Skocz do zawartości
IGNORED

Tuzów zbocznicy pokłady empatii


Nowy2

Rekomendowane odpowiedzi

>wladz, 18 Sty 2009, 11:08

 

>Redaktorze przydałby się mój wykasowany wpis....

 

Może nastąpiła autodestrukcja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nowy2, 18 Sty 2009, 09:05

 

Od wklejek jest tomuś, nie my :-).

A co tak nagle Farfał zaczął przeszkadzać? Tyle czasu był cacy, a teraz nagle jest be bo zrobił Prezesowi kuku? Komedia Panie, komedia :-)))

Zamiast zajmować się głupotami lepiej zastanowić się, co będzie za niecałe trzy miesiące. Może "twardzi chłopcy" zechcą przedłużyć sobie urzędowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro_747, 18 Sty 2009, 11:21

 

>>Nowy2, 18 Sty 2009, 09:05

>

>Od wklejek jest tomuś, nie my :-).

 

waszym głównym specjalistą od wklejek jest wladz

 

 

>A co tak nagle Farfał zaczął przeszkadzać? Tyle czasu był cacy, a teraz nagle jest be bo zrobił

>Prezesowi kuku? Komedia Panie, komedia :-)))

 

mnie nie pszeszkadza, ale ciekawe, że i PO też nie

 

 

>Zamiast zajmować się głupotami lepiej zastanowić się, co będzie za niecałe trzy miesiące. Może

>"twardzi chłopcy" zechcą przedłużyć sobie urzędowanie?

 

na polecenie Płemieła Julka coś znajdzie - np. zapalniczka jednorazówka kupiona na służbową katę kredytową, albo zamordowanie czajnika bezprzewodowego, a przekaziory pociągną

 

Jaro_747, nie bój się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edycja mojego poprzedniego postu

 

na polecenie Płemieła Julka coś znajdzie - np. zapalniczka jednorazówka kupiona na służbową katę

kredytową, albo zamordowanie sekretarki (automatycznej) - brzmi intrygująco - a przekaziory pociągną

 

więc, Jaro_747, nie bój się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nowy2, 18 Sty 2009, 11:49

 

>

>na polecenie Płemieła Julka coś znajdzie

 

Coś ci się z klawiatura popierdzieliło?

 

A co do Farfała to jak zwykle udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Jakiś napad pojacusiowej głupoty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy ma to samo, co horst... im dyskusja trwa dłużej oraz im bardziej brakuje argumentów, tym więcej pojawia się ich niezbornych, nielogicznych i mętnych postów. normalka. horst jeszcze do tego się "zapowietrza" i popełnia głupoty kompletnie niezrozumiałym językiem. podejrzewam, że to wszystko to od lektury "najwyższego czasu", "naszego dziennika" i "gazety polskiej" ;-p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ten Korwin Mikke- być przeciwko i ... tyle, taka lekka anarchia z której nic nie wynika, facet ma łeb chyba zna 6 języków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nowy2, 18 Sty 2009, 12:24

 

Tusk, a właściwie Minister Skarbu nie powinien teoretycznie niczego wymyślać bo obecna sytuacja z definicji jest tymczasowa i powinna zostać rozwiązana w ciągu trzech miesięcy. Istnieje jednak możliwość przedłużania istniejącego stanu (Farfał jako p.o. Prezesa) o kolejne 3 miesiące.

I dopiero taka ewentualność będzie prawdziwą próbą sił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Trochę mnie to zaskoczyło, więc spróbuję uporządkować. Najpierw cytaty:

 

 

 

">A co tak nagle Farfał zaczął przeszkadzać? Tyle czasu był cacy, a teraz nagle jest be bo zrobił

>Prezesowi kuku? Komedia Panie, komedia :-)))

...

mnie nie pszeszkadza, ale ciekawe, że i PO też nie

...

>Zamiast zajmować się głupotami lepiej zastanowić się, co będzie za niecałe trzy miesiące. Może

>"twardzi chłopcy" zechcą przedłużyć sobie urzędowanie?

...

na polecenie Płemieła Julka coś znajdzie - np. zapalniczka jednorazówka kupiona na służbową katę kredytową, albo zamordowanie czajnika bezprzewodowego, a przekaziory pociągną"

 

 

 

Zachciejcie mnie poprawić, jeśli źle rozumiem MYŚL: chodzi o to, że rząd nie zmierza do natychmiastowego usunięcia nowego prezesa TVP (którego wybór został zatwierdzony przez sąd), i to świadczy o tym rządzie jak najgorzej, i moralnie i merytorycznie. Zaś jeśli rząd odczeka niecałe 3 miesiące do końca ustawowych terminów i wtedy postanowi nie dopuścić do zawarcia umowy z nowym prezesem na nowo, to będzie już niemoralne, występne, i też świadczące o rządzie jak najgorzej? Czy dobrze zrozumiałem, a jeśli źle, to w którym miejscu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najwyższy czas" -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nie mówcie, że nie czytacie, wasze posty ociekają tym językiem... no i pytałeś jakub102 na co jest najwyższy czas. najwyższy czas zmądrzeć, jakubie. nowy, horćsiu, to też do was ;-p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 18 Sty 2009, 13:00

