie pomysł zaczerpnięty z "Nocy żywych trupów". Niby sprawnie zrealizowany i zagrany, lecz zupełnie pozbawiony emocji, które to powinny zostać przelane z ekranu na widza. Taki dziwny thriller, na którym się nie bałem. I zupełnie nie byłem też ciekaw, czy bohaterce się uda czy też nie. Nie wciąga (taki gatunek!) zupełnie. Nadal piękna Kidman, nadal grający z bardzo charakterystycznym "uśmieszkiem" Craig. I nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ok, Star Trek zaliczony. Jestem ogólnie fanem serii filmów pełnometrażowych z serii Star Trek, więc mogę być nieco nieobiektywny. Film REWELACJA!!! Dobry scenariusz, świetne efekty, piękna scenografia, humor, akcja - aczkolwiek zrównoważona. Gra aktorska normalna, bez żadnych fajerwerków. Natomiast film jako całoś bron się bardzo dobrze. Kolejne udane kino sf obok Obliviona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem Star Trek-a zostaje się wtedy, kiedy ma się obejrzane wszystkie seriale, sezony, wszystkich serii, etc.

Obejrzałem wszystko co się tyczy Star Trek-a i powiem, że ostatni doby film to Nemesis, żaden nowy nie pobije

oglądalności, chyba że zrobią coś na na wzór starych Star Trek-ów. W nowych niestety nie ten klimat, nie ta bajka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem Star Trek-a zostaje się wtedy, kiedy ma się obejrzane wszystkie seriale, sezony, wszystkich serii, etc.

 

Fanem Star Treka zostaj się się wtedy kiedy się chce:)

Dzięki Bogu JJ Abrams nie myśli podobnie do Ciebie:)

Bez urazy ale takie autorytatywne teksty jak Twój są zabawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon, nie miałem nic do Ciebie, jeśli tak to zrozumiałeś, to bardzo przepraszam.

Mam już swoje lata i trochę inaczej patrzę na nowe filmy z tej serii. Chciałem tylko nadmienić,

że nowe filmy bardzo odbiegają od konwencji starych serii/filmów pełnometrażowych i nie chodzi

o aktorów, którzy zawsze prawie byli ci sami ale o ogólną fabułę i sposób jej realizacji, tak jak to miał

w zamyśle Gene Roddenberry, pewnie niejeden się ze mną zgodzi.

"Pierwszy" Star Trek, który wszedł do kin w 2009r. zrobił na mnie ogromne wrażenie ale

tylko na początku, całość fajnie zgrana, zrealizowana, napisana, jednak mnie brakowało tego

"czegoś", do końca nie jestem w stanie sprecyzować czego ale jednak. Natomiast nowy odcinek,

owszem jest lepszy od poprzedniego ale nadal czegoś mi brakowało. Nie twierdzę, że mi się nie podobał,

ba! nawet bardzo mi się podobał, jest czymś w rodzaju nowej ery produkcji filmów spod znaku Star Trek

i powoli zaczynam się przekonywać do tego typu realizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enkoder, myślimy tak samo:) Także uważam, że klimatu starych Star Treków nie da się już powtórzyć. Myślę, że to wynika głównie z obecnych możliwości technicznych oraz z całkowicie innego już "patrzenia" na film przez reżyserów jak i oczekiwań młodej publiczności.

Ja też już mam trochę lat na karku, ale staram się zobaczyć w nowych Star Trekach właśnie nowy początek serii. Inaczej, gdybym liczył na powtórzenie dawnego klimatu - zawiódłbym się:) Podobnie ma się kwestia gwiezdnych wojen. Pierwsze zetknięcie z nową trylogią było straszne, ale kiedy obejrzeliśmy z żoną wszystkie 6 części na BR, całkowicie inaczej spojrzeliśmy na całość. Mam nadzieję, że będzie podobnie z nowymi częściami.

 

Jeśli mój wcześniejszy post jakoś Cię uraził to przepraszam:)

 

Pozdrawiam

Octagon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie jestem fanem star treków. Też niedawno wróciłem z kina i dla mnie dwójka podobna do jedynki. Trochę przeładowana i przez to brakuje mi przestrzeni - "kosmosu", niewiele pamiętam z filmu :) przygoda trochę gdzieś zaginęła w tej całej mega-turbo-akcji (nawet zmartwychwstanie się gdzieś tam przypałętało). Ale ogólnie ok; 3d rewelacyjne.

Natomiast w kontekście tego boję się o gwiezdne wojny. Jeśli nikt nie poskromi Abramsa to nastąpi powtórka ze Star Treka i tu dla mnie straty będą większe, bo jestem wielkim fanem uniwersum Star Wars. Mam nadzieję że Abrams ich nie "unowocześni" na swoją modłę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, dla mnie nowy Star Trek ma o wiele mniej akcji niż część poprzednia:) Poza tym faktycznie, akcja przeniosła się na Ziemię, co było dla mnie osobiście bardzo ciekawym rozwiązaniem. Myślę, że trzecia część będzie już w 90% w kosmosie, ze względu na pięciolatkę, na którą się wybrali:)

 

Co do SW myślę, że Twoje obawy się spełnią:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

"Przyklejam" ten serial tu, a nie w serialach bo to w pełni kino SF i to na naprawdę dobrym poziomie - mnie się podoba.

Obejrzałem dwa "sezony" i uważam że mocno wciąga ten film, zwłaszcza że nie zaczyna nudzić wraz z ilością kolejno oglądanych odcinków, a coraz bardziej się podoba.

Szkoda tylko że na kolejny a trzeci już sezon trzeba ciągle czekać (są tylko dwa nowe odc.) i pozostaje pewien głód ciekawości i oglądania.

 

Wrogie Niebo - Falling Skies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Może to nie do końca typowe sf, ale jest kosmos, obca cywilizacja i statki kosmiczne...

Nowy Superman jest rewelacyjny. Efekty wciskające w fotel. Dawno nie widziałem w kinie takiej, przepraszam za kolokwializm, "rozpierduchy". Miód dla oczu:) A i treść można odaleźć:) Mam nadzieję, że to będzie trylogia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.