Skocz do zawartości
IGNORED

Zona audiofila - konkurs


nautilus81

Rekomendowane odpowiedzi

...e tam robix - znasz ten aspekt życia jakby jednostronnie (jak jest inaczej to Broń Boże nie pisz tego - Twoja żona czyta to forum!) to i wiesz, jak to mówi sie w pewnych kręgach: co Ty wiesz k***a o zabijaniu :)) Tu trzeba by mieć i żonę, potem ze dwie czy trzy kochanki, parę nieudanych związków, na końcu ten NAJ i JEDYNY, aby kreować jednoznaczne, poparte WŁASNYM i PEŁNYM doświadczeniem wypowiedzi... Tak to mniej lub bardziej ale tylko gdybanie - zreszta po to jest forum i możliwość konsultacji róznych zdań. A gdybanie, bo wiesz, z jednej strony przedstawiona przez Ciebie recepta na szczęście we dwoje jest fajna, wzajemny szacunek, miosć nawet p odwudziestu latach itp, ale z drugiej, tej może bardziej mrocznej: nie zastanwiasz sie czasem, jakby to było teraz z taką inną, może Mulatką np, czy (no niech będzie: PODOBNO) biegłą w te klocki Tajką... Skądś sie bierze popularność sąsiedzkiego wątku o kobietach, a i wklejane tam najczęściej zdjęcia mało mają wspólnego z typowym obrazem sielankowej żony...

Oczywiście znowu nie personifikuję nikogo - akurat żonę twoją (robixa) poznałem i z tego krótkiego spotkania wyniosłem pozytywne 9rownież wizualne) wrażenie :))

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Majonez jak to jest - dopóki nie spróbuje, to tylko gdybanie... Ale właśnie podobno cały bajer polega na tym, aby znaleźć taką Partnerkę, aby takie porównanie w ogóle nie kusiło...

(no dobra, troche tak napisałem, aby dać szansę wyjścia każdemu z honorem :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foxbat

Tuningowane czyli silikonowane?

To sprawa indywidualna. Nie mam silikonów.. ale do dentysty chodzę

:)

Lampizacja? No tutaj to kompletnie nie wiem o co chodzi..

 

 

Staszek_s

Nie wszystkim wychodzi. Jeśli chodzi o przysięgę to powiem Ci tak..

Kiedyś brnęłam.. i brnęłam.. aż doszłam do momentu kiedy krzyk faceta powodował u mnie

sikanie w gatki..

Teraz jestem dokładnie przed taką przysięgą i wierzę, że z tym facetem mi wyjdzie.

Wiara.. to nie pewność. Jak nie wyjdzie.. to wiem, że ani ja

ani on nie będziemy tego przedłużać. Po co w takim razie ten ślub?

Gdyby ludzie nie próbowali.. nigdy byś nie widział Ziemi z kosmosu.

Ci co są uparci i wierzą, że w końcu się uda.. z czasem spełniają swoje marzenia.

 

Jakub102

Ja bym chciała usłyszeć jej ostatnie słowa na tym konkursie:

I będę walczyła o pokój na Ziemie i martwiła się o dziurę ozonową

oraz myślała nad głodującymi dziećmi w Etiopii. A potem 2 razy pojedzie na sesję zdjęciową do Afryki

wystawi tyłek do obiektywu i tyle z tej Jej walki o pokój na Ziemi.

 

Majonez..

Ja jestem za prostotą.. nie mylić z prostatą :)

Zawsze chiałam wiedzieć wszystko.. prawdę.. i cała prawdę..

Fakt.. ta prawda już 2 razy mnie powaliła..

No ale kto się spodziewał takiej prawdy :P

 

robix..

Ty mi się od razu spodobałeś razem ze swoją żoną.. :)

No, żeby nie było.. wiesz.. Parantulla jest the best..

Nadal głosuję za Wami.. w konkursie..

 

A po co robix ma próbować z inną babką jak z własną jest mu dobrze.