 

redaktor jak zwykle podstępny i udaje, że nie umie czytać ze zrozumieniem

 

Urbański lawirował, ale nie podobał się zbyt PO => było trochę w prasie ciekawostek na temat tzw. dziania się w TVP. teraz jest Farfał i pomimo jego niegodziwej przeszłości przekaziory milczą => musi jest powolny PO (lecą programy, które dezawuowały pozytywny obraz polityki uprawianej przez PO, nie lecą Lisowie, a nawet jedna Lis wraca)

w którym miejscu powyższy tekst nie jest jasny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Rozumiem. Wynika z tego, że mimo iż powołujesz się na środki masowego pzrekazu, to z nich nie korzystasz. O Farfale, po "przewrocie" LPR-SO, w rzeczywistości było we wspomnianych środkach mnóstwo, i to wyłącznie niepochlebnie, co nie dziwi, bo nie jest znany publicznie z niczego, poza swoją nazistowską przeszłością. Obecnie wiadomo o nim głownie, że za trzy miesiące nie będzie prezesem, więc co on kogokolwiek obchodzi? Robi dokładnie to, czego się po nim spodziewano, co robił każdy pzr5ed nim, czyli zamienia ludzi Kaczyńskiego na jakichś swoich, choć też nie masowo, bo wie, ze mu czasu nie starczy i nie zdąży odnieść z tego żadnych korzyści. Dziwisz się, ze potężny zausznik potężnego prezesa PiS budził emocje. Dziwisz sie też, ze nic nie znaczący pomocnik kompletnie nie liczącego się prezesa LPR nie budzi szczególnych emocji. Masz prawo. A ja mam prawo dziwić się twojej naiwności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 18 Sty 2009, 17:46

 

>Dziwisz się, ze potężny

>zausznik potężnego prezesa PiS budził emocje. Dziwisz sie też, ze nic nie znaczący pomocnik

>kompletnie nie liczącego się prezesa LPR nie budzi szczególnych emocji. Masz prawo. A ja mam prawo

>dziwić się twojej naiwności.

 

nie ma sensu ciągnąć tego dalej, ale kolega Redaktor próbuje sprzedać mi nową naiwność, że "emocje" związane są tylko ze znaczeniem; może w skali taktycznej tak, ale tu idzie o strategię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczy problem jest taki, że nowy2 uważa Farfała za część szatańskiego spisku mającego na celu opanowanie przez PO telewizji publicznej. Wszyscy którzy mają na ten temat inne zdanie są albo naiwni albo są częścią spisku. My tu gadu-gadu, a po telewizji chodzi Farfał i przebija rogami kolejnego niezależnego zwolennika IV RP. Jak załatwi wszystkich Tusk zarządzi egzorcyzmy, Farfała wypędzi i opanuje oczyszczony przez niego teren.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czytając staraj się nie utożsamiać z tekstem....strasznie te urojenia obsesje rzutują na twoje wpisy..zakładam możliwość samodzielnego myślenia i umiejętność analizy skonfrontowania z faktami innymi opiniami itd....to wszystko co pozwala wyciągnąć samodzielny wniosek i odróżnić białe od czarnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"gdyby darować sobie tanie ironizowanie, to ogólnie rzecz biorąc dość trafna ocena tego co robi się, by przekaziory były POwolne wiadomym"

 

A w takim razie co powinien teraz robić z Farfałem Tusk i PO, aby zasłużyć na twoje uznanie, i co powinniśmy robić my wszyscy tutaj, zeby załsużyć na twoje uznanie? To dość istotne pytanie, bo widzę, co ci się nie podoba, podziel się więc informacją, co by ci się spodobało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co tak dziwi kolegę Nowego. Wszak w polityce nie ma nic lepszego od tego, jak "dzieci rewolucji' pożerają swoich rodzicieli.... pozostawiając plac oczyszczony dla innych, zapewniając im "czyste rączki". I niby czemu PO miałaby w tym przeszkadzać? Jaki ma w tym interes? Chłopczyk "posprząta" a za trzy miech jego "posprzątają"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 18 Sty 2009, 21:20

 

>Nie wiem, co tak dziwi kolegę Nowego. Wszak w polityce nie ma nic lepszego od tego, jak "dzieci

>rewolucji' pożerają swoich rodzicieli.... pozostawiając plac oczyszczony dla innych, zapewniając im

>"czyste rączki". I niby czemu PO miałaby w tym przeszkadzać? Jaki ma w tym interes? Chłopczyk

>"posprząta" a za trzy miech jego "posprzątają"...

 

należy zestawić powyższy post z tytułem wątku >Tuzów zbocznicy pokłady empatii< i można wątek spokojnie zamknąć.

QED

 

proszę, na starszynę zawsze można liczyć, bo wystarczy tylko jeden post i wszystko jasne, a te planktonowe młodziaki muszą z pół setki postów wypluć, poddać zdolności umysłowe zakładającego wątek w wątpliwość, no bo nauczyli ich, że przyznawać się nie można pod żadnym pozorem, nawet jak to niczym nie grozi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nowy, co tam?

Słuchaj, mam prośbę, towarzystwo zacne w związku z tym czy mógłbyś mnie dodać do banowanych w tym wątku. Nie daj się prosić co?

 

 

 

No nie bądź świnia;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.