Skocz do zawartości
IGNORED

Zona audiofila - konkurs


nautilus81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

"Najlepszy był dupek, który żonie gadał, że ma problemy ze zdrowiem. Chodził jak o kulach.. kuśtykał na jedną nóżkę.. no biedactwo pełną gębą. Śmieci wynieść nie mógł.. myć naczyń też.. bo za długo w jednym miejcu. Człowieku.. a u Kochanki to fruwał.. skakał przez kałuże, śmieci wynosił lotem błyskawicy.. Jak 20 letni młodzieniaszek.. a miał chyba koło 50-60 lat... Tak się starał, że mało co się nie zes..."

 

Hormony, Karolko, hormony... Wrzuciły mu taki dopalacz mimo, że, jak widać, leń z natury. Przejdzie gościowi, jak mu nowa dulcynea spowszednieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozeczek...

Tutaj na forum nie znam Was wszystkich i jeszcze trudno ocenić kto sobie żartuje a kto nie.

Chodzi mi o znajomość zwaną "obczytaniem"..

Engineer pisałby to na poważnie.. Ty może się trochę pośmiałeś.

 

A nazwałam Cię Dupkiem w związku z wypowiedzią. Możesz być całkiem miłą osobą..

Po prostu aż mi się krew zagotowała na słowa, że kochanki są lepsze niż żony.

 

A jakby Twoja żona była czyjąś Kochanką.. to co.. :P

Dla Niego byłaby lepsza niż dla Ciebie.

Sama myśl jest już wstrętna.. Ten temat zawsze będzie budził we mnie emocje..

Takie życie...

 

slaw123..

"chwalic sie zona nie tylko piekna ale i

inteligentna takiej to szukac jak igly w stogu siana."

 

Wychodzę z założenia, że każdy z Was nie był idiotą i nie poślubił głupiej

kretynki.. ani laski, która go obrzydza.. Także.. skąd taki wniosek..

Masz żonę.. znaczy piękna i mądra.. w przeciwnym wypadku sam dokonałeś złego wyboru.

 

Robix..

"Sztuka jest by znalezc kobiete ktora podziela nasze pasje ,

hobby i potrafi w nich czynnie uczestniczyc"

 

A nie wystarczy tolerancja dla Waszego hobby?

Osobiście uważam, że każdy powinien mieć odrobinę prywatności.

Robienie wszystkiego razem nie jest tak do końca dobre. Nie ma kiedy od siebie

odpocząć.. jak to mówię.. zatęsknić za sobą.

 

Redaktor..

Gdzie można kupić takie hormony???

 

Z uśmiechem witam wszystkich w nowym tygodniu

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, zamiast nazywać innych Dupkami, (na marginesie,to takie odbierające kobiecość, gdy Kobieta przeklina - mam tu na myśli dość częsty styl Twoich wypowiedzi), przemyśl czasem na spokojnie, mniej inpulsywnie, zanim popełnisz wpis...

Czy Kochanka jest lepsza od żony - no niestety w kontekście tej konkretnej sytuacji często tak. Po prostu - jak prawie wszyscy tu zauważyli, stara się na tych spotkaniach z Kochankiem wyglądać oszałamiająco, On zresztą też, to normalne, każdy, kto ma ileś-tam-lat i pewne doświadczenie życiowe wie, że wszelki "zakazane" związki, a zwłaszcza na początkui, dają pewnego "kopa", zarówno do tego, aby jak najlepiej sie "sprzedać", również wizualnie, oraz aby jak najlepiej sie zaprezentować 'charakterologicznie". Stąd dużo łatwiej jest zerwać się o świcie i podać śniadanie do łóżka w trakcie tej początkowej fascynacji, niż wykrzesać z siebie siły na to samo wwieloletnim zwiazku. Ci mniej liczni (piszę mniej- a nie nieliczni, aby nie zadrażniać)którym to sie udaje, którzy tak jak robix mają wieloletnie udane zwiazki, to po prsotu Szczęśliwcy, którym udało się to mityczne "idealne dopasowanie".

 

Nie wiem jak wygląda to od kobiecej strony - ale z punktu widzenia mężczyzn nie ma się co oszukiwać, nawet mizerny ale chwilowo odsłonięty dekolt innej kobiety zawsze odruchowo przykuje jego wzrok, podczas gdy odsłonięty biust swojej stałej Partnerki juz niezawsze... To chyba biologiczne uwarunkowania po prostu, wiec nie ma co się irytować, to nie ma za wiele wspólnego z hierarchizowaniem urody czy innych walorów. Nieznane lub swieżo poznane/zdobyte pociąga bardziej.