A tak.. spróbuje.. okaże się do bani.. i ani Kochanki ani żony mieć nie będzie.

 

Stachu.. Nie namawiaj do złych czynów..

Ja bym chciała mieć taki spokój przez tyle lat..

No.. ale wtedy bym Parantulli nie poznała..

Także są plusy dodatnie i ujemne.. hi,hi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi jednak na to Karolka, że najpierw życie musi dać w kość, aby potem docenić i nauczyć się tych małych kompromisów, aby życie było przyjemne i aby brakiem zdolności do tych kompromisów nie zepsuć tego co sie ma...

I aż złośliwie, acz nieuchronnie nasuwa się pytanie, czy aby nie jest tak, że człowiek podświadomie boi sie kolejnej porażki no i próg tolerancji obniża... Czyli ten czy ta obecny/a idealny/a jest nim/nią tylko dlatego, że wcześniej tak sie sparzyliśmy, że teraz juz niejako podświadomie doszukujemy się na siłę lepszego (ot, taki mechanizm obronny psychiki). Tak patologicznie to ujmując: mój obecny jest dobry, bo co prawda pije i zaniedbuje mnie, ale tylko krzyczy jak przypalę obiad, jeszcze nigdy mnie nie uderzył!

 

Kurde, z tematu konkursu wjechaliśmy na jakieś dywagacje dalekie od piękna kobiecego ciała. Ale to przez to umoralnianie z poprzednich stron!

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kurde, z tematu konkursu wjechaliśmy na jakieś dywagacje dalekie od piękna kobiecego ciała.

 

dlatego spokojnie mozemy porozmawiac o lampizacji! :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ale wiele razy apelowałem o koniec i głosowanie. Tydzien temu napisłem zeby głosowac przez cały tydzien i zliczymy głosy - ale zero odpowiedzi.

Konkurs teoretycznie sie juz zakonczył ale jest niska frekwencja a raczej zerowa a zeby jakis konkurs miał sens powinno głosowac chociaz kilkunastu forumowiczów ale znając zycie bedzie zbijanie sie niz głosowanie - taki urok tego forum i moze i dobrze przynajmniej jest wesoło.

Moze gdyby nagrody były sensowniejsze i wiecej sponsorów np studio 16 hertz by zasponsorowało kolumny, McGyver darmowy ich tuning, Amplifon jakis wzmacniacz a eberoth swoje avalony to by ten wątek inaczej przebiegał a tak to juz sie pogubiłem...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby ozywic ten nieco ,,szary,, watek paplany zaproponuje pare fotek z zycia tytulowej ,,Zony audiofila,, ktory moze miec wiecej hobby niz audio i uczestniczyc w tym razem z nia.

 

1). Pysia i jej czerwony ,,bryloczek,, do kluczy od Pininfariny.

2). Razem na Rajdzie Swietokrzyskim z klubem ,,Burgmania,, na Maxi skuterze B650.

3). Pysia na tle ukochanej Hondy PC 800 ,,Pacyfic Coast,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4039-100006996 1231791071_thumb.jpg

post-4039-100006997 1231791071_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4). Sylwester 2008/2009 i ,,Zona audiofila,, w akcji (nie kazda potrafi nie zlamac igly:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam zwycięzce i ten ktos nie ma swojego nicka wiec bedzie pisał z moego:

A i jeszcze jedno to nie jest moja zona:

 

Witam dzieki uprzejmosci nautilusa81 mogę wziąsc udział w tym konkursie.

Jestem twardzielem słuzyłem w armi amerykanskiej, byłem w Wietnamie, torturowali mnie ale jestem twardzielem i lubie wyzwania. Na wojnie byłem kilka razy ranny, przejechał mnie czołg ale zyje i było mi ciągle mało. Teraz jestem spełniony i jestem audiofilem mam zestaw Manty.

