Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB B&W


brodawid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2023 o 14:54, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Z tańszych konstrukcji lubiących się z B&W, to do Rotela dopisałbym jeszcze Coplanda koniecznie, bo to taki "tańszy Mac 😉 

NP CSA-150: 

 

Zdecydowanie polecam takie połączenie!

Sam u chłopaków z poznania takie zakupiłem tylko z 703s2 i jest rewelacyjnie! Polecam się przejechać by sprawdzić do salonu takie połączenie bo nie jednego myśle zdziwi jak dobrze razem grają 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Roland Audio napisał:

Sam u chłopaków z poznania takie zakupiłem tylko z 703s2 i jest rewelacyjnie! Polecam się przejechać by sprawdzić do salonu takie połączenie bo nie jednego myśle zdziwi jak dobrze razem grają 🙂 

Michał z Poznania pozdrawia Pana Rolanda 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2023 o 10:50, marcusSE napisał:

Czy ktoś może się orientuje czy 702 s3 są trudne do wysterowania

Miałem podpiętego Atolla IN200 pod 702s3 i bez problemu dawał radę w ponad 50m salonie. Grało to rewelacyjnie dlatego zachorowałem na bowersy i to kolejny chyba zakup audio.

 

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wspinam się po Bowersowej drabinie. To już trzecie Bowersy, innych paczek nie miałem. Zaczynałem od 706, następnie 705 Signature i ostatnie  805D4. Wyżej już nie zamierzam się wspinać 🙂 W międzyczasie miałem wypożyczone inne 3 pary, ale żadne dla mnie nie grały tak jak B&W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2023 o 13:23, MarkM napisał:

Wspinam się po Bowersowej drabinie. To już trzecie Bowersy, innych paczek nie miałem. Zaczynałem od 706, następnie 705 Signature i ostatnie  805D4. Wyżej już nie zamierzam się wspinać 🙂 W międzyczasie miałem wypożyczone inne 3 pary, ale żadne dla mnie nie grały tak jak B&W.

Hej ,tez słucham na 805d4 .Wczesniej mialem pm1.

Z jaką elektroniką na nich słuchasz?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2024 o 12:10, MarkM napisał:

Naim Uniti Nova, ale chętnie bym posłuchał na czymś innym, jeśli różnica byłaby znacząca.

Miałem kiedyś Naim tzn.cd i streamer natomiast jako wzmacniacz był Elektrocompaniet.

Teraz słucham na mono blokach elektrocompaniet i hifi rose 150b  jako przed wzmacniacz i wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem strasznie kupić rose. Tylko był problem gdzie posluchac. Widziałem też że inni sprzedają nie akurat 150 b ale inne to dało mi wątpliwości. 
wpadłem przez przypadek na coś innego 😁 i to jest najlepszy streaming jaki do tej pory gościłem u siebie przegonił nawet Lumina .Słucham przez I2S to też było odkrycie. 
jak by ktoś był zainteresowany polecam. 
Mano Ultra mk3 Farad Musik-Streamer Kosztuje od 1450 - 2500 Euro w zależności od tego co chcesz mieć ja kupiłem pełną wersję. I nie żałuję ani grosza. Nie wygląda tak super jak rose ale gra niesamowicie dobrze . Jest też test w necie gdzie porównywany jest z Chord DAVE a na końcu z Grimm MU1 który kosztuje prawie 13000 euro okazało się że Mano Ultra mk3 gra w 80 procentach tak dobrze jak Grimm. Przy zakupie konfigurujesz jakie wyjścia chcesz mieć ja zamówiłem Coax i I2S. Jak by ktoś był zainteresowany podam link do testu niżej i do procucenta poczytajcie też opinie tych co kupili 😁

test 

A tu masz stronę gdzie można kupić 

https://magnahifi.com/de/mano-ultra-mkiii-music-super3-streamer-high-res-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sebmon666 napisał:

Miałem kiedyś Naim tzn.cd i streamer natomiast jako wzmacniacz był Elektrocompaniet.

Teraz słucham na mono blokach elektrocompaniet i hifi rose 150b  jako przed wzmacniacz i wszystko inne.

Dla mnie to za wysoka półka. Ja jestem  prosty konsument treści muzycznych i wystarczy mi bardzo wygodny "all in one" 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MarkM napisał:

Dla mnie to za wysoka półka. Ja jestem  prosty konsument treści muzycznych i wystarczy mi bardzo wygodny "all in one" 🙂 

Naim też nie jest tani 😁

za tą samą kasę masz streaming plus dać 

Zawsze można spróbować pożyczy iść gdzieś posłuchać bo może okazać się że lepiej będzie lub nie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Marcin.H napisał:

Naim też nie jest tani 😁

za tą samą kasę masz streaming plus dać 

Zawsze można spróbować pożyczy iść gdzieś posłuchać bo może okazać się że lepiej będzie lub nie . 

Lata swoje już mam i cenię wygodę. Jeśli będą nawet jakieś niuanse, to czy warto za cenę bezcennej wygody? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czy jest ktoś w PL kto modyfikował zwrotnicę w starszych seriach 800? Chodzi dokładnie o 800 lub 801N. Na ebay są do kupienia gotowe zwrotnice ale firma jest z Californii . Ma sporo dobrych opinii ale jednak to drugi koniec świata. Ktoś coś słyszał w tego typu usługach w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie daj się zbyć salonowi. Niech Ci w takim razie wytłumaczą jak można zrobić takie uszkodzenie mechaniczne. Wysokotonowa kopułka też drży i moim skromym zdaniem była wadliwa. Wyślij temat do producenta bezpośrednio. Też mają doradców, którzy już pewnie taki temat przerabiali. 

Jakiś kosmos...

Przypomniał mi się zaraz jeden kawał z lat 90tych

Chodzi po ścianie i robi dziury? Pająk z wiertarką 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przedzie siadka nie uszkodzona zawsze przykryte i takie coś ? Uszkodzenie mechaniczne zapytał czy słuchałem muzyki powiedziałem że tak no widzi pan dlatego się zepsuły 🙂 Mogłem  je postawić jako mebel to by się nie popsuły . 😂 Dają gwarancję 10 lat pewnie na lakier 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.