 

Reasumując - nawet jak w czyichś oczach Kochanka wypada lepiej - jest to chwilowe zauroczenie lub po prostu - Kochanka w takich umownych porównaniach dostaje potężny handycap na starcie :))

 

pzdr Żony, Kochanki i Matki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Takich hormonów się nie kupi, trzeba je wyprodukować samemu... One się produkują na widok cud-samicy, a przestają, kiedy właściciel hormonów dojdzie do wniosku, że to jednak nie zaden cud.

 

 

"chwalic sie zona nie tylko piekna ale i inteligentna takiej to szukac jak igly w stogu siana."

...

Wychodzę z założenia, że każdy z Was nie był idiotą i nie poślubił głupiej kretynki.. ani laski, która go obrzydza.. Także.. skąd taki wniosek.. Masz żonę.. znaczy piękna i mądra.. w przeciwnym wypadku sam dokonałeś złego wyboru."

 

 

A co do tego wyżej: a skąd ty, Karolko, wiesz, że ci faceci w ogóle mają jakieś żony, może to tylko teoretyzowanie zza siatki? A piąstki aż zbielałe od ściskania słupków ogrodzenia? Stawiałbym na taki właśnie syndrom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka a bys sie zdziwila jak ludzie sie lacza w pary 1. dla kasy i jeszcze raz dla kasy a jak jej nie ma to rozwod nieunikniony .Moze sie myle ale dzisiejsze mlode kobiety to tylko kasa im w glowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor piszesz o hormonach i tu masz racje a co do wyboru to nie !!!! nie wiesz jak te hormony moga w glowie mezczyzny namieszac(mlody mezczyzna chory-nie zakochany) zrobic pranie mozgu .Jak ostygnie to sie dziwi jak ja moglem z taka kobieta . Jestesmy tylko samcami.Ciagnie nas do kobiet przede wszystkim w jednym celu. Ja jestem jeszcze mlodo po slubie bo dopiero 11 lat wiec nie bede sie wymadrzal. Ale kazdy kto juz ma to za soba to wie co hormony robia przed slubem sielanka , a po slubie nadchodza zwykle dni i tu zaczyna sie problem . Wiekszosc malzenstw nie doczeka 4 rocznicy , bo nie pasuja ..... do siebie a tak bylo dobrze przed slubem a teraz po nie moga sie dogadac. Oj te zgubne hormony.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek_s

Przykro mi, ale g.. mnie obchodzi czy będę dla Ciebie odpowiednio kobieca czy nie.

Ważne, że dla swojego faceta jestem.

(g.. dla tych bardziej wrażliwych oznacza oczywiście guzik).

 

Wracając do tematu:

"aby jak najlepiej się "sprzedać"

 

Czyli chodzi o zwykłą ściemę i oszustwo. Krótko mówiąc Kochankowie oszukują się

od samego początku.. zaczynając od bredni typu: mam już złożone papiery rozwodowe..

po.. nie uprawiam sexu ze swoją żoną od.. kończąc na.. zawsze po sobie myje naczynia Kotku.

 

"którym udało się to mityczne "idealne dopasowanie".

A może po prostu nie są leniwi i dbają o siebie i drugą osobę.

 

"To chyba biologiczne uwarunkowania po prostu, wiec nie ma co się irytować,"

Uważam to za jak najbardziej normalne. Ja sama nieraz obserwuję "niezłe sztuki".

Czasem zazdroszczę młodości..czasem patrzę z obrzydzeniem.. przy braku gustu.

 

Mimo wszystko nadal będę broniła tych biednych żon..

Faceci wymagają od kobiety ciągłego dbania od siebie..

dbania o rodzinę.. o "umierającego" przy temperaturze 37 stopni męża

.. chodzenia do pracy

Oj.. długo tu wymieniać.. a w zamian co??

Co dostają w zamian..?

 

Zazwyczaj znudzonego życiem zaniedbanego telemaniaka, który poproszony

o zwykłą rzecz marudzi jakie to jesteśmy upierdliwe.

Oczywiście są wyjątki.. nie można generelizować.