Oto moja zona - oddajcie swoje głosy na mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robix pogratulować CI tylko żony i wszelkich "bryloczków" jednak jak dobrze wiem, dorobiłeś się tego wspólnie z żoną więc nie ma co wieszać psów czy marudzić-syndrom Polaka. Kto potrafi ten ma(tak mawiam). Mam nadzieję że jak będę w Waszym wieku to będę miał cały czas tak dobre i pozytywne myślenie. To się chwali!

Co do Kochanek, to tak samo jakby mieć oprócz swojej dziewczyny jeszcze 2 czy 3 inne:P W sumie można, ale to prędzej czy później zabija związek i człowiek się gubi(jeszcze pół biedy jak się znajdzie..ale jeśli nie..). Czasem jest tak że człowiek w pewnym wieku spotyka to jedną i jedyną. Może i wtedy trochę zazdrościsz kolegą że mają ciągle nowe dziewczyny..3..5..10..15. Jednak z drugiej strony wiesz że masz coś co żadna inna dziewczyna Ci nie da. Masz partnerkę z którą oprócz bardzo wielu fajnych i "kudłatych" czynności może pogadać, która go rozumie, on ją itd. To jest najważniejsze! Wielu tego niedocenia, albo docenia zbyt późno.

Cytując pewne słowa "(...)Razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par, nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak, szansę mógł nam dać sam Bóg, ostatni raz(...)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tematy damsko meskie tak sie rozwijaja pieknie, to moze cos co wam pomoze w zrozumieniu sie wzajemnie. Ja dzieki temu zrozumialem troche postepowanie kobiet (samych kobiet niestety nie)

Mam nadzieje ze kobiety zrozumieja troche postepowanie facetow :) jak przeczytaja i zrozumieja ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Moze lepiej wam sie bedzie po tym sluchac muzyki.. ;)

 

w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nautilus >>> Powiem tak : Koncz Wasc wstydu oszczedz....i nie przeciagaj watku jak flakow z olejem chyba ze masz w tym jakis ukryty cel.

 

Dwie panie + Karolka (poza konkursem) byla na tle sprzetu reszta nie -wiec nie powinno sie liczyc.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81, 12 Sty 2009, 20:20

 

>Powinien ale wiele razy apelowałem o koniec i głosowanie. Tydzien temu napisłem zeby głosowac przez

> cały tydzien i zliczymy głosy - ale zero odpowiedzi.

 

Zaraz, zaraz!!! Głosowałem na żonę Redaktora (znaczy się Redaktorową)! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robix.. ponieważ faceci jakoś kiepsko zabierają się za sprawy głosowania.. jako sponsor jednej z nagród osobiście głosuję na Ciebie i Twoją ukochaną żonę.

W związku z tym.. jeśli nadal jesteście zainteresowani kalendarzem proszę o wysłanie Waszego e-maila na mojego priva. Skontaktuję się z Wami poza forum i podam wszelkie szczegóły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek.. to nie jest tak, że mam zaniżony poziom i dlatego nie przeszkadzają mi wady obecnego partnera.

 

W obecnym przeszkadza mi jego typowo męskie zachowanie.. czyli typowe męskie lenistwo.. ale to będzie przeszkadzać prawie każdej kobiecie w prawie każdym facecie.

Raz "wlazłam do ognia".. to już go nie tykam, potem się "topiłam.. to nie wchodzę do wody".

 

Ten mnie ani nie bije.. ani się na mnie nie drze.. na razie mnie nie zdradza i siedzi z kumplami raz na tydzień.. a nie raz na tydzień ze mną.

Nie zawsze tak jest.. ale naprawdę w swoim życiu dokonałam złych wyborów czego bardzo żałuję i uwierz mi, że ciężko o gorszego partnera. Znajomi zawsze mi gadali: Ty to wybierasz sobie tych "samych najlepszych.. czołówkę tabeli"..

Wiem jedno.. sama jestem sobie winna, że pozwoliłam na pewnego rodzaju zachowania..

A może ten co "wygląda najdziwniej i myśli najdziwniej".. (Ach mój Ty.. kisss) okaże się tym najlepszym i na całe życie.

:) Życie pokaże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.