Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, marcusSE napisał:

Usher robi naprawdę przyzwoite i swietnie wykonane kolumny trochę szkoda ze jest trochę zapomniany , i nawet ciężko jest gdzieś kupić ich produkty. 

Tutaj wykaz salonów audio, gdzie można kupić / odsłuchać Usher

https://www.audiofast.pl/pl/usher/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mathia74 napisał:

Cena kosmiczna 33600zł 🙂 gdzie tam do 4 tysi za V-601 🙂

Dokładnie. W tym wypadku sprzęt towarzyszący też w granicach tej ceny, żeby w miarę je wykorzystać.

Obecnie dla mnie wystarczające są V 602. Gdybym miał osobny pokój odsłuchowy to by mnie korciło, na wyminę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były czasy, że V – 601 kosztowały 2000 z hakiem. Oczywiście wszystko podrożało ale nawet za cenę 4 000 kolumny v-601 oferowały znakomity dźwięk i znakomity stosunek ceny do oferowanej jakości. Teraz przy cenie ponad 33 000, UA – 50 nie są już tak atrakcyjne jak ich poprzedniki, a dźwięk, czytając wspomnianą recenzję nie jest jakiś powalający, trochę szkoda.

P.s.  troszkę przypominają mi wyglądem Altusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mathia74 napisał:

Teraz przy cenie ponad 33 000, UA – 50 nie są już tak atrakcyjne jak ich poprzedniki, a dźwięk, czytając wspomnianą recenzję nie jest jakiś powalający, trochę szkoda.

Tak, przy tej cenie jest trochę kolumn do posłuchania Myśle, że ten model trafi w gusta określonych koneserów muzycznych 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 9.01.2024 o 21:23, mdavis napisał:

Tutaj wykaz salonów audio, gdzie można kupić / odsłuchać Usher

https://www.audiofast.pl/pl/usher/

Wiesz co, ogólnie zasada na wklejanie linków do sklepów jest taka, że jak sobie kupią reklamę to je wklejają… Może daj im zdecydować czy chcą się tu reklamować czy nie… Jeśli ktoś w toku rozmowy spyta się gdzie kupić jakieś konkretne kolumny, to nie ma problemu wkleić to w formie odpowiedzi na zadane pytanie odpowiedzieć linkiem. Ale wrzucanie tak bez żadnego powodu linka do strony jakiegoś sklepu, to rzeczy których raczej staramy się unikać… Zwłaszcza że każdy ma w domu internet i raczej bez problemu znajdzie główną stronę dystrybutora po pierwszym wpisie w Google.

Nie jest to jakaś poważna sprawa, ale postaraj się tego unikać. Po takim linkowaniu mamy zgłoszenia od innych użytkowników i dodaje nam to niepotrzebnej roboty jako moderacji. 
—-

Co do kolumn Ushera, to słyszałem model TD20 i uważam ją za świetny produkt. Zarówno grała świetnie, ale też niesamowicie dobrze wykonana. Wlasciciel kupił ją za 50tys ex demo, ale to było już kilka latek temu. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, plastik1989 napisał:

Nie jest to jakaś poważna sprawa, ale postaraj się tego unikać. Po takim linkowaniu mamy zgłoszenia od innych użytkowników i dodaje nam to niepotrzebnej roboty jako moderacji. 
—-

OK 👌

1 godzinę temu, plastik1989 napisał:

Co do kolumn Ushera, to słyszałem model TD20 i uważam ją za świetny produkt. Zarówno grała świetnie, ale też niesamowicie dobrze wykonana. Wlasciciel kupił ją za 50tys ex demo, ale to było już kilka latek temu. 

Bo to jest USHER 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, mdavis napisał:

OK 👌

Bo to jest USHER 👍

Moim zdaniem nie ma co gloryfikować żadnej marki, bo każdemu zdarzają się lepszej gorsze produkty, ale faktycznie każda z kolumn Usher jaką słyszałem była świetna dźwiękowo w swojej kategorii cenowej. Od tych tanich 600ek po najwyższe modele. 
Ciekawe po ile takie TD20 czy TD10 chodzą realnie na rynku wtórnym. Gdyby udało sie je dorwać z 30-40tys to jest bardzo ciekawa propozycja. Mało uznana marka jeśli chodzi o sfery hiend, raczej kojarzona z tymi podstawowymi seriami, a właśnie te wysokie modele też mają bardzo dobre na tle swojej konkurencji cenowej. Na zdjęciu tego nie widać ale TD20 to potężna rozmiarami kolumna. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, plastik1989 napisał:

Moim zdaniem nie ma co gloryfikować żadnej marki, bo każdemu zdarzają się lepszej gorsze produkty, ale faktycznie każda z kolumn Usher jaką słyszałem była świetna dźwiękowo w swojej kategorii cenowej. Od tych tanich 600ek po najwyższe modele

👍👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Podobało mi się brzmienie SD500. U mnie grały z Nait 50/Qutest i najbardziej urzekały średnicą oraz jakością niskich tonów. Dla mnie bardzo dobrze odnajdywały się w każdej muzyce pamiętając oczywiście, że to monitor. Warto posłuchać a i oko cieszą. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.