 

Chodzi mi o to:

Pokaż mi marudzącego na żonę faceta a ja Ci opowiem o drugiej stronie medalu.

 

Zadaj sobie pytanie?

- Kiedy ostatnio zabrałem swoją żonkę do ulubionej knajpy?

- Kiedy ostatnio kupiłem jej coś w prezencie ot tak..?

- Kiedy porwałem ją do zacisznego domku nad jeziorem?

- Kiedy powiedziałem, że jestem z Nią szczęśliwy, że się świetnie kocha i super gotuje?

 

Dla Kochanki zrobiłbyś to wszystko w ciągu ostatniego miesiąca. Jestem tego pewna.

A potem się chłopy dziwią, że Kochanka mało co się nie zes... żeby to dostać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jednym. Jak już fact wybiera sobie kochankę

to zazwyczaj zadbaną kobietę, która ma czas na fryzjera, kosmetyczkę, kasę na kupowanie

ciekawych ciuchów. To laska, która albo nie ma dzieci, albo oddaje je w ręce babci

i ma wszystko gdzieś.

 

Okazuje się, że np w moje grupie wiekowej... 30-35 lat.. większośc żon ma 1-2 dzieci

pracuje zawodowo, po pracy odrabia z dziećmi lekcje..potem pranie, kolacja,

prasowanie, mycie i układanie dzieci do snu. Kiedy kończą się obowiązki jest około 22:00.

Kiedy mamy czas dla siebie? No kiedy??

 

Jak pójdę do fryzjera.. lekcji nikt nie dopilnuje. Chodzę w czasie pracy.. bo mogę.

Nie zrobię obiadu.. ba.. jak go nie wyciągnę z lodówki..

nikt nawet palcem nie ruszy aby sobie go podgrzać.

 

Jak pójdę ze koleżankami na kawę.. pranie leży, podłoga usyfiona, nie wspomnę o tłustym

blacie kuchennym po kolacji - 2 kawałki chleba z nutellą.

I tak potem muszę to wszystko zrobić.. i podpisać uwagę w dzienniczku

że synek znowu olał sobie pracę domową... bo mamusia zamiast sprawdzić jedynie zapytała:

Zrobiłeś lekcje? - Tak mamusiu..

 

Tutaj, żeby było jasne.. mówię o sytuacji zanim poznałam Parantullę.

Nie będę opisywać obecnej sytuacji bo cały czas się klaruje.. zmienia..

Życie pokaże...

 

Redaktor..

Ach te hormony. Na razie na Parantullę działają. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie od kobiety zalezy jakiego ma meza po slubie ,a od mezczyzny jaka ma zone. Ja dlugo zwlekalem z wybraniem tej jedynej bo mialem na karku 27 lat gdy doszedlem do wniosku ze to ta (wpadla kosa na kamien). Nie zaluje ze tak dlugo zwlekalem bo znalazlem druga polowkie ktora sie ze mna zgadza w 90%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka, masz faceta i dzieci a twoje posty kipią jakąś złością, zupełnie jakbyś była nieszczęśliwa.

Po przeczytaniu paru wypowiedzi z góry to tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja zona !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje trzy kobiety !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinw899, 12 Sty 2009, 14:27

 

>Karolka, masz faceta i dzieci a twoje posty kipią jakąś złością, zupełnie jakbyś była

>nieszczęśliwa.

>Po przeczytaniu paru wypowiedzi z góry to tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć...

 

 

albo pochlastać się szarym mydłem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Zastanawiam się nad jednym. Jak już fact wybiera sobie kochankę to zazwyczaj zadbaną kobietę, która ma czas na fryzjera, kosmetyczkę, kasę na kupowanie ciekawych ciuchów. To laska, która albo nie ma dzieci, albo oddaje je w ręce babci i ma wszystko gdzieś."

 

No nie wiem... To znaczy rozumiem, ze nie nie jesteś za bardzo w kursie wybierania kochanki, ale na moje oko to to, co opisałaś, to jest oglądanie Playboya. Kochanki bierze się skądinąd. Czy nie podawał tu nawet ktoś wyniku badań, kiedy to dużej próbie facetów pokazano dużą próbę zdjęć kobiet (w tym, oczywiście "zadbanych, które mają czas na fryzjera, kosmetyczkę" i przystojnych jak z żurnala Burda). Panowie mieli znaleźć sobie idealną kobietę do łóżka. Do łóżna, nie do ślubu, nie na party, nie na całe życie, nie na matkę swoich dzieci. Otóż większość głosów zdobyła niby niepozorna, miła, piegowata dziewczyna bez makijażu. Jaka jest moja opinia na ten temat? Cóż, pokrywa się to z moimi obserwacjami i doświadczeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta mala z butelka Maja , to typowy audiofil. Jak tylko sprzet wlacze to siada po srodku (wygania mnie :).....) , slucha , uwielbia Diane Krall i Katie Melua oraz koncert Celine Dion.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 12 Sty 2009, 14:41

 

>Panowie mieli znaleźć sobie idealną kobietę do łóżka. Do łóżna, nie do ślubu, nie na

>party, nie na całe życie, nie na matkę swoich dzieci. Otóż większość głosów zdobyła niby niepozorna,

>miła, piegowata dziewczyna bez makijażu

 

 

to chyba dlatego ze większość wstydziła się wskazać na laskę typu Doda

 

 

miła, piegowata dziewczyna - do dup...a?

 

czysta abstrakcja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karolka, masz faceta i dzieci a twoje posty kipią jakąś złością, zupełnie jakbyś była nieszczęśliwa."

 

Czasem człowiek jest zły nie na to co ma teraz.. ale na to co go kiedyś spotkało.

Z byłym mężem żyłam 11 lat (od liceum) zanim dowiedziałam się, że ta sunia bez dzieci ma więcej czasu dla niego. I jakoś nie miał skrupułów odejść kiedy Asia miała 4,5 roku a Griszka 1,2.. bo on musi odpocząć.. Ciekawe od czego.. Chyba od swoich kolegów bo jakoś w domu go nie widywałam.

 

Kolejny facet po 7 latach uświadomił sobie, że dla niego najlepszym wyjściem będzie posiadanie stałej laski, która będzie mu prowadziła firmę, karmiła go, sprzątała po nim i prała.. a on będzie odpoczywał w ramionach o 13 lat młodszej dupeczki.

 

Obaj po roku wyrywania laseczek, dupczenia największych śmieci w podrzędnych lokalach, samotności i konieczności zadbania o siebie.. wrócili na kolanach.

Jeden i drugi usłyszał WON !!!

 

Także nie dziw się, że skoro poświęciłam 2 dupkom 20 lat swojego życia i to tego najlepszego.. i w zamian jeden okradł mnie z wszystkiego.. a drugi próbuje zwalić mi na głowę utrzymanie swojej obecnej Królewny to mnie URWICA bierze.. oczywiście na moją głupotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor...

 

"Otóż większość głosów zdobyła niby niepozorna, miła, piegowata dziewczyna bez makijażu."

 

A czy czasem nie miała poniżej 25 lat?

:)

I była niewinna... czyli łatwa do zdobycia..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"A czy czasem nie miała poniżej 25 lat?:) I była niewinna... czyli łatwa do zdobycia.."

 

 

Cóż, mnie akurat tak niskie roczniki nie bardzo interesują. "Młode toto, płoche" (Sapkowski)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, Karolka, to ile jesteście z Parantulą razem że tak jest super - to nie aby ten okres zauroczenia, który mija by potem przerodzić się z bezkrytycznego uwielbienia w dojrzałe uczucie? Bo wiesz - wszyscy i wszystkie bee tylko Parantula cacy :)

Tak tylko pytam, Tyś taka mądra, wszystko wiesz, wszystko ze zdjęć potrafisz wyczytać jak jakaś Wróżka (sorry za tę drobną uszczypliwosć, ale większosć swoich opinii podpierasz swoim "bankiem" zdjęć), więc zaciekawiło mnie, czy i skąd wiesz, ze taraz będzie inaczej, że to TEN związek właśnie.

I jak możesz i będziesz miała ochotę w ogóle odpisać, to postaraj się odpisać bez sformłowań typu "g... mnie obchodzi", ja wiem że to tylko internet, ale mimo wszystko zasady dobrego wychowania są sympatyczne, skoro już bierzemy udzial w rozmowie na forum, to znaczy, ze akceptujemy to i tym bardziej powinniśmy zachować pewne zasady

pozdrawiam

 

P.S. Parantulla, broń Boże nie oceniam Cię, nie znamy się przecież, tak wyszło, ze robisz za przykład...